MateoRenzi
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2017
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak widać piękno to pojęcie względne...
1
Nie wiem co tak niektórzy moralizują, co prawda we mnie też budzi zażenowanie pisanie na notatniku "w imieniu całej fcbarca.com" przez trolle ale nie przesadzajmy. Mnie anarchia tam panująca bawi, a z tego co zdążyłem zauważyć na innych stronach nie mają "polewu" z tych trolli, ale z kibiców realu i ich administracji;) Wyśmiewają ich nieudolność i groteskowość;) Tak więc radzę wyłącznie obserwować ten cyrk i nie przejmować się tym;) Przy okazji trochę śmiechu z tego co tam się dzieje nie zaszkodzi, a wręcz może sprawić że normalni kibice realu znajdą jakąś alternatywę;) Więc cała sprawa może zakończyć się z pożytkiem dla nich;)
0
Komentatorzy angielskich stacji twierdzą, że było to Messi;)
5
MESSI jest niesamowity, genialny, nie z tej planety. Gdy kibice Betisu zaczęli skandować jego nazwisko przeszły mnie ciary;) Nie spotkałem się jeszcze z czymś takim żeby kibice innego zespołu na swoim stadionie skandowali nazwisko gracza drużyny przeciwnej coś niesamowitego. Ronaldinho, który był oklaskiwany na Bernabeu przywrócił Barcę na piedestał futbolu za to Messi nie tylko kontynuuje jego dzieło, ale i wzniósł je na jeszcze wyższy poziom nieosiągalny dla innych;) To zaszczyt oglądać jego grę;)
0
W końcu notatnik do czegoś zobowiązuje;D
0
Może i tak, ale powiem ci że czegoś takiego nie widziałem nigdzie jeżeli chodzi o skalę zjawiska. Tam jest ona ogromna sięgająca nawet 98% użytkowników:/
0
Hmmm w sumie racja, więc dodam na własną odpowiedzialność;)
0
Jeżeli ktoś jest psychiatrą lub studiuje psychiatrię to polecam wejść na notatnikową i przeczytać komentarze pod głównym newsem;) Będziecie mieli niesamowity materiał do badań naukowych, unikalny na skalę światową;)
5
W Hiszpanii musiało dojść do jakiś zawirowań politycznych bo PP partia Rajoya straciła pozycję numer 1 w sondażach i prześcignęła ją Ciutadans i lada moment mogą to zrobić również socjaliści. Sprawa o tyle ciekawa, że PP utrzymywało pozycję lidera w każdym sondażu od ponad dwóch lat, a Rajoy to zagorzały kibic realu. Jak widać chce się on dostosować ze swoją partią do obecnej sytuacji zespołu z Madrytu;D To się nazywa kibicowskie poświęcenie;)
0
Życzę im tego;)
28
Trzeba przyznać, że Girona w swoim pierwszym sezonie w La liga jest niezwykle przydatna dla Barcy, wygrana z realem remis z Atletico no no, a do tego wysoka porażka z nami;D Mam nadzieję, że zajmą jak najwyższe miejsce w tabeli;)
0
Niestety niektórzy zbyt poważnie traktują politykę i stąd takie zachowania. Chociaż zastanawiam się też czy te osoby, które to robią są zdrowe na umyśle bo jak tak słucham co ta Klementyna ma do powiedzenia to wygląda mi to na poważne zaburzenia natury psychicznej.
0
Sporo, nie chce byś się załamał dlatego nie ujawnię kwoty;)
4
Sportowczyni? Jak już to sportsmenka;)
0
Szkoda trochę ona miała szansę na szlema no, ale chyba ma za słabą psychikę. Swoje szanse wykorzystały takie Bartoli, Pennetta czy Ostapenko, które orłami w tej dyscyplinie nie były lub nie są;)
1
Pewnie trenuje z nim w szopie;D
19
Radwańska odpadła z Australian Open. Ze względu na ostatnie wyniki powinna zmienić nazwisko na Przegrywańska;D
0
Porównaj kwotę z 2009 na transfery z budżetem jakim wtedy posiadali z potencjalną kwota za Neymara minimum 800 mln euro ze wszystkim powtarzam MINIMUM z obecnym budżetem i to na jednego gracza;) Nadal chcesz się spierać, że ich stać?:)
0
Też chciałbym wiedzieć:D
0
Nom na pewno z podatkami pensją i bonusem kosztowałby 600 mln. Myślisz, że PSG kupując gracza tej klasy sprzeda go po sezonie za mniej niż 500 mln? Oni kasy mają w brud, kupili go po to by coś osiągnąć wydali na niego rekordową kwotę o bonusach nie wspominając. Myślisz, że PSG to organizacja charytatywna?:D Na pewno sprzedadzą Neymara bo real tak chce;) Nie wiem ile kasy mają na transfery, ale na pewno nie tyle by kupić Neymara i wbijcie sobie to do głowy;)
0
No nie ma na Neymara ty myślisz, że oni mają miliard na jednego gracza? XD Gościuuuuu
0
Nic dodać nic ująć;) Chociaż ostatnio ktoś przytomnie napisał tam, że transfer ten to z podatkami może kosztować powyżej 800 mln. Nie oszukujmy się nikogo na to nie stać;)
0
No na pewno wyda miliard na jednego piłkarza;) Przypominam że finansowe fair play mimo wad nadal funkcjonuje;)
1
Apropo co do second hand w większych miastach zwłaszcza w Warszawie to można tam znaleźć niezłe markowe rzeczy w dobrym stanie kupić za grosze i jeszcze zarobić i to nawet porządnie;D Koleżanka, która zna się na modzie znalazła tam torebkę louis vuitton i wiele innych produktów dużych domów mody. Kupuje te w dobrym stanie na wagę jak trzeba to odświeża i sprzedaje na OLX lub allegro;D Tylko uprzedzam, że musicie się trochę znać żeby nie sprzedawać dalej podróbek;)
1
Bardzo ci współczuje, niestety nie wiem co w takich okolicznościach zrobią lekarze, ale wydaję mi się to trochę dziwne, że dowiedzieliście się o tym dopiero 2 tygodnie po fakcie:/ Głowa do góry i powodzenia jutro;)
2
Prawnik zajmujący się sprawami Neymara: "Mogę was zapewnić, że w kontrakcie Neymara Juniora nie ma klauzuli odstępnego ani premii za osiągnięte cele czy zostanie najlepszym strzelcem zespołu. Czy taką premię ma Cavani? Nie wiem, ale myślę, że nie." Tak więc te wszystkie bajki jakoby Neymar miał przejść do realu można włożyć między bajki. Po pierwsze kwota jego transferu zaczynałaby się od 500 mln euro z naciskiem na zaczynała, a po drugie dochodzi pensja i bonusy dla piłkarza oraz ojca. Klubu z Madrytu po prostu na niego nie stać;)
1
Wygrała, a na dodatek Muguruza odpadła;)
0
przegrała?
0
Zaklejam z jednego prostego powodu cenię prywatność;) Nigdy nie wiadomo jak się może życie potoczyć. Może kiedyś ktoś z nas zostanie osobą publiczną lub osiągnie spory sukces zawodowy. Pamiętaj, że spora część ludzkości gdy jest sama zachowuje się w sposób dosyć osobliwy;)
1
Lol dopiero teraz zobaczyłem wynik i się zdziwiłem;D No cóż lepiej przegrać mecz w PK z możliwością odrobienia u siebie niż zanotować porażkę w la liga bądź LM;)