MateoRenzi
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2017
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Myślę, że w końcu do takich rozmów dojdzie bo zamierzeniem tej ustawy wcale nie było uderzenie w Izrael i oni muszą też to zrozumieć, a ich reakcja jak dla mnie była przesadna i zbyt histeryczna.
3
Z tego co przeczytałem to Izraelowi chodzi o to, że tą ustawę można interpretować tak jakoby w Polsce w ogóle nie dochodziło do aktu antysemityzmu co oczywiście jest nieprawdą. Co do Niemiec i ich próby przerzucania odpowiedzialności bądź dzielenia jej z kimś muszę się zgodzić. Niby oficjalnie wszystko ok, ale jak się przeczyta niektóre niemieckie publikacje to włosy dęba stają. Ostatnio niemiecki student prowadząc dyskusję w szerszym gronie powiedział "ale przecież te obozy były i są na waszym terytorium" to daje do myślenia. Myślę, że to celowe działanie. Co do Izraela oni tyle mówią o antysemityzmie, a sami są polonofobami.
0
Jednak akcja została sfinansowana przez darczyńców;)
0
Ok dziękuje za odpowiedź;) W mediach pojawiały się doniesienia, że to Polska finansowała całą akcję;)
5
Apropo akcji ratunkowej na Nanga Parbat to jak to było z jej sfinansowaniem? Podobno ani Polak ani Francuzka nie mieli wykupionego ubezpieczenia i akcję finansowało państwo polskie. Pomijając już, że uratowano tylko Francuzkę to czy rząd jej kraju lub prezydent zaproponowali jakieś wsparcie, zwrot połowy kosztów? Było w ogóle jakieś zainteresowanie z ich strony? Nie chcę by zabrzmiało to cynicznie, ale wątpię że Polacy zgadzają się z tym by ich pieniądze z podatków szły na akcje ratunkowe obcokrajowców za granicą bo ci postanowili wspinać się po górach...
Edit. Akcja została sfinansowana ze zbiórki;)
2
Wozniacki vs Halep 2:1 moim zdaniem Dunka bardziej zasłużyła na zwycięstwo była regularniejsza, a jak trzeba było to zagrała parę efektownych uderzeń;) Jedynie te podwójne błędy serwisowe raziły. Co do Rumunki to trochę mi jej szkoda. Gra ciekawy tenis, ale gra w finale wielkiego szlema ją paraliżuje. To już jej trzecia porażka i o ile tą z Sharapovą można usprawiedliwić o tyle tą z Ostapenko już nie. Wyraźnie widać że ma jakąś blokadę która uwidoczniła się również w tym spotkaniu w postaci szeregu niezrozumiałych pomyłek w prostych wymianach. Co prawda trudy tego meczu jak i całego turnieju dały jej się pewnie we znaki, ale nie tłumaczą one sytuacji zwłaszcza z pierwszego seta. Tak czy siak obu Paniom należą się brawa za bardzo dobre i emocjonujące spotkanie mimo wielu błędów, które popełniały;)
0
Mi tam obojętne kto wygra;)
0
Niestety prawdopodobnie ma jakiś uraz o czym komentatorzy już wspomnieli. Z kondycją też słabo bo raz, że temperatura o czym wspomniałeś a dwa to maratony, które grała w poprzednich rundach:/
0
Wozniacki vs Halep 1:1 w setach. Niestety Rumunka ma jakieś problemy zdrowotne:/
1
Albo jak przeprowadzali wywiad z Kerber w Puszczykowie. To ich sprawa kogo reprezentują, ale bynajmniej nie będę im kibicować, natomiast tak jak ty uważam że zachowanie polskich mediów w tej sprawie jest co najmniej śmieszne. No ale jako kraj za dużo sukcesów w różnych dziedzinach sportu nie osiągamy więc trzeba czymś się pocieszyć;)
