Mateo Frozen
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To mój ulubiony piłkarz barcy ale ost. czasy nie zawsze zgadzam się z jego wypowiedziami np. ostatni atak na Rijkarda. A stwierdzenie że Adriano prezentuje spektakularny poziom brzmi trochę jak sabotaż(real,2x Chelsea,Abidal wróć).Cieszy mnie jednak to że powraca do zdrowia ale niepokoi mnie euro za dużo tych meczy dla naszych graczy.
0
Nie bardzo rozumiem ludzi którzy obrażają Portugalczyka, co ma powiedzieć że jest gorszy i musi jeszcze potrenować,on ma być liderem zespołu musi od niego bić pewność siebie. Osobiście go nie lubię ale też odnoszę wrażenie że on jest przez media kreowany na wielkie zło a Messi na wzór, a jacy są na prawdę to wiedzą ich najbliżsi.Messi też ma kilka skandali ale nie są one tak rozdmuchiwane jak te Portugalczyka. Real wygrał bo był silny ale też bo barca miała tylko jednego strzelca Messiego, Alexis późno wystartował, fabs super nowa wspaniały start i przygasanie z meczu na mecz, pedro szkoda pisać oby się jeszcze odbudował no i villa bardzo fajny piłkarz ale na palcach jednej ręki można policzyć według mnie jego wielkie mecze, oby po restarcie wrócił ten z Valenci. dodając do tego problemy w obronie i niespotykane w erze guardioli klopsy valdesa dają obraz tego sezonu.
0
Pamięta ktoś jeszcze duet Frank Rijkaard i Henka Ten Cate gdy się rozeszli skończyły się sukcesy jednego jak i drugiego.
0
No to pewne Alves w tym sezonie nie odejdzie.
0
Wygrał Cannavaro, wygrał Messi zamiast Xavi'ego\Iniesty.Wystarczy przeczytać na kogo głosują trenerzy takich piłkarskich potęg jak Sualahili :)
, podejrzewam że można to sobie w archiwum znaleźć, polecam przednia lektura i do tego zabawna.
0
Ja pamiętam jak Laporta przejmował klub z ogromnymi dłułgami i cóż długów a nie spłacił ale obroty skoczyły o ok. 170% zrobił z zacofanego klubu to co mamy teraz. To on postawił na Guardiolę co wielu przyjeło bardzo żle i co teraz wszyscy na nim wieszają psy o ost. transfer Kerinsona i innych typków ale to on kupił R10, Eto, Deco, Marqueza,Toure,Larsona, Alvesa mało pod jego rządami większość sekcji sportowych odnosiło sukcesy podczas gdy real utrzymuje tylko kilka sekcji to nie miał szans.
0
Ktoś tu wspomniał Affelay'a czy ja wiem czy nie jest to poziom Barcy oglądałem jego mecze w PSV i grał świetnie ale jako pomocnik a nie skrzydłowy, podobnie wygląda sprawa z pewnym Walijczykiem dla mnie to skrzydłowy, nie tak dawno przeczytałem że inna osoba uważa albę za bocznego pomocnika. Ważne jest to na jakiej pozycji widzi zawodnika trener i nie ma klubu za 100% skutecznością. Guardiola też miał przygody z szwedami i ukraińcami i kilka podejrzanych transferów za które nie wiadomo kto odpowiada vie kerinson.
0
Fàbregas, 2 minuty temu:
...............
Wyobrażacie sobie to teraz kiedy kupimy Albe (a wspomniane są już tylko te 4 mln). Skrzydła barcelony wychodzące z samej obrony!! Takiego ataku nie będzie miał nikt na świecie.
Taa... ja już to widziałem w meczu z Chelsea, jeden boczny obrońca musi być bardziej defensywny bo Busquets nie może asekurować dwóch przeciwnych stron. Jak dla mnie obrońca jak nazwa wskazuje ma dobrze bronić a jeśli potrafi parę razy szarpnąć z pożytkiem dla drużyny to super. Jeśli będziemy grali dwoma "wiatrakami" na bokach obrony to real nas rozjedzie swoimi firmowymi zagraniami od alonso do skrzydłowych. Na słabsze zespoły to może by to wyglądało fajnie ale z mocnymi drużynami to nie może zdać egzaminu mówię tu oczywiście o domyślnym sposobie gry obydwóch zawodników.
0
Van der Wiel to dość znany zawodnik szczególnie w amsterdamskich dyskotekach. Ciągle w klubie muszą go dyscyplinować czy ja wiem czy pasuje.
