1

Racja, ale można się z nich ponabijać;)

1

Wiesz w końcu Szczerba to klozetowy mistrz olimpijski;)

5

No to teraz Szczerba vel kolejka do WC będzie miał niezły dylemat czy używać sformułowania "bida z nydzą" określając przy tym w taki sposób 3 krotnego mistrza olimpijskiego Kamila Stocha;)

0

Wszystko ładnie i pięknie, ale zapomniałeś dodać, że od rozwoju takich właśnie miejscowości są samorządowcy;)

0

Takimi komentarzami tylko się ośmieszasz;)

0

Mam pytanie jak to będzie teraz z zasadami kwalifikacji do LM? Liga hiszpańska, włoska, angielska i niemiecka będą miały zapewnione 4 miejsca bez eliminacji, ale jak to będzie wyglądać w przypadku gdy jakaś drużyna z tych lig wygra LM bądź LE, a nie zajmie jednego z 4 premiowanych miejsc? W takim przypadku 4 miejsce w tych ligach daje tylko LE? Pytam bo gdzieś czytałem, że UEFA nie pozwoli już na 5 drużyn z jednego kraju w LM;)

1

Apropo meczu realu z PSG to Barcelona powinna dawać wykłady innym zespołom jak grać na Bernabeu;)

0

Płacz? Słaba prowokacja. Może się poucz lub zajmij czymkolwiek, ale błagam nie pisz tutaj niczego bo się ośmieszasz;)

18

Że też te popłuczyny z przedmieść Madrytu znowu awansowały do la liga. Trzeba mieć nadzieję, że znowu spadną jak nie teraz to za rok na śmietnik tam gdzie ich miejsce;)

0

Ktoś pisał że idziemy po zwycięstwo, na razie po co idziemy a właściwie gramy to po remis...:/

0

Sęk w tym, że oni wiedzą o tym że to świństwo i myślę, że robią to celowo. A skąd takie wnioski? A no stąd, że wśród elit izraelskich jest bardzo silna grupa ortodoksyjnych Żydów, którzy pałają niechęcią względem Polski. Pamiętaj oni tu mieli sporo majątku i własne interesy po wojnie to stracili i już nie odzyskali. Winą niesłusznie obarczają nas Polaków stąd próby zdyskredytowania nas. Co do ustawy była ona nieprzemyślana i faktycznie niektórzy mogą ją odbierać jak próbę negacji holocaustu ponieważ jest ona w tym aspekcie nieprecyzyjna i trzeba to naprawić prawdopodobnie przez nowelizację. Trzeba podjąć rozmowy z Izraelem, ale nie tylko w tym aspekcie ale także podjąć próby zmiany programu ich wycieczek, które są w wielu aspektach skandaliczne. Kiedyś oglądałem film na ten temat i włosy jeżą się na głowie. Trzeba mieć na uwadze, że nie tylko względem Polski pałają niechęcią. Natomiast fragment o Ukrainie jest wręcz doskonały i punktuje ten upadły kraj. Wschodnim "sąsiadem" nie powinniśmy się w ogóle przejmować.

0

A niby jakby inaczej mieli zareagować?

0

Apropo ustawy o IPN i zamieszaniu wokół niej polecam ten artykuł, który jest opinią niemieckiego komentatora;) Poruszył on wiele ważnych kwestii między innymi temat Izraelskich wycieczek do Polski.

https://wiadomosci.wp.pl/izraelski-polityk-uderzyl-w-polakow-niemcy-szybko-obalili-jego-teze-6218435197094017a

24

W żadnej;)

0

Uwielbiam język francuski, uczyłem się go od podstawówki do gimnazjum (jako główny język) i chodź dzisiaj nie wiele pamiętam to nadal mam do niego sentyment. Czas wznowić jego naukę;)

1

Coś ostatnio nudno w tej polskiej polityce wewnętrznej. Nawet jakbym chciał to nie ma co komentować:/

