0

Napiszę tak Martinez powinien być priorytetem, hummels no do tego gościa to mam pecha bo zawsze jak go oglądam to ten popełnia jakąś ultragafę wyjątek to ost. mecz na euro, Luiz fajny grajek ale piłka nie jest jego przyjacielem raczej siłka więc według mnie nie za bardzo pasuje, Sakho nie oglądałem już dawno więc nie będę pisał nic więcej że to wielki talent, pozostałych oceniać nie będę jako że nie powinno się oceniać zawodnika po jednym dwóch meczach.

0

Kwota transferu wyniesie od 40 do 50 milionów €, co jest liczbą całkowicie nieosiągalną dla klubu ze stolicy Katalonii. Bardzo wysokie będzie też wynagrodzenie brazylijskiego obrońcy. W wieku 28 lat będzie to jego ostatni wielki kontrakt.
Ha ha ha no znowu kosmiczny transfer dziękuję szejkom mają kasę na lekarzy więc jak Zrazylijczyk ZNOWU będzie kontuzjowany to im to przeszkadzać nie będzie.

0

No ok ma trochę racji ale najbardziej mnie zawiódł silva myślałem że będzie największą gwiazdą Hiszpanów, La Furia Roja gra takim stylem bo większość piłkarzy ma rodowód z kataloni więc najlepiej czują się w takiej grze, problemem jest skuteczność a żeby skontrować Mou Torres miał już na boisku rozgrzanego Jesusa i co 3 setki. Napiszę tak na MŚ 2010 Hiszpanie grali w 9 bo Torres i Alonso tylko przeszkadzali, i wygląda na to że nic się nie zmieniło.

0

oceniono 1 raz1CROzil, 1 godzinę temu:
małe uzupełnienie bo się podniecacie niepotrzebnie a ta strona was zakłamuje na maksa i pokazuje tylko dobrą barcelonę .
No tu masz rację strasznie męczące gdy chcę coś przeczytać poważnego otwieram i widzę 5 postów XXX, GGG, DDD, mówią że messi jest najlepszy a mnie osobiście nic nie interesuje że panowie lubią sobie nektar z ust spijać.

0

...To jednak kwota wyjściowa, bowiem jeśli zainteresowanie będzie naprawdę duże, sam zawodnik może uczynić krok naprzód...
To się ceni.

0

Zacznę od tego że Xavi to mój idol(pozostali już odeszli) zawsze go ceniłem również za wyważone wypowiedzi ale ostatnio no cóż boli mnie że nie ugryzie się w język, ostatnio atakował Rijkarda że ten niby nic wielkiego nie zrobił, po prostu zaczyna mnie denerwować festiwal Guardioli, ok zrobił niesamowite rzeczy, a mnie najbardziej uwiódł stawianiem na wychowanków, ALE że ktoś zrobił wiele nie znaczy że trzeba ujmować innym by jemu dodać.I teraz najważniejsze czy Guardiola zrewolucjonizował football myślę że NIE, dlaczego bo większości jego pomysłów nie można przełożyć na inne drużyny (nawet Vincent nie próbuje) podstawą jest posiadanie piłki kto spróbuje się porównać(Arsenal tyle że ten stary), pressing no na pewno nie taki jak w barcy chyba że w drużynie koni(przy 70% i wyżej Barcy zawodnicy nie czują takiego zmęczenia), Wymienność pozycji + football totalny zapomnijcie(właśnie Holenderski trener ZARYZYKOWAŁ i zaczoł grać Xavi+Andres obok siebie wiec wyłączenie jednego nie paraliżuje płynności gry),F.T. w którym klubie mamy ciągłość pracy i filozofii, w którym klubie zatrudniają żeby trener trenował ale nie wywracał wszystkiego do góry nogami, mam wymieniać dalej...

0

das boot
Tak masz rację tyle że Valencia ma "trochę" długów Arsenalowi było bliżej do Villareal, ja osobiście bardzo czekam na reformy Plainiego mam nadzieję że to ukróci cuda które wyprawiają szejkowie i biznesmeni bo oni nie tylko dokonują transferów za ceny z kosmosu, niektórzy są gorsi i doprowadzają wielkie kluby do bankructwa i wydaje mi się że nie muszę żadnych nazw wymieniać.

0

Jak dla mnie to reklama chińskiego portalu społecznościowego. Jeszcze trochę i będziemy mieli Argentyńskiego Beckhama, a że nie można być jednocześnie wielkim piłkarzem i biznesmenem to chyba każdy widział.

0

Wcale nie zdziwił by mnie fakt że w Madrycie każdy w kontrakcie ma wytyczne by wielbić i podziwiać(nawet bezpodstawnie) kolegów z drużyny, no a lider zespołu to już oczywiście naj z naj. Przed chwilą oglądałem mecz por- tur i bezpłciowa gra ronaldo+ bonus w postaci pudła z 11.

0

Ja osobiście liczyłem na coś więcej, choć może gdyby Fabs utrzymał swój niesamowity początek to wtedy nie można mu nic by zarzucić i bardzo mnie ciekawi dlaczego musiałem cierpieć i oglądać go takiego jak w meczu z The Blues, co spowodowało że grał tak słabo bo chyba o rozczytaniu przez przeciwników nie może być jeszcze mowy.