0
Tak Baskowie zagrali słabo ale ich problemem jest tylko 13 zawodników na odpowiednim poziomie. Oglądałem ich spotkania i bielsa niema kim straszyć z ławki.
0
Dziennikarze w Hiszpanii boją się bezrobocia i muszą wymyślać super newsy, jest to pozycja niszowa ale 40(pamiętam daniego za bodajże 35) to trochę za dużo, a alba jest do wyjęcia za 3x mniej Valencia musi spłacać długi(przydało by się i dumie Kataloni).
0
Z Valencią łatwiej będzie się negocjować, zawodnik zna język, teoretycznie jest gotowy wejść do drużyny od razu(casus fabsa), jako wychowanek wątpliwe jest by jego marzeniem była gra w Madrycie. Alba to dla mnie obrońca który może grać w pomocy, a Walijczyk to skrzydłowy który był próbowany na obronie.
0
Jak dla mnie budowanie drugiej Barcy to utopia najbliżej tego stanu był arsenal ale w bezpośredniej konfrontacji nie mieli szans choć Wenger też co roku osłabia zespół i gdyby nie próbował uparcie wygrywać dzieciakami kto wie. I nie wierzę by komukolwiek się to udało nawet guardioli, chyba że dostanie z 30 lat.
0
Wolałbym doświadczonego napadziora historia z Henką Larsonem i Thierrym Henrym pokazała że to słuszna droga a i cantera coś nowego mogła by podpatrzeć.
0
Armandi, 51 minut temu:
Cuenca ma mózg, Tello nie.
Wedle twojego toku myślenia to jest was dwóch.
adan23, 19 minut temu:
Cuenca i Tello to dwaj różni zawodnic, kazdy ma inny styl i dlatego w przyslym sezonie chce widziec oby dwoch w pierwszym zespole.
Tu się całkowicie zgadzam, chciałbym żeby jeżeli sztab planuje wzmacniać atak sprowadzono jakiegoś super doświadczonego napastnika ponieważ sprowadzenie Larssona i Henrego(w mniejszym stopniu) były słusznymi inwestycjami. Nie myślę tu o tylko czynnikach czysto piłkarskich ale też o możliwości podzielenia się swoimi doświadczeniami z zawodnikami Cantery .
0
Cóż ja marzę o meczu z BVB, wszyscy piszą o Niemcach jako super drużynie ale w CL i EL nie pokazali nic, ponadto chciałbym żeby Lewandowski po takim meczu wiedział już na jakim poziomie się znajduje mam nadzieję że taka konfrontacja by mu pomogła w dalszym rozwoju jako że to jedyny polak mający papiery na wielką piłkę.
0
Jak dla mnie to z niego cienki obrońca w meczach z interem fajnie to wyglądało jak rozpędzał się z pod własnego pola karnego i i wjeżdżał w "16" cesara. Montoya to fajny chłopak ale do Daniego mu jeszcze brakuje dość sporo ale Brazylijczyk z każdym sezonem będzie potrzebował więcej przerwy. Osobiście to nie wyobrażam Bale'a i Alvesa(jako obrońców) razem na boisku chyba że busi całkowicie wlkei się między środkowych obrońców.
0
Ja messiego nie lubię i również uważam że jest kreowany na świętego, łatwo jest być dżentelmenem jak wszystko się wygrywa, myślę że najlepszym przykładem jest rewanż z Chelsea kiedy zaatakował Franka Lamparda, co wcześniej nigdy się nie zdarzyło i messi raczej trzymał się na uboczu podczas akcji stykowych. Pomimo wszystkiego co napisałem nie wierzę że Argentyńczyk jest rasistą. Pamiętacie smudę jak nazwał ballotelego czarną owcą myślę że to podobnej klasy nietakt.
0
Nie będę negował umiejętności czysto piłkarskich alby i RvP, ale mam zastrzeżenia co do mentalności i wydaje mi się że zwłaszcza holender nie bardzo pasuje do barcy
0
whatis, 27 sekund temu:
Mateo Frozen
Drugie podejście to był 62. Z Bułgarią grali w 66 i nie wyszli z grupy, to były już 3 MŚ Pelego, w 70 znów wygrał.
Ok dzięki dlatego pisałem że o ile dobrze pamiętam, dzięki uważny czytelniku.
