0

Tak w gwoli ścisłości to cele;) W 20% przypadkach być może tak w pozostałych jak pisałem praktycznie nic ode mnie nie zależało. Oczywiście nie będę się upierał że to wola boska mi pomogła bo tak jak pisałem podchodzę do tego tematu z dozą sceptycyzmu. Nie będę pisał również czegoś kontrowersyjnego w stylu że mi się należało bo raz że z religią to jestem na bakier a dwa no cóż nie sądzę bym był dobrą osobą nawet mogę przyznać że mam sporo za uszami. Tak jak pisałem są to dla mnie pewnie osobliwe doświadczenia, nad którym czasami się zastanawiam;)

1

Dlatego napisałem, że do kwestii wiary podchodzę ostrożnie;) Co do nauki to wiedz że ona istnieniu Boga nie zaprzecza bo przynajmniej na tym etapie na którym jesteśmy nie może tego zrobić. Z ostatnim zdaniem w pełni się zgadzam;)

6

Tyle, że 80% sytuacji kompletnie nie zależało ode mnie;)

2

No bo mieli rację, ale w niektórych wpisach może było dostrzec szyderę;)

0

Last Shift;) Anabele: narodziny zła, Udręczeni, Obecność, Kobieta w czerni;)

23

Apropo wiary ja na początku miałem ambiwalentny stosunek do niej aż któregoś dnia pomodliłem się w bardzo ważnej dla mnie kwestii i nie wiem jak to wytłumaczyć, ale sprawa potoczyła się w takim kierunku jakim oczekiwałem. Można nawet powiedzieć, że był to mały cud. Uznałbym to za zbieg okoliczności gdyby nie fakt, że później sytuacja się powtórzyła i to nie raz. Nie wiem o co chodzi i przyznam, że jest to dosyć osobliwe doświadczenie ale od tamtej pory ostrożnie podchodzę do kwestii wiary;) Co do osób, które tak walczą o wolność światopoglądową po czym wyśmiewają ludzi którzy mają pewien pogląd na temat religii to radzę ich po prostu ignorować na więcej nie zasługują:) Co do Boga i pewnych spraw z tym związanych ja w dzieciństwie miałem dwie bardzo dziwne sytuacje po których bardzo zdystansowałem się od wiary aż do momentu wyżej przeze mnie przytoczonego. Prawdopodobnie wynikało to ze strachu bo sytuacje było na prawdę osobliwe. Na koniec nie chcę by ktoś mnie źle zrozumiał. Nie chcę tu teraz szerzyć jakiś dziwnych teorii rodem z sekty na temat wiary, napisałem tylko o własnych doświadczeniach a skłonił mnie do tego wpis o wycieczce do Częstochowy i dyskusja pod nim. Niech każdy wierzy w to co chce i szanuje przekonania innych;)

1

Aż się zdziwię tym co zaraz napiszę, ale ludzie z notatnika to przy tych Indonezyjczykach pełna kultura;D

0

O co chodzi z tym najazdem indonezyjskich trolli na konta społecznościowe Lecha Poznań? Straszny syf mają przez to na facebooku:/

0

Termin rozgrywania finału PK wprowadza sporo zamieszania w przypadku awansu Barcy do 1/2 LM. Ciekawe czy będzie możliwość przełożenia go na inny dzień:/

1

Nie jest źle;)

3

Pacjenci szpitala psychiatrycznego z notatnikowej nie zawodzą;D Ależ mają ból tylnej części ciała, miodzio;D

1

Z tego co widzę to jakieś 90% pisze, że Juve nie ma najmniejszych szans;)

0

Widzę, że dużo osób nie docenia Juventusu. Przypomnijcie sobie półfinał w 2015 też ich każdy skreślał, a zeszłoroczny finał? Nikt w to nie wierzył że tak daleko zajdą. Jak dla mnie mają oni sporą szansę na awans;)

0

Też właśnie o tym chciałem pisać;)

0

Nie bądź tego taki pewny;)

2

Nie byłbym tego taki pewny;) Juve może powalczyć;)

0

Trafiłem dwie pary Barca vs Roma i Bayern vs Sevilla;)

1

No też mnie rozczarowała akurat ta para, szkoda;)

0

Hahahhahahah Yesssssssssssssssssssss a pisałem przed losowaniem że będzie Roma:D

0

Emołszyn sięgają zenitu i...;p

0

Ave!

6

Rozumiem że obowiązuje pewna procedura i muszą ją wyjaśnić, ale równie dobrze mogli by mówić bla bla bla bla bla i nikt by nie zauważył różnicy...

0

To nie real pokazał, że nie można ich lekceważyć tylko PSG przypomniało wszystkim jak daremnym są klubem;)

1

Nie kracz;) Ja tam wierzę że trafią na kogoś z dwójki Bayern/City;)

1

Tylko Barcelona gra bez przerwy od 10 lat w 1/4;)

1

Miejmy nadzieję, że tak nie będzie;)

0

Najbardziej nie chciałbym trafić na Juve i Bayern. Ze City było by ciekawie z realem gramy jak chcemy i wygrywamy, LFC dawno takiego meczu o stawkę nie było, no i Roma oraz Sevilla to wiadomo jak dla mnie teoretycznie najłatwiejsze zespoły;)

0

Też tak sądzę dla nas teoretycznie łatwo, a pozostałe pary bardzo ciekawe, które dawno ze sobą nie grały;)

3

Chciałbym by było tak;)

Barca vs Roma
City vs Real
Bayern vs Sevilla
Juventus vs Liverpool

0

No to Arsenal po długiej przerwie ćwierćfinał w europejskich pucharach. Co prawda po paru kontrowersjach i to tylko Liga Europy, ale jak na nich to i tak duże osiągnięcie;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?