0

Wielki piłkarz, supergwiazda i niesamowita technika. Był nie tylko głównym czynnikiem powrotu Barcy na szczyt sportowy, ale i marketingowy. To właśnie jego osoba sprawiła, że Barca ponownie zawitała w świadomości przeciętnego kibica piłkarskiego na całym świecie;) Ciekawostką jest fakt, że jego przyjście było spowodowane tym, że do drużyny nie przyszedł Beckham. Można rzec i całe szczęście;) Cóż jedyne co zostało to życzyć mu powodzenia na dalszej drodze życia;)

1

Dokładnie, a po rady zgłosili się do eksperta w tej dziedzinie hakera klatusa znany też jako kaftanus;)

0

Obstawiam, że najwięcej osób jeżeli chodzi o dni powszednie odwiedza stronę koło 20;D

0

Ja też lubię liczbę 4;D

0

Hmmm zawsze mi się wydawało, że ta strona generuje największy "ruch"

7

Właśnie teraz zauważyłem licznik, tylko jedno małe ale;) To jest licznik osób zalogowanych czy osób ogółem na fcbarca.com?

0

Dobrze, że się przyznałeś;) Ale mała poprawka napisałeś "w imieniu całej la rambli i fcbarca.com";) Nie doprecyzowałeś i stąd moja złośliwość;)

0

Były dwie wersje, jedna że pracownicy druga że właścicielka aczkolwiek masz rację;) Trzeba jednak przyznać, że ostatnio właściciele takich przybytków w Polsce to na prawdę chamstwo w najczystszej postaci. Oczywiście nie generalizując takie przypadki to rzadkość, ale standard obsługi klienta mógłby się poprawić;)

1

Jedno i drugie było głupie;) Mam tylko nadzieję, że osoby które to robią nie będą się posługiwały takimi stwierdzeniami jak cała la rambla czy cała fcbarca.com;)

4

Ostatnio na wp był artykuł o podobnej sytuacji gdzie właścicielka villa carpatia po nieprzychylnej opini na temat jej pensjonatu zarzuciła autorce pijactwo i naubliżała jej rodzinie. Kompletne dno;)

1

Możesz tak uważać, ale pisane "w imieniu całej la rambli i fcbarca.com" jest głupie i niedorzeczne;)

0

Dokładnie, ale mógł sobie darować "całą la ramble i fcbarca.com" jak już chciał się ośmieszyć mógł to robić na własny rachunek;)

0

Być może, ale wpis na prawdę śmieszny może to był troll?

1

Wiesz czasem ciekawość bierze górę nad rozumem;D

62

Ktoś chyba upadł na głowę;)

"Szanowni Madridistas! W imieniu całej La Rambli i fcbarca.com przepraszam Was za tych 3 idio..., którzy wywołali tutaj gównoburzę po meczu z Villarealem. Jako kibic Barçy potępiam tego typu zachowania."

Zawsze mnie śmieszyło gadanie w stylu Polska przeprasza za..., jakieś miasto przeprasza za kogoś tam, a tutaj mamy osobnika który uzurpuje sobie prawo do wypowiadania się za całą społeczność tego serwisu. Co prawda trollowanie na notatnikowej przez niektóre osoby było nieodpowiednie, ale wpis tego osobnika jest śmieszny i żenujący;)

0

Cóż trudno powiedzieć Barcelona jest specyficzna o ile się nie mylę architektura Gaudiego wstępuje w takim natężeniu tylko tam. Pewnie jakieś inne hiszpańskie miasto, może francuskie? Tak czy siak kiedyś usłyszałem, że każde miasto europejskie jest do siebie podobnie co oczywiście jest bzdurą, a twoje pytanie temu dowodzi bo trudno znaleźć miasto podobne do Barcelony;)

2

Co ma piernik do wiatraka? Polska całości środków i tak nie wykorzystuje to raz, dwa duża część i tak wraca z powrotem do Niemiec (ich firm), trzy korporacje państw zachodnich świetnie tutaj zarabiają ponosząc śmieszne koszty (dostęp do rynku kosztuje) cztery zasada powiązania funduszy z przestrzeganiem praworządności jest śmieszna bo co jeżeli w większości państw dojdą do władzy ugrupowania skrajne ekstremistyczne, w PE i KE będą również stanowić większość i uchwalą absurdalne prawo? Co do uchodźców już pisałem to UE łamie ład międzynarodowy by nigdzie nie ma w prawie międzynarodowym przepisu gdzie jakieś instytucje będą decydowały za suwerenne państwa kto ma prawo przebywać na ich terenie a kto nie. Pomyśl zanim coś napiszesz;)

