Mateo Frozen
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mecz był trochę dziwny Athletic wcale źle nie wyglądał ale staty miał tragiczne, jeśli chcieli nastraszyć milanistów to im się udało.Po tym meczu jestem pewien że Javi Martínez to doskonały kandydat na transfer jeśli takowe pep ma w planie, nic piłkarsko nie mam do thiago silvy ale na jego niekorzyść świadczy historia przebytych urazów,proponuję ją przeanalizować wszystkim którzy tak go reklamują.
0
A moje zdanie jest tak bez Barcelony nie ma Guradioli i bez Guardioli nie ma Barcelony. Dużo wniósł do zespołu, a przede wszystkim potrafi zmotywowac :P czemu on nie może byc jak Ferguson e MU...
Pierwsze stwierdzenie jest nieudowodnione, a w drugim pokazałeś jakim kibicem jesteś, żadna jednostka nie jest ważniejsza od klubu.
0
Cóż wiem że zostanę zaatakowany ale nie podoba mi się zachowanie tego pana, mam wrażenie że on co roku kalkuluje czy jeszcze ci zawodnicy cos pociągną. Napewno płakać po nim nie będę, co nie znaczy że nie mam do niego szacunku, w barcelonie jest traz plejada gwiazd a nad drużynami młodzieżowymi nachylają się sępy z PL wiec należy optymistycznie patrzeć w przyszłość. Co do pepa niezależnie czy jego decyzje podyktowane są chęciami zarobienia dużych pieniedzy(ale mało prawdopodobne w katarze dawali mu więcej) czy udowodnienia że jest wielkim trenerem także poza barceloną, nikt nie jest w stanie teraz stwierdzić czy barcelonie będzie lepiej z nim czy już z nowym trenerem.
0
Cóż dziś było ciężko ale piłkarzom nie chciało się grać osasuna wykorzystała 2 piękne prezenty i oceniając cały mecz zasłużyła na zwycięstwo, gdyby drużyna zagrała tak jak od 60 min to byłby to udany wieczór, czy mistrzostwo jest przegrane nie sądzę, wszystko jest jeszcze możliwe ale barca żeby mysleć o obronie to trzeba zaczać wygrywać i w gran derbi trzeba zaliczyć 3 pkt. Barca jest bez formy ale tu pstryczek dla tych którzy widzą najpierw messiego potem dumę kataloni, messi bez xaviego i andresa jest "tylko' wielkim piłkarzem.
0
Całe szczęście że Sergio bedzie cały bez niego obrona czegokolwiek była by znikoma, martwi mnie również messi, nie będe tu pił do jego słabej formy bo to może się przytrafić każdemu tym bardziej że ma słabe oparcie w pozostałych strzelcach, ale sposób gry jakim ostatnio nas raczy przypomina wczesnego RONALDO(C.) na szczęście przebudził się dwukrotnie.
0
Proponuję wstrzemięźliwość nikt jeszcze niczego nie przegrał ani nie wygrał, nie takie straty barca potrafiła odrabiać może niektórzy pamiętają jeszcze trzy cudy za ery dream teamu Johan'a Cruyff'a.
0
Czy ja wiem,ja nie wierzę w takie historie teraz to może mówić wszystko, ale dwa lata temu czytałem z nim wywiad i przekonywał że jest wielkim fanem "Czerwonych Diabłów".
0
Media zrobiły z niego super piłkarza ale to na razie "tylko" super talent i czeka go jeszcze daleka droga do miejsca wsród najlepszych. Rzadko kto wypada dobrze na tle barcy a on jeszcze nie jest gotowy na walkę z obrońcami europejskiej klasy(tj. fizycznie) nie wspominając puyola to chyba najgorszy możliwy przeciwnik i może o tym porozmawiać z CR7. Wszak to już któryś "PELE" taki robinho to wkręcał w ziemię rodaków a w europie porównując dokonania do szumu medialnego to już niebawem będziemy go oglądać w ojczyźnie promującego MŚ 2014
0
Mecz był fantastyczny i dostarczył mi wielu emocji, brawa dla sędziego i wielki minus dla tych którzy teraz tu wypisują nie wiadomo co aka Nostradamus a przez cały poprzedni tydzień tylko dzieli się swoimi ideami odnośnie sposobu w jaki barca ten mecz przegra, i pozdrowienia dla tych którzy wierzyli na prawdę. Jedyny minus wygranej to kolejny spadek poziomu dyskusji i odwoływanie się do menagerów.