0

No prawdopodobnie barca nigdy nie miała tak kontuzjogennego zawodnika Sacchi ma rację.

0

No to fajnie będzie trzeba wstać o 02;00 i oglądać mecz, no chyba że tam mecz będzie w samo południe żeby na kontynencie amerykańskim można było komfortowo oglądać. Ręce same składają mi się do oklasków.(proszę nie traktować podanego czasu poważnie nie przeliczałem stref czasowych ale w Hiszpani grają o 12 żeby w Azji mogli oglądać)

0

Cala ta wojne miedzy realem i barca nakrecaja kibice/media, przez co pilkarzom tez puszczaja nerwy... gdyby nie bylo takiego nacisku to by nie bylo takich awantur jakie sa w ostatnich latach.
Ja się z twoją opinią nie zgodzę wszystko wychodzi od pewnego Portugalczyka który wpaja białym że wszyscy są przeciwko nim, a dopiero potem następuje to o czym piszesz.

0

mauerinho, 10 godzin temu:
dodam jeszcze czy pamietacie jak kilka miesiecy temu polacy prawie ze wygrali z niemcami ;] az sie łza w oku kręci
Zadam pytanie retoryczne, komu z finalistów EURO opłacało by się przyjechać do polski i rozbić naszą drużynę tuż przed turniejem.

0

Nie wierzę że Valencia sprzeda go przed mistrzostwami wszystko wskazuje że będzie podstawowym zawodnikiem na EURO, więc to jak strzał w stopę. Tak to ich ostatnia szansa na zarobienie na nim, i wszyscy wiedzą że potrzebują gotówki, ale po mistrzostwach jest jeszcze trochę czasu na targowanie się.

0

Ja pamiętam go z meczów z PSV gdy grał na środku i tam najbardziej mi się podobał, ale też nie każdy może grać tiki-takę np. taki Xabi Alonso to na MŚ bardziej przeszkadzał, niemniej powinien dostać kilka szans w pomocy obok xaviego lub iniesty bo takiej prawdziwej to nie dostał.

0

Podejrzewam że znam jego ulubiony cytat: "Gdybym był trochę mniej skromny byłbym idealny'. To również mój ulubiony

0

Diil Gang Family, 2 godziny temu:
Ivan Helguera stwierdzil ze LEO jest najlepszy w historii, najlepsze jest to ze kibice Realu nie mogą przyjąć tego do siebie :D
Co ma piernik do wiatraka to news o Malijczyku.

0

Keita zasłużył sobie a to by nie utrudniać mu odejścia, jeśli naprawdę chce odejść to nie ma co go na siłę trzymać mamy Dos Santosa i Sergi Roberto, a dla Malijczyka to już prawdopodobnie ostatnia szansa na duży($) kontrakt. Z drugiej jednak strony myślę że ciężko by znaleźć tak wartościowego i doświadczonego zmiennika który zna już sposób gry barcy i świetnie czuje się w powietrzu, co jest jego wielkim atutem biorąc pod uwagę potencjał powietrzny Dumy Kataloni.

0

Tak samo jak mówimy o Barcelonie i reszcie świata, tak samo możemy powiedzieć o Messim i reszcie graczy Barcelony.
Ale jednak bez tej reszty gdy ubiera biało-niebieską koszulkę już tak nie odstaje.
banankuba, 1 godzinę temu:
Zle powiedzial bo to real wykupuje najdroższych zawodnikó np Cr7, Kaka, Özil czy Benzema a Barca Nie wydaje kasy na najlepszych graczy świata tylko kupuje tych tańszych którzy dopiero ukazują swoj wielki talent
i potem robią z nich mega gwiazdy footballu i tu leży ta przewaga Blaugrany
Mesut Özil =15 mln,Cristiano 93,2 miliony euro,Kaka 65 milionów euro\Zlatan Inter otrzymał 45 mln euro oraz Samuela Eto'o,Fabs 29 milionów euro, plus ewentualne 6 milionów i sanchez 37,5 miliona euro (26 milionów + 11,5 zmiennych więc nie mogę się z tobą zgodzić.

0

Scorpion2, 3 godziny temu:
W normalnym świecie (takim poza Barceloną) Bale i Alba to nie są żadni LO tylko normalni skrzydłowi max LP którzy na siłę są na obronę wciskani, żeby jeszcze więcej siły ofensywnej mieć. Fajnie miłe dla oka ale obrona będzie do dupy. Ramires sobie zrobi jedną akcję i całość składa się jak domek z kart. Jak bardzo brakuje mi Abidala zdrowego, młodszego i w formie. Jak mamy jednego Alvesa który jest bardzo ofensywny to praktycznie Powinno się na tą LO (która jest tylko z nazwy) kupić normalnego wysokiego stopera który dodatkowo umie biegać.
Brawo zgadzam się dodam też 1 mecz z niebieskimi i Gran Derbi też akcje poszły lewą strona.