3

Tak czytam o reakcji Ukrainy na ustawę o IPN w której znajduje się między innymi zapis na mocy, którego będzie można pociągnąć do odpowiedzialności każdego, kto kwestionuje zbrodnie UPA na Polakach i nie wiem czy się śmiać czy płakać. Przecież ten zapis jest jasny i precyzyjny a oni mają czelność mówić, że godzi to w wolność słowa. Oczywiście wiadomo, że jest on im w niesmak bo ich wina jest niepodważalna, ale zaskakuje mnie arogancja z jaką wygłaszają swoje stanowisko w tej sprawie. Nie dość, że są państwem w stanie rozkładu, że Polska im pomagała jak mogła, otworzyła linię kredytową oraz wspierała niemal na każdej płaszczyźnie to oni i tak na nas dalej plują by nie użyć dosadniejszego stwierdzenia. To państewko z ogromną korupcją, niewydolne instytucjonalnie i gospodarczo powinno robić wszystko by mieć z nami jak najlepsze relacje a oni zamiast tego jeszcze się awanturują. Oni nie są nam do niczego potrzebni, rynkiem zbytu są żadnym, jedynie co mają do zaoferowania to ludzi do pracy i nic więcej. Mówienie o tym, że bez wolnej Ukrainy nie ma wolnej Polski jest śmieszne i niedorzeczne. Gdy rządził Janukowycz przynajmniej panował tam względny spokój. Nie dochodziło na granicy do cyklicznych blokad a banderowcy nie byli traktowani jak bohaterowie. Teraz rada miasta Lwowa chce nazywać ulice i place nazwiskami tych zbrodniarzy, przecież to jawne śmianie się w twarz. Zarówno poprzedni jak i obecny rząd są w tej kwestii zbyt pobłażliwi. Powinni jasno wytyczyć granicę dla tego państewka i stawiać im ultimatum. Oni nie mają siły nam odpowiedzieć, więc powinniśmy to bezwzględnie wykorzystywać;)

10

Szkoda, że ATM wygrało:/ Jakby tego było mało dokonali tego w swoim iście firmowym stylu czyli 1:0 jeden klub 1:0 aż po grób;)

0

Wiesz pewnie kolega miał na względzie pamiętny sezon gdzie ATM zdobyło mistrzostwo i to na Camp Nou;) Lepiej dmuchać na zimne;D

0

Nie, ale warto mieć sporą przewagę i niektóre mecze ligowe potraktować jako "rozgrzewkę" przed LM

0

Trzeba mieć oko na ATM niech też gubią pkt jak najczęściej będzie można skupić się na LM w 100%

0

Dokładnie nikt nie spodziewał się po superpucharze takiej sytuacji;)

63

Nie wiem jak was, ale mnie pomimo ogromnej przewagi Barcy nad realem w tabeli ciągle cieszą ich wpadki;) Taką małą satysfakcję mam;)

2

WTF:D Spojrzałem na wynik realu w 80 min widzę, że prowadzą i myślę sobie pewnie dociągną do końca. Patrzę teraz na wynik i przyznaję, że po raz kolejny ich przeceniłem:D

0

Przecież to jakieś dziecko lub troll prowadzi tą stronę;)

1

Chyba czas uznać państwo Palestyna;)

0

Na jakie dowody ty czekasz?

0

Zakładać możemy, ale nie brać to za pewnik jak autor głównego posta;)

0

Synonimy nie mają pełnego zastosowania w każdej składni językowej, więc to nie ma żadnego znaczenia to raz. Dwa przyznaj się do błędu i przeproś.

2

To nie jest tak, że nie można wyrazić własnej opinii, ale to co on pisze jest co najmniej śmieszne dlatego że to jego domysły przy czym twierdzi, że sprawy mają się dokładnie tak jak on pisze.

Przykłady: "wszyscy opieramy się tylko na tym, co wiadomo. A z tego co wiadomo, to nie ma żadnych podstaw do mieszania Neymara z błotem." No właśnie nic nie wiadomo bo nikt z nas nie ma wglądu do dokumentów to raz.

"2. Premia za podpis przy przedłużaniu kontraktu - Barca nie wywiązała się z umowy." Albo napisał to jako przypuszczenie pewnego aspektu sprawy albo jako twierdzenie, patrząc jednak na powyższe zacytowane przeze mnie jego słowa skłaniam się ku drugiej opcji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?