0

Bruksela ma rację jeżeli chodzi o praworządność i co do tego nikt nie powinien mieć wątpliwości. Gdyby PiS chciał mógłby świetnie rozegrać sprawę sądów w normalny cywilizowany sposób no ale oni chyba mają w sobie "gen" konfrontacji inaczej tego wytłumaczyć nie umiem. Co do uchodźców to akurat to PiS ma rację i bynajmniej nie z niechęci do muzułmanów (to rozgrywają politycznie) a z podstawy prawnej;)

2

Co innego wystawić kogoś w głosowaniu na jakąś osobę, a co innego pozwolić na niebywały precedens jakim jest artykuł 7. Akurat Orban ma pełną świadomość do czego mogłoby to doprowadzić i że nic nie stało by na przeszkodzie by w przyszłości potraktować w taki sposób Węgry. Właśnie taka postawa przeważy i KE ma pełną tego świadomość. Co do sprawy uchodźców to dla mnie to jest kuriozum bo na jakiej podstawie prawnej Bruksela chce zmuszać kraje do przyjmowania uchodźców? Nie znam w prawie międzynarodowym takiego przepisu by jakaś instytucja mogła decydować za suwerenne państwa kto na ich terytorium przebywa, a kto nie;)

0

Dobry ten likier?:D

0

Troszkę niepokoi sytuacja z Dembele:/ Jak na razie kontuzja za kontuzją. Miejmy nadzieję, że jest to tylko nieciekawy okres w jego sportowym życiu niż coś stałego;)

0

On się totalnie zbłaźnił nie wspominając już o tym że wątpię w te jego studia prawnicze po tym co napisał;)

0

No to właśnie się popisał bo uzyskując dostęp do adresu musiał prawdopodobnie użyć nielegalnego oprogramowania lub innych środków do czego zwyczajnie nie ma prawa. Co więcej przytoczone przeze mnie artykuły odnoszą się głównie do obracania danymi wrażliwymi, jeżeli pozyskał je w sposób nielegalny to dochodzi kolejny zarzut i sprawą może zająć się prokuratura;) Jeszcze wyjdzie na to, że notatnikowa zostanie przedmiotem śledztwa;) Śmiech śmiechem, ale jeżeli ktoś będzie wystarczająco zdeterminowany może im narobić sporo kłopotów. Student prawa nie wie takich rzeczy?;)

25

Dużo osób pisze tutaj o żenującym wpisie niejakiego klatusa, który straszy policją, chwaląc się między innymi tym, że pozyskali dane wrażliwe co jest na prawdę i straszne i śmieszne;) Pomijając już fakt, że ichniejsza administracja to kompletne dno i sfrustrowana dzieciarnia to złamali oni prawo;) Radziłbym el błaznowi i temu drugiemu przeczytać ustawę o ochronie danych osobowych, a także kodeks karny art. 49-53. Jeżeli to prawda to co tam napisał niech lepiej szukają dobrego prawnika;)

0

Teraz też nie mają i mam nadzieję, że odpuszczą z podobnym rezultatem jakim widzimy na wyżej załączonej grafice;)

3

Ale on zdaje sobie sprawę z tego, że jeżeli to prawda to właśnie przyznali się do popełnienia przestępstwa?:D

0

Cieszyli się jak małpy w zoo:D

1

Dziwnie to wygląda Sociedad 15 miejsce w lidze. Mają 7 porażek, 5 remisów i tylko 6 zwycięstw, a gdy przychodzi do meczu z nami na Anoeta są jak natchnieni:/

3

Powiem szczerze, że nie rozumiem fenomenu tego stadionu i związanej z nim "klątwy". Sociedad gra w tym sezonie mierne, ale i tak nas jadą jak chcą. Może ma to podłoże w psychice:/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?