MateoRenzi
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2017
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mam głęboką nadzieję, że LM trafi w ręce kogoś innego;)
4
Ok, ale zgodzisz się że pisanie o marszu po 6 złotą piłkę po zaledwie paru dobrych spotkaniach w jego wykonaniu jest co najmniej śmieszne;)
2
Według madryckich mediów Ronaldo rusza po 6 złotą piłkę... Stwierdzili to po zaledwie kilku spotkaniach. Oni albo coś palą albo czas odwiedzić lekarza...;)
0
Wiesz tu nie chodzi o to żeby ludzie szli do kościoła, ale o umowę między PiS i Solidarnością. Ten drugi podmiot za wsparcie zażyczył sobie właśnie takiego przepisu. W samej partii rządzącej było wiele oporu wobec tej ustawy;)
0
No to widzę, że trochę chaos zapanował. Mam nadzieję, że ten zakaz nie przetrwa;)
0
Wiesz to już zależy od stylu życia danej osoby;) Ja zakupy w niedziele robiłem bardzo często i przyznam, że mi ten zakaz się nie podoba;)
0
Rozumiem, że części osób może ten zakaz odpowiadać, ale z własnych obserwacji to ja jeszcze takiej osoby nie spotkałem;)
0
Owszem, ale porozmawiaj z osobami, które teraz pracują w marketach czy im się to podoba;)
0
Musisz zapytać google;)
5
Ten zakaz handlu w niedziele to kompletny niewypał. Rozumiem idee oraz to, że pracodawcy są nie do końca fair, ale to by się sprawdziło kilka lat temu, a nie dzisiaj gdzie jest problem ze znalezieniem pracownika i firmy muszą iść na ustępstwa co jest akurat dobre według mnie. Większość z nas lubi wygodne życie i już teraz widzę jaką irytacje budzi ten zakaz nie tylko wśród konsumentów ale i wśród pracowników...
0
Wiesz abstrahując już od koloru skóry to oni są po prostu dla mnie leniwi. Trudna sytuacja ekonomiczna w ich krajach nie jest dziełem przypadku:/
0
Wiesz ja rozumiem potrzeby rynku, ale nie mogę oprzeć się wrażeniu że te osoby nie chcą pracować;) W ogóle to jednym z fundamentów UE jest swobodny przepływ osób między krajami członkowskimi. Przymusowe zatrzymywanie tych osób w jednym kraju kłóci się z tymi wartościami;)
1
A Bruksela nadal swoje...
"Jest gotowy dokument reformujący system azylowy Unii Europejskiej - wynika z nieoficjalnych doniesień. Wbrew oczekiwaniom Polski i Węgier zakładać ma obowiązkowy mechanizm rozdziału uchodźców."
Oni nie rozumieją albo nie chcą zrozumieć, że ten system nie działa. Co więcej takie kroki jak ten tylko zachęca do dalszej emigracji ludzi z Afryki i bliskiego wschodu do Europy. Co śmieszniejsze to zdaje się że UE nie rozróżnia uchodźców od imigrantów ekonomicznych. Patrząc na bezradność zachodnich służb, które wprost mówią, że nie wiedzą kto tak na prawdę do nich przyjeżdża i są problemy z weryfikacją nie trzeba być geniuszem by wiedzieć że problem jest poważny. Poza tym należy tutaj podkreślić słowo mechanizm, czyli w domyśle stały system relokacji uchodźców/imigrantów. Tutaj już nawet nie chodzi o tą liczbę 7 tys bo to w skali kraju faktycznie jest mało, ale o to że ta liczba jest po prostu zakłamana. W skład tej liczby dochodzi między innymi program łączenia rodzin za który będzie musiało już płacić państwo do którego ci "uchodźcy" przybyli. Co więcej UE zobowiązuje się do pokrycia kosztów pobytu tylko przez okres 2 lat na czas asymilacji. To jak ci ludzie się asymilują widzimy na przykładzie krajów zachodnich. Owszem są przypadki gdzie to się sprawdza, ale są one można powiedzieć marginalne. Ktoś pewnie napisze przyjąć ich sami uciekną na zachód. No właśnie nie. UE się zabezpieczyła i taka osoba jeżeli zostanie złapana zostanie cofnięta do kraju azylowego. Co więcej każde państwo będzie zobowiązanie do zatrzymania takich osób. No i na koniec tak jak pisałem na początku to ma być mechanizm wdrażany przy każdym kryzysie migracyjnym + łączenie rodzin. Więc z kilku tysięcy może się zrobić kilkanaście bądź kilkadziesiąt utrzymywanych z polskiego budżetu. Przy sytuacji ekonomicznej naszego kraju nie muszę chyba pisać jakie byłby tego konsekwencje;)