0
Cóż nie wiem jak wygląda sytuacja w szatni, ale Toure powinien wiedzieć że nawet jeśli jest coś nie tak to jeśli drużyna wygrywa to te tarcia nie powinny owej szatni opuszczać, z drugiej strony ciężko o takie sukcesy bez wspaniałej atmosfery w zespole. Co więcej ta wypowiedź jest sprzeczna z poprzednimi. Co do guardili to jego image gentelmena kłóci się trochę z jego poczynaniami gdy był jeszcze zawodnikiem , tak jak w przypadku messiego jeżeli wyrobisz sobię dobrą opinię i unikasz drobnych skandali to już zawsze będziesz tak odbierany, mimo że na upartego można znaleść kilka skandali z udziałem 10 to nie są one tak nagłaśniane.
0
Śmieszne są te wszystkie rozważania AŻ po pierwszej porażce w lidze,nie jestem fanem pepa ale tu bedę go bronił bo to tacy kibice to porażka, jak barca wygrywa to wszyscy są cule ,a na tej stronie co chwila można przeczytać sondowanie kto ile lat kibicuje, przede wszystkim to tylko ludzie którzy grają cały czas o najwyższe cele po ole meczy w ost. 4 latach grali nasi reprezentanci hiszpani, to musi kiedyś wyjść i pozostaje wierzyć że jest to kontrolowany spadek formy. Przypominam pierwszy mecz o super puchar w którym krańcowo wytrenowany real uległ barcelonie po dniu trenowania.
0
Nie widzę sensu w płaceniu za zawodnika w porównywalnym wieku nawet tych 13 mln. skoro ostatnio głosno było o tym że abidal chce podpisać2 letni kontrakt, więc klub nie ma pieniędzy na lepszą ofertę dla zawodnika który nas w zeszłym sezonie ratował wielokrotnie na środku obrony, a ma na 30 letniego anglika(notabene słabo adaptujacych się w hiszpani) a co najważniejsze pan cole za dziękuję grać nie będzie. Co do Bale'a jeśli przyjmując że guardiola przechodzi na 3-4-3 to dla walijczyka miejsca w obronie nie ma, co więcej uważam że w tym ustawieniu nie ma dla niego miejsca na żadnej pozycji. W 4-3-3 z której bym tak szybko nie rezygnował też drugi wiatrak w obronie jest dość niebezpieczny.
0
Dodano: 2011-09-13 23:05:39, autor: rado85
sorry chłopaki ale ja was nie kumam. Abidal najlepszy w defensywie ? Przecież ta druga bramka to efekt niezdarności Abidala przy asekurowaniu piłki wychodzącej za linię boiska. Po czym był róg i gol. Zresztą trochę się chłopak gubił w czasie meczu.
Tak ale w tym momencie zawiodła asekuracja, jeśli zawodnik był chwilę wcześniej faulowany, leżał na boisku następnie puyol podczas interwencji zachaczył go to DP lub villa powinien go asekurować a tego zabrakło.
0
Barca zagrała b. dobre spotkanie,a wynik całkowicie nie oddaje jego przebiegu,spotkanie które powinno okazać się dobrą lekcją na przyszłość szczególności ustawianie busquetsa na bardzo szybkiego pato, abidal najlepszy w defensywie co powinno nakłonić zarząd do efektywniejszego nakłaniania zawodnika do podpisania nowego kontraktu
0
Nic dziwnego że nic ostatnio nie mogą wygrać skoro pochłoneły ich portale społecznościowe, może ktoś im tam podpowie że sezon tuż tuż.
0
majewfan
Masz rację ale on miał prywatną operację za swoje pieniądze tak jak to robią ludzie bardzo majętni jest wiele luksusowych klinik jedyną róznicą było to że całą operacje nadzorował lekarz barcy. Mnie taki sprawy nie dziwią/denerwują bardziej co dzieje się z piłkarzami kiedy rozrabiają. Patrz dudka(niefortunny przykład) hajto gerrard to tylko pierwsze lepsze nazwiska.
0
Dodano: 2011-07-18 13:10:31, autor: niwrad
Mateo Frozen
A z kąt ty możesz wiedzieć że Sanchez będzie tylko rezerwowym co ty w głowie Pepa siedzisz?
Nie nie siedzę i nie chcę, napisałem tak dlatego że messi jest nie do ruszenia i nie wiadomo jaką nową rolę będzie pełnił w przyszłym sezonie, pedro niewidoczny ale strzelający ważne gole i co ważniejsze ciężko pracuje i najważniejsze ustawia pressing znak firmowy guardioli, i villa który ma skuteczność poniżej 50% ale nie jest już najważniejszym zawodnikiem od którego wszystko zależy a pep dał mu sporo zadań defensywnych. Moją opinie opieram jeszcze na tym że wielu włoskich ekspertów powątpiewa w słuszność tego transferu, argumentując to tym że ten zawodnik nie dojrzał jeszcze taktycznie do standardów barcy.
