Mateo Frozen
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie ma się co spinać ten gość lubi siać ferment, choć ci którzy obserwują ligę hiszpańską o tym dobrze wiedzą, wrzucie na luz.
0
Jak dla mnie to gość który reguluje pressing, czyli znak firmowy barcy ery guardioli, sanchez musi zadowolić się ławką o ile nie jest meteorem którego zaraz trzeba bedzie się pozbyć.
0
Thiago i Montoya nie do ruszenia, jeśli tak ma wyglądać polityka transferowa Rosella to hegemonia barcy będzie trwała znacznie krócej.
0
Teraz Pytanie kto jest tak mądry by proponować wymiany +gotówka za thiago i montoy'ie. Mam nadzieję że tym turniejem wybiją im to z głowy.
0
"Widzieliśmy już setki piłkarzy, jesteśmy jakiś czas w tym biznesie i wiemy, kiedy mamy diament. Alexis Sánchez jest jednym z nich. Jeśli jakiś klub chce go pozyskać, musi zapłacić pełną sumę 50 milionów", zakończył Gino Pozzo.
Świetna reklama
0
"Widzieliśmy już setki piłkarzy, jesteśmy jakiś czas w tym biznesie i wiemy, kiedy mamy diament. Alexis Sánchez jest jednym z nich. Jeśli jakiś klub chce go pozyskać, musi zapłacić pełną sumę 50 milionów", zakończył Gino Pozzo.
Świetna reklama
0
Dziś czytałem wywiad z prezydentem udine, luźny kontekst jest taki: Wszyscy marzą o Alexisie bo jest to piłkarz robiący różnicę. Skoro fabregas wart jest 40, Rossi 45, to nasz alexis 50. Kolejne brawa dla Realu, Romana z czukotki, szejków z manchesteru i guardioli za zlatana bo on też się do tej sytuacji przyczynił, a jeśli sanchez przyjdzie za więcej niż 30 mln euro to będzie to skandal.
0
1. Mniej meczów w sezonie
2. Słaba liga brazylijska, bał się spróbować sił w europie. Można się spierać która liga jest najsilniejsza ale MLS i brazylijska na pewno nimi nie są.
3. W jakim ustawieniu grał ten zawodnik, na początku kariery było 2 libero później 3 a miał do pomocy 4 napastnikók
4.Ponad 1000 goli strzelił Romario, którego jeszcze pamiętam a ten leniuch trafiał do siatek o wiele lepszych zespołów, i nie był on porównywany do diego i pele.
5.Drugie z trzech pucharów MŚ wygrał Garrincha(polecam biografię, i który był według wielu lepszy o pele'go , ale nie tak medialny) a pele większość turnieju był kontuzjowany.
6. Mecze nie były takie przesiąknięte taktyką.
7.Samozwańczy król futbolu się starzeje, wcześniej nie wygłaszał fanaberii.
Ja jak już ktoś napisał niżej również uważam że Ronnie był nie do porównania w szczytowym okresie swojej kariery.
0
W meczu z białorusią w under-21 był najlepszy na boisku a włoscy komentatorzy piali z zachwytu nad jego grą więc udine powinno ręce całować na ofertę o wymianie
0
Sandu!
Ja wiem czy najlepszy na świecie, bardziej bym tam Vidicia widział. Silva jest bardzo dobry, ale i tak wolałbym na razie Puyola oglądać. Pozatym Silva grałby w miarę często bo Puyol teraz coraz więcej będzie odpoczywał i pewnie nie będzie mógł grać na początku sezonu.
Vidic to zawodnik który nie potrafi wyprowadzić piłki, co więcej on sam twierdzi że jest obrońcą nowej generacji(tj. tylko obrona i podaj do najbliższego) więc nie.
0
Już wielokrotnie czytałem że sanchez ma problemy z taktyką i przystosowanie się do pressingu barcy to nie łatwa sprawa(wdł. mnie affelay wciąż ma z tym kłopoty a jest bardziej doświadczony) i jeszcze załóżmy że miałby grać za pedro który ten pressing ustawia.?
0
Sandu!
Ja wiem czy najlepszy na świecie, bardziej bym tam Vidicia widział. Silva jest bardzo dobry, ale i tak wolałbym na razie Puyola oglądać. Pozatym Silva grałby w miarę często bo Puyol teraz coraz więcej będzie odpoczywał i pewnie nie będzie mógł grać na początku sezonu.
Vidic to zawodnik który nie potrafi wyprowadzić piłki, co więcej on sam twierdzi że jest obrońcą nowej generacji(tj. tylko obrona i podaj do najbliższego) więc nie.