0
Pamiętam jak kiedyś na tym forum pisałem że liga brazylijska była słaba a moja wypowiedź została zaatakowana cieszę się że jednak miałem rację. Tak pele wygrał 3x MŚ ale drugie podejście miał pechowe i zagrał jeśli dobrze pamiętam tylko jeden mecz z bułgarią a tamten turniej zdominował Garrincha według wielu zawodnik lepszy od Pele'go . Nie ma co porównywać Edsona do kogokolwiek z współczesnych nam piłkarzy bo wtedy piłkarze często byli atletami a nawet hokeistami. Tak jak prawdopodobnie nikt nie wygra trzy razy MŚ tak też uważam że jest jeszcze lepszy przykład Real wygrał 6x POD RZĄD najważniejsze w owym czasie rozgrywki europejskie a teraz nikt od powstania CL nie potrafi tytułu obronić, można też wspomnieć o mniejszym eksploatowaniu sił zawodników i nieporównywalnie mniejszej presji(co według mnie miało kolosalne znaczenie w nieudanym sezonie, piłkarze byli mentalnie zmęczeni) sądzę że messi może spokojnie nazywać się najlepszym w XXI wieku.
0
Tu zgadzam się z Mou, Pep trener a Pep piłkarz to całkowite przeciwieństwa, a odrazu uprzedzę że pamiętam go jako piłkarza dość dobrze. Właśnie dlatego nie czuje wielkiej sympati do Guardioli choć doceniam jego dokonania takie same wrażenie odnoszę obserwując messiego. Jak to ktoś mądrze powiedział łatwo być dżentelmenem gdy się wszystko wygrywa.
0
Zniesmaczony, 2 minuty temu:
Ras White Nigga
Szczerze myślisz że Villa wróci?? po takiej kontuzji w tym wieku.. to nie będzie to samo co w przypadku młodego Ronaldo(BRA) że wróci silniejszy..
Za każdym razem gdy widzę komentarz o wieku piłkarzy i ich możliwościach z nim związanym, tracę wiarę w ludzi to czytam że 26-latka nie warto kupować bo nie pograją długo, w innym przypadku dowiaduję się że puyol xavi i villla to wraki bo 30-stka na karku, niedobrze mi się robi jak czytam takie opinie a zależność wiek a forma jest idiotyczna, piłkarska jakość to rzecz indywidualna młodszym fanom piłki kopanej polecam zapoznać się z osobą Pavela Nedvěd'a
0
Alba jak dla mnie jedyny rozsądny kandydat, a niewątpliwymi plusami są: hiszpan, wychowanek. Poza tym Bale to tylko gra przed obrońcąa nie nim jest.
0
Martinez jako zmiennik busquetsa i alternatywa na obronę, alba bo ciężko o kogoś bardziej pasującego piłkarsko i tyle chyba że odejdzie tello lub cuenca wtedy marzy mi się Fernando Llorente
0
Dodać również należy, iż schodzący Iniesta przekazał opaskę kapitana Leo Messiego. Na boisku nie było bowiem ani Puyola, ani Xaviego, ani Valdésa, dlatego przez ostatni kwadrans rolę przywódcy drużyny pełnił najlepszy piłkarz świata. Sytuacja zupełnie przypadkowa, ale i tak można się w niej dopatrywać hołdu złożonego tak wyśmienitemu napastnikowi.
Dziwne to zdanie do wyboru był tylko messi lub keita robicie sensacje o nic.
0
Nie tak dawno podpisał nowy kontrakt i kupił nowy dom(wille) jak dla mnie bujda na resorach nie widzę żadnych podstaw do tego by się go pozbywać nawet za cenę za którą go zakupiono, ale możliwe że są też jakieś sekrety o których szatnia nie mówi i to one wpłyną na decyzje tito.
0
Mielibyście łatwiej gdyby stosować oceny według szanownego pana i piłkarskiego eksperta Leszka Orłowskiego co wyglada tak: Messi 11/10 a reszta to ogórki które mu przeszkadzają.
0
Messi dependence właśnie teraz zebrało swoje rzniwo to co wyprawiał fabregas w LM i dziś xavi bo tello można jeszcze wybaczyć to się w głowie nie mieści, to nie real był taki dobry ale barca tak słaba, nie bardzo wiem kogo miałbym chwalić chyba tylko masche zagrał na poziomie.
0
Nie będę oceniał Neymara jako że widziałem go w akcji tylko podczas KMŚ a po jednym meczu tylko głupiec ocenia piłkarza, Ale przypominam sobie że przybył parę lat temu II Pele który swym pandillas robił pośmiewisko z obrońców rywali w brazylli zwał się tę cud Robinho co pokaz(ał)\uje to jednak nie to czego się po nim spodziewano. Najlepsi grają w europie nie w brazyli więc Neymar musi udowodnić na starym kontynencie że jest najlepszy.