Dodano: 2011-07-18 13:28:18, autor: #10
Mateo Frozen
Chyba coś przegapiłem kiedy Sanchez przyszedł do Barcy za 40 mln, bo nie widziałem żadnego newsa, czekaj... a no tak bo nic takiego nie było więc o co ci chodzi ?
Nie przeszedł ale takie są żądania za tego utalentowanego grajka
dla jednych to za dużo inni cytują ceny z managerów a część jest tylko na dobre czasy i ich sytuacja finansowa barcy nie interesuje.
Ja dodam że według mnie 27 + 13 w ratach(czy też nie zmieniające końcowej ceny zmienne a tylko ją odraczające) to wciąż blisko 40 mln.
0
mike2002
Kto jak kto ale on może, bez tego pana dzisiejszej barcy by nie było, a wypowiada się zawsze ciekawie i w tym temacie ma rację bęmbenek jest podbijany i wymagania będą rosły oby go nie przerosły.
0
Tyle się naczytałem jak to real, chelsea i man C psują rynek transferowy a my kupujemy rezerwowego(sanchez) za 40 baniek kolejny sztylet w finanse barcy ale pep G( pierwszym był niejaki Zlatan).
0
W takim razie nie powinno porównywać się pele i maradony, Mimo że ten wygrał 3x MŚ(2x był kluczowym zawodnikiem) to bał się przyjść do barcelony, po drugie to media kreuja go na balngowicza a tacy mają w europie tylko krótkie mimo że momentami spektakularne momenty via Adriano.
0
A messi przepraszać nie musi on woli modelki. Smutne ale prawdziwe są równi i równiejsi,Tym którzy się oburzą proponuje przeszukać argentyńskie dzienniki.
0
Tylko raz w klubowych mistrzostwach świata gdy barca grała 5 w ataku taktyczne próby pepa coś dały.Barca to 4(3+alves jako hegemon prawej strony)-3-3 i w tym ustawieniu graczom barcy gra się najlepiej, tak trzeba coś dodać do repertuaru ale nic na siłę.
0
Rosell założy klub "kokosa" a potem wojciechowski będzie mógł go pozwać że barca mu patenty kradnie.
0
Ciekawe czy od messiego też będą chcieli wyjaśnień wszak modelki to w większości luksusowe prostytutki, a w argentyńskiej prasie szeroko opisywane były odwiedziny tych że dam w apartamencie leo.
0
A ja się cieszę że oglądamy każde euro 2 razy, że nie oddajemy wychowanków za darmo, zamiast tego wprowadzamy ich w operację by łatwiej pozyskać zawodników którzy mogą wzmocnić kadrę. Barcelona od czasów Rivaldo nie była w tak dobrej sytuacji finansowej niezależnie od tego co mówi rossel, bo gdy laporta przejmował klub długi były większe a zyski mniejsze. Co do realu ten klub MA DWIE SEKCJE, barca kilkanaście, więc łatwiej im szastać gotówka.
0
Cóż wszyscy w barcelonie grać nie mogą, więc dobrze że trafił do dobrego europejskiego klubu, a że jego słowa są takie a nie inne myślę że ma(słuszny) żal że nie dostał poważnej szansy.
0
Cóż wszyscy w barcelonie grać nie mogą, więc dobrze że trafił do dobrego europejskiego klubu, a że jego słowa są takie a nie inne myślę że ma(słuszny) żal że nie dostał poważnej szansy.
0
Do tych z Rm którzy wchodzą tu tylko by prowokować tylko jedno zdanie, pozbyliście się raula by zawładneli wami tacy pajace jak mou pepe i carvalho.
Jesli to prawda to jestem zadowolony wreszcie dowiemy się co ten pan naprawdę chce i co dla niego jest najważniejsze.
0
1. Rosell ma wiele znajomości w brazyli więc cena jaka była omawiana w spekulacjach z realem jest niemożliwa
2. Guardiola sparzył się już na gwiazdorach przez duże R(rozrywki), więc wątpliwe jest by kupił kolejne problematyczne duże dziecko.
0
michbub - czy ktoś może zająć się tym panem.
Według mnie ten trener to słabiak ogladałem uważnie mecze u-21 i na moje oko zawodnicy mieli naśladować nawet na siłę graczy barcy.