0
Każdy lubi co innego;) Ja traktuje jazdę jako wygodny środek transportu w stosunku do usług publicznych;)
1
Nawet nie chodzi o to kogo by za to kupili;) PSG płacąc za niego 222 mln euro + 100 mln za podpis i wliczając do tego jego pensje oraz inne bonusy wyszłoby na takiej transakcji na zero. Jeżeli go puszczą to za taką kwotę na której zarobią;) Po za tym 400 mln to tylko wierzchołek góry lodowej w porównaniu z oczekiwaniami finansowymi Brazylijczyka i jego ojca;D Jeżeli na prawdę chce odejść to tylko po to by od kolejnego klubu zgarnąć mamonę za podpis;D
8
Na prawdę ktoś wierzy w te plotki, że Neymar chce tu wrócić?:D To jest jeszcze śmieszniejsze niż doniesienia madryckiego pismadła AS, który twierdzi że PSG rozważy kwotę 400 mln euro;) Co więcej na notatniku stwierdzili, że takie są "fakty";p On przeszedł tam dopiero parę miesięcy temu, dostał gigantyczną premię za podpis i olbrzymi kontrakt, którego Barca nie będzie w stanie wyrównać. Zwykłe ploty i tyle;)
0
Hahaha za co ban to był genialny post;D
9
Zastanawia mnie ostatni wysyp kibiców realu na tej stronie. Jeszcze miesiąc temu próżno było szukać ich wpisów na la rambli, ale ostatnio się to zmieniło. Oczywiście nie twierdzę, że wszyscy to odseparowane od rzeczywistości jednostki, ale 90% z nich nie ma nic sensownego do powiedzenia, a właściwie to do napisania. Teraz się wycwanili i ich trolling jest zakamuflowany "ubrany" w pseudo analizujące wypowiedzi. Najśmieszniejszy jest płacz co poniektórych dotyczący tego, że nie chwali się tutaj realu i ich marokańskiego fascynata. Taka mała podpowiedź: to jest portal poświęcony klubowi FC Barcelona;)
3
Prawdopodobnie kobieta zabiła swoje dzieci, a potem się powiesiła... To już nie pierwsza taka sytuacja gdzie jeden z rodziców robi coś takiego. Jak już chcą sobie palnąć w łeb to niech to zrobią nie krzywdząc nikogo wokół:/
2
W Madrycie taka euforia jakby ten dwumecz był finałem LM;)
5
Dzień Dobry Planetom;p
4
Oho jak dobrze, że postanowiłem nie oglądać tego rewanżu w Paryżu bo coś miałem takie przeczucie, że PSG znowu nic nie pokaże;) Co do pierwszego meczu to właśnie po tym spotkaniu było wiadome kto awansuje. Duże szczęście białych, kilka pomyłek sędziowskich, ale przede wszystkim frajerska gra PSG. Zobaczcie jak padały wszystkie bramki dla realu na Bernabeu i jak zachowywała się przy tym obrona paryżan toż to zgroza nie wspominając już o ich skuteczności... Ostatnie 3 LM wygrane przez real to "szczęśliwe losowanie" (nie mówię tu o wszystkich 3 edycjach), pomyłki sędziowskie, fart w trakcie spotkania, ale przede wszystkim przeciętna gra ich rywali w dwumeczu oraz mierna skuteczność. To nie wina realu że ich rywale przeciwko nim nie potrafią zagrać niczego przyzwoitego. Obawiam się, że tylko Barcelona i City jest tu w stanie coś zdziałać. Bayern pewnie jak zwykle polegnie. Trzeba się teraz skupić na rewanżu z Chelsea i grać tak by wygrać LM po raz 6 i przy okazji przeszkodzić białym by nie zdobyli tego trofeum po raz 4 w przeciągu 5 lat...
0
Szczerze wątpię by ATM wygrało wszystkie mecze do końca, potkną się i to nie raz;)
0
Polsat, TVN, TVP dla mnie to wszystko to samo;)
0
Społeczeństwa jak widać nie trzeba ogłupiać skoro z własnej woli ogląda takie "coś"
0
Prawdopodobnie chodzi o sytuacje z meczu Legia vs Lech
0
Trzeba przyznać, że każda stacja tworzy jakiegoś rodzaju kicz ale polsat w tej dziedzinie jest mistrzem;D
0
No i wygrana;) Niech ATM zostanie dobite w derbach Madrytu i będzie dobrze;)
2
Gomes w każdym meczu się pogrąża więc dziwię się, że są jeszcze osoby które potrafią stawać w jego obronie...
4
Czy ja wiem czy bardziej frajerski, oni przynajmniej przez pewien czas regularnie grali w LM co innego LFC nie wspominając już o tym pamiętnym straconym tytule mistrzowskim gdzie wszystko mieli w swoich rękach;D