3
Wozniacki prowadzi z Halep w finale AO 1:0 w setach;)
7
A więc Roger w finale;) Liczę na 20 tytuł w jego karierze choć z Chorwatem łatwo nie będzie. Nie pogniewałbym się z powtórki poprzedniego Wimbledonu (oczywiście chodzi o wynik);)
2
Magikiem to jest Roger;) natomiast Francuz gra bardzo spektakularny atletyczny tenis, niestety czasem brakuje mu zimnej krwi i chłodnej kalkulacji, a szkoda;)
0
W zasadzie tylko katastrofa mogłaby odebrać Federerowi finał AO, natomiast co do samego finału jeżeli znalazł by się w nim Cilić to może być ciekawie;)
1
Jak zwał tak zwał;D
1
Też tak macie jak jecie coś dobrego, że po pewnym czasie sięgacie po kolejną dajmy na to kostkę i okazuje się ku waszemu zdziwieniu, że nic już nie ma?:D
13
Mnie bardziej zastanawia kto to w ogóle ogląda;)
0
Matthew Mcconaughey i Johny Deep chciałem ich dodać, ale 5 to już wystarczająco. W ogóle jeżeli chodzi o przyzwoitych aktorów to jest ich całkiem sporo;)
1
Czy ja wiem czy aż taka gruba ta ściana;) Przyznam, że LoTR lepsze ale Hobbita równie dobrze mi się oglądało;)
4
I to jest o wiele trudniejsze;D
1. Trylogia Władcy pierścieni i Hobbita- uwielbiam;D
2. Anthony Hopkins/Morgan Freeman/Ian McKellen/Robert Downey Jr./Alan Rickman- trudno mi wybrać;)
3. American Horror Story/Skazany na śmierć- mało serialów oglądam, ale z tych co widziałem te najbardziej przypadły mi do gustu;)
4. Peter Jackson- już po pierwszej pozycji można było się spodziewać kogo wskażę;D
0
Eeeee Leon zawodowiec jak dla mnie bardzo dobry film;D
1
1. Zdecydowanie Avatar- do tej pory jest dla mnie zagadką jak to możliwe, że to najbardziej dochodowy film w dziejach kinematografii;)
2. Tom Cruise- mdła gra aktorska niczym się nie wyróżniająca poza głupawym wyrazem twarzy;)
3. Zdecydowanie Lost- wręcz nie cierpię tego serialu kompletny brak logiki;)
4. Sam Taylor-Johnson- za badziewiaste twarze Greya;)
0
Last shift, Kobieta w czerni, Inni, Annabelle: narodziny zła, Sinister 2, Naznaczony, Udręczeni, Obecność, Ouija 1 i 2;)
0
A czy ja tak napisałem?
0
Dokładnie można go nie lubić, ale mówiąc to miał rację.
0
Może i ma chociaż wątpię by nastąpiła masowa emigracja do USA;)
0
A ja widzę bo to dodatkowy koszt;)
0
Nie zrozumieliście o co mi chodzi, więc napiszę jeszcze raz;) Upokarzające dla mnie jest to, że jako nieliczni z krajów UE i "sojuszników" USA potrzebujemy wizy, a tacy obywatele Litwy już nie;)
1
Co do wiz USA
Dla mnie to upokarzające starać się o tą wizę, ale rozumiem że niektórzy nie mają wyboru;) Ja tam ani rodziny ani innych ważnych czynników nie mam by do Stanów lecieć;) Oczywiście w celach turystycznych fajnie byłoby odwiedzić ten kraj, ale ze względu na to że jako jedni z nielicznych krajów UE i niby sojuszników tych wiz potrzebujemy to sobie taką wycieczkę daruje. Polska "łasi" się do USA jak może, a oni w zamian traktują Polaków jak obywateli drugiej kategorii i sprzedają rakiety po zawyżonych cenach;)
1
Jak to polityk naobiecywał by dostać dodatkowe głosy;)