0
Dobre ten koleś nic nie wygrał, ba nie miał nawet okazji obserwować ligi Mistrzów z ławki rezerwowych, a ponad to on nie bierze udziału w grze obronnej PRESING-1 = bezsensowne bieganie za piłką tym bardziej że najczescie wchodził by za pedro który zaczyna pressing czyli znak firmowy guardioli będne koło.
0
A ja napiszę inaczej wydawanie dużych pieniędzy+kilku bardzo dobrze zapowiadających się wychowanków żeby pozyskać jednego zawodnika to strzał w stopę, a jeżeli chodzi o Montoye to może jego nie chcą bo ponoć jest o 2 lata młodszy większy talent w grupach młodzieżowych
0
Ten zawodnik już miał do barcy przyjść ale przez telenowelę z fabregasem nie doszło do sfinalizowania tego transferu
0
Typowy wiatrak w ofensywie i słaby w bronieniu,tyle że zawsze ma te kilka minut w meczu kiedy może się podobać, jeśli pep ma jakiegoś perspektywicznego młodzika na tą pozycję to żegnam.
0
Veb90
zgadzam się i nawet spotkałem się z opiniami starszych kibiców którzy twierdzili że wymieniona trójka była sobie równa tyle że mentor z holandi nie wygrał MŚ.
0
szymonst
W większości masz rację, ale co do tych długów to który liczący się o wygranie ligi mistrzów ich nie ma, ja na przykład pamiętam że jak laporta przejmował klub to długi były nie większe ale poważniejsze a za jego rządów przychody wzrosły o 150% procent.
0
Zgadzam się z przedmówcą to po prostu kurozjum i powtarza się sytuacja z Ibrą która sportowo była średnia ale finansowo to był dramat, Co do fabregasa i jego transferu jeśli pep ma zamiar dalej wyciskać xaviego jak to ma w zwyczaju a alcantara będzie grał ost. 10 minut i niewazne mecze w copa del rei to cesc musi przyjść, w innym wypadku zbedny
0
Lavezzi to do pokornych i pracowitych nie należy ciekawe czym on zaimponował guardioli.
0
Rafalx160
"Armandi
Skąpi ?
Niech lepiej skąpi, niż zadłuża klub genialnymi transferami jak Laporta."
Oj oj odsyłam do historii ekonomicznej barcy gdy przejmował ją Laporta własnie pokazałeś wiedzę a właściwie jej brak.
0
Cóż nie jest to łatwa sprawa ale Maxwell powinien zastanowić się nad zmianą mendżera(a może i klubu), ponieważ ten pan jest o krok od zaatakowania głównego konkurenta do gry czyli Abidala a to może pozostawić duży niesmak lub nawet skandal, dobieramy zawodników charakterologicznie(wyjatek ZLATAN) ale nie możemy ich agentów trzeba sięzastanowić nad sposobem kontroli tych panów, wszak kase pobierają z klubu.
0
Nie wszyscy mogą grać w barelonie np. puyol został bo kontuzji doznali doświadczeni rywale do składu. Pozostaje nam się cieszyć że możemy delektować się piękną grą i drużyną napakowaną zawodnikami którzy maja tzw. kod DNA barcy i dobrano do nich zawodników z charyzmą. a dla tych którym nie można nic wytłumaczyć poszukajcie sobie wychowanków z rocznika puyola i xaviego i zobaczcie co ugrali i co więcej małego buddy nie wliczajcie bo jego van gaal po prostu nie lubił(tak jak rivaldo).
0
Pretorian
szkoda czasu na te dzieciaki, wygrali puchar= 2x autobus na boisku i po pucharze:)
0
Pomijając astronomiczną cenę, można dyskutować czy pasuje do stylu barcy, oglądałem tego gracza i on nie chce brać udziału w grze obronnej zespołu,a co za tym idzie gdyby greałw barcelonie jej zabójczy pressing nie odnosił by skutku.
0
Teoretycznie ma rację tylko że powinien to powiedzieć perezowi który co roku "wzmacnia" skład zapominając że muszą się zgrać.
0
Biedaczek jest na nich zły że go nie kupili więc postanowił ich(real) skrytykować.
0
Abidal jest chyba w życiowej formie ostatnio oglądanie jego gry to przyjemność czekam na kolejne zagranie barkiem.
0
O więc ci panowie wreszcie się w czymś się zgadzają, szkoda że w tak niefortunnej sprawie chyba że to program motywacyjny dla hardcor'ów
0
Według mnie jeśli w pełni zdrowia będą iniesta i xavi to nitk w europie barcy nie straszny. Właśnie brak iniesty w meczach z interem w fazie pucharowej w poprzedniej edycji spowodował moim zdaniem że odpadliśmy.