0

Czy aby na pewno Xavi i Iniesta wymienili się koszulkami, na MŚ w Niemczech było tak Spain
Line-up
[1] Iker CASILLAS (GK)(C)
[3] Mariano PERNIA
[5] Carles PUYOL
[8] XAVI
[9] Fernando TORRES
[11] Luis GARCIA (-77')
[14] XABI ALONSO (-55')
[15] SERGIO RAMOS
[16] MARCOS SENNA
[21] David VILLA (-55')
[22] PABLO
Substitute(s)
[19] Santiago CANIZARES (GK)
[23] Pepe REINA (GK)
[2] Michel SALGADO
[4] Carlos MARCHENA
[6] David ALBELDA (+55')
[7] RAUL (+55')
[10] Jose Antonio REYES
[12] Antonio LOPEZ
[13] Andres INIESTA
[17] JOAQUIN
[18] Cesc FABREGAS (+77')
[20] JUANITO
Coach
Luis ARAGONES (ESP)
więc Iniesta ma koszylkę po albeldzie.

0

ventura560, 16 minut temu:
jak wroci za rok Barcelony ... jak mowie... Tito jak nie bedzie dobrze .. xavi zadwoń po PEP i wroci ... jego syn bedzie jak tata...

Visca el Barca . puta Madrid ............ Ronaldo < Messi i spółka ...
Weź przykład ze swego idola i zachowuj się godnie.

0

Pracę guardioli można oceniać już dziś,wygląda też na to że pomarańcza nie została do końca wyciśnięta, a nowy trener powinien wprowadzić trochę ożywienia, szczególnie jeżeli chodzi o strefę psychiczną. Tito prawdopodobnie będzie musiał dokonać trudnych decyzji personalnych, które mogą odbić się na najbliższej przyszłości Barcelony. Decyzja o tyle trudna że do odstawki wymieniani są zawodnicy którzy wiele dla barcy wygrali, wymiana pokoleniowa co jakiś czas jest niezbędna(casus Milanu) Duma Kataloni jest o tyle w komfortowej sytuacji że może czerpać z cantery, kiedyś musi nadejść koniec Puyola i Xaviego i trener który to zrobi będzie musiał znieść olbrzymią presję. Mam nadzieję że Vilanowa będzie wraz ze swą drużyną gromił wszystkich, ale równie dobrze może być tak że zawodnicy będą potrzebowali jednak restartu i sezon lub dwa będą zmarnowane, i żeby sprawiedliwie oceniać Tito trzeba będzie poczekać kilka lat nawet jeśli już go w barcy nie będzie.

0

Grafika nagrody indywidualne jest wyznacznikiem papa, z uśmiechu do krańcowego wykończenia z młodo wyglądającego pana na zmęczonego życiem człowieka . Presja w Barcelonie niszczy i Guardioli przerwa się należy.Myślę że wybrał optymalny moment na odejście.

0

Ja jestem jak najbrdziej za finansową reformą Platiniego i myślę ze cała Europa powinna spojrzeć na niemców jako przykład, tak wiem że przez ostatnią dekadę nie zwojowali wiele w europie ale jak poprawili pracę z młodzieżą i w jakim stopniu czerpie z tego Loew. Gdyby każdy klub mógł wydawać tylko odpowiednie sumy procentowe z swojego budżetu myślę że wszyscy by na tym zyskali, a smucili by się tylko dziennikarze szejkowie\oligarchowie i menadżerowie, a więc ogromna większość.

0

Tak naprawdę on nie dostał prawdziwej szansy, przez co rozumiem grę w pomocy tak jak grał w PSV i był najlepszy w lidze.A każdemu fanowi Silvy T. polecam historie jego kontuzji długa lektura.Co do adriano świetny dubler jako że wolał bym kogoś bardziej defensywnego dokładnie jak Abidal, ale nie obraził bym się gdyby Brazylijczyk po wakacjach mnie mile zaskoczył i poprawił grę w defensywie.

0

Tottenham nie chce go sprzedawać a kto wie gdzie bale chce grać tak na prawdę, przez co trzeba będzie wyłożyć ogromną sumę. Valencia musi sprzedać albe jako że odmówił przedłużenia kontraktu, przez co za rok odejdzie za darmo, co więcej wszyscy wiedzą że ten klub od dawna boryka się z długami więc nie może do samego końca się licytować, a jedynym problemem będzie to że prawdopodobnie woleli by go sprzedać po EURO jako podstawowego lewego obrońcę to poważnie podbije cenę. Wiec nawet gdy założymy że Bale > Alba to z finansowego punktu widzenia transfer Hiszpana jest bardziej opłacalny, dochodzi brak problemów z językiem i teoretycznie wczodzi do pierwszej "11" i gra(casus Fabsa).

0

Nie wiem w jakim celu redakcja umieszcza tu takie wiadomości.

0

Fajnie fajnie ale ja nie zapomniałem że ten oto pan molestował jak również odbywał stosunki płciowe z nieletnimi więc takie gesty nie robią na mnie najmniejszego wrażenia, jak dla mnie Ribery to co najmniej śmieć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?