0

Tak bronią ale 75% to zasługa potęcjału ludzkiego jaki zastał. Ilu zawodników polepszyło się za jego kadencji Pedro,Abidal i Busquets (Messi) a reszta stoi w miejscu albo gra gorzej tyle że jest też druga strona medalu poprzedni sezon to była niewyobrażalna ilość meczy i wiele z nich miało ciężar gatunkowy i to broni Pepa może nie jest na tyle doświadczony aby potrafić przygotować zespół do kolejnych wyzwań fizycznie a w szczególności mentalnie przecież wielu z nich myślami jest już w RPA.

0

A ja określił bym to tak, Guardiola jest zdolnym trenerem ale w poprzednim sezonie miał furę szczęścia Messi, Eto, Xavi, Iniesta, Alves, Puyol i Pique byli najlepsi na świecie na swoich pozycjach, a yaya i Victor byli w światowej czołówce. Więc wygranie 6 pucharów nie było czymś wyjątkowym w wykonaniu trenera lecz zawodników. W poprzednim sezonie każdy bał się barcy podczas rzutów rożnych a w tym sezonie jakoś ciężko przypomnieć sobie gola z rożnego. Zlatan vs Eto'o napiszę tylko to co mnie najbardziej uderzyło a mianowicie z Samuelem graliśmy szybko piłką po ziemi z klepki a ze Ibrą co druga akcja to bezmyślna wrzutka w pole karne(zdają sobie sprawę że Zlatan miał teoretycznie wzbogacić wachlarz taktyczny ale według mnie to się nie udało zwłaszcza ze względu na tegoroczne wrzutki Alvesa). I transfery 9 nie będe porównywał z tym że według mnie Zlatan aż tak bardzo nie zawiódł szczególnie w lidze. Maxwell świetny skrzydłowy dobry obrońca ale z tego co pamiętam to był zakup w pakiecie. I wreszcie Jezus pamiętam gdy śmiano się że real wydał zbliżoną sumę na Pepe, a okazało się że zrobili lepszy interes miał to być obrońca o zdolnościach do rozgrywania wiec jako że pamiętam gdy przychodził Marquez to ukrainiec nie jest nawet namiastką teraz już przecież wiekowego meksykanina. Jest jeszcze jeden zawodnik którego powinienem wymienić Caseres powinien pozostać w barcelonie ze względu na fakt że może grać na każdej pozycji w obronie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?