MateoRenzi
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2017
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hmmm "Zamiast siłować się z wszystkimi powinniśmy dogadać się z Izraelem i zrobić wspólną kampanię o większym wydźwięku nie wyglądającą jak dzieło mentalnego 15-latka, bo przecież my i oni wspólnie cierpieliśmy podczas wojny." Tylko żeby przeprowadzić taką kampanię potrzeba chęci obu stron, a Izrael ma skłonności do narzucenia własnej narracji i tylko własnej uwzględniając być może drobne postulaty innych stron. Pierwsza fala konfliktu o ustawę IPN była wykorzystana w Izraelu na pożytek polityki wewnętrznej. W tym kraju mieszka wielu wpływowych Żydów polskiego pochodzenia którzy potracili tutaj swoje majątki i ich nie odzyskali. Nie będę już się rozpisywał o ich antypolonizmie, który jest faktem. Oni mają głęboko zakorzenioną niechęć do nas od czasów 2 wojny światowej. Jeszcze jednym ważnym aspektem jest ich edukacja, a zwłaszcza wycieczki do naszego kraju gdzie młodym ludziom wmawia się, że wyjeżdżają do wrogiego kraju...
8
Jutro niezły dzień jest o 16:15 Barca vs ATM, 17:00 Man City vs Chelsea, 18:00 Legia vs Lech, a o 20:45 derby Mediolanu;)
1
Legia, Lech i ...
4
Co nie zmienia faktu, że sprawa jest skandaliczna. Wyobrażasz sobie sytuację gdyby coś takiego miało działać ale na odwrót? Zaraz wrzawa by się podniosła, gromy byłyby ciskane:/
3
Władze RPA przyjęły prawo które umożliwi wywłaszczanie białych farmerów bez możliwości ubiegania się przez nich jakichkolwiek rekompensat. Robią to jak twierdzą by walczyć z nierównością rasową... Projekt został złożony przez skrajną lewice. Niestety nie jest to żaden clickbait. Link do artykułu poniżej:/
http://fakty.interia.pl/swiat/news-rpa-wladze-chca-skonfiskowac-ziemie-bialych-farmerow,nId,2552395
0
Nom na pewno tym bardziej, że to podczas rządów PiS został osadzony, a na youtube wyzywał ich od najgorszych;)
0
A czy ja coś pisałem o AgustachWestlandach? Czy pisałem coś, że to cudowne helikoptery? Co ma piernik do wiatraka?
0
Duża część zwolenników PiSu określa Macierewicza jako wyjątkowego szkodnika i pozytywnie odebrała jego dymisje co zresztą było i nadal widać po sondażach. Poza tym on był na prawdę kiepskim ministrem MON. Jedyny plus jest taki, że "wykończył" Caracale o których potem się dowiedzieliśmy że to niezły szrot. Minusów ma więcej między innymi brak przetargu na śmigłowce bojowe, masowe odchodzenie generałów, konflikt z prezydentem czy też jego dziwne teorie i jak widać można do tego dorzucić niespotykaną rozrzutność (wydał 7 razy więcej niż wszystkie inne ministerstwa razem wzięte...).
0
A nie było czasem artykułu o tym, że Barca zamierza latem wydać maksymalnie 60 mln euro? Budżet płacowy i tak już jest napompowany do granic możliwości:/ Oby to nie pękło jak bańka mydlana...
0
Faktycznie mój błąd, w każdym bądź razie chodzi o finał z Sevillą;)
1
Co do Lahoza i jego sędziowania to zobaczcie kto będzie prowadził mecz z ATM na Camp Nou i co ten sędzia wyprawiał w zeszłorocznym finale PK z Sevillą;) Jak dla mnie dobór arbitrów nieprzypadkowy. W niedzielę też będzie ciekawie jeżeli chodzi o ten aspekt;)
0
No cóż trzeba jutro wygrać i za wszelką cenę pokonać ich na Camp Nou. Dobrze by było gdyby również real się z nimi rozprawił, do czego to doszło...
1
Oglądałem niedawno film dokumentalny francuskich dziennikarzy o Putinie, który oczywiście w dużej mierze go ośmiesza (zresztą słusznie), ale najbardziej rozwalił mnie fragment "I ta Unia europejska wiecznie selektywnie oburzona" XD
0
Komentarz usunięty
0
Jak to możliwe, że skończył tylko podstawówkę? Obowiązek szkolny jest do 18 roku życia. Co on przez 11 lat uczęszczał do szkoły podstawowej?
0
Szaleniec to siedzi, ale na Kremlu jak na razie jest jednak pragmatyczny na nasze szczęście;)
0
No właśnie znam, a ty? Przeczytaj jakie nastawienie panowało wśród europejskich elit jeszcze w marcu, a potem zobacz co napisałeś;)
2
Zbliżają się wybory to i nowelizacje są;)
1
Chciałbyś żeby był to tekturowy karton... W 1939 też mało kto spodziewał się konfliktu na taką skalę;)
0
Rosja wyda dodatkowe ponad 30 mld dolarów do obowiązującego już budżetu na zbrojenia stricte ofensywne i to do 2020 roku! Pytanie kto się tak zbroi jeżeli nie zamierza wywołać żadnego konfliktu na większą skalę...:/ Patrząc na obecną sytuację geopolityczną i na nasze położenie nie trudno zgadnąć, że po błyskawicznym uporaniu się z Ukrainą i krajami bałtyckimi następni będziemy my:/ Politycy skupiają się na wewnętrznych konfliktach, a lada moment bo już za kilka lat możemy stanąć przed śmiertelnym zagrożeniem i to z zewnątrz. Przypominam, że zarówno w 2009 jak i 2017 na manewrach zapad ruscy ćwiczyli atak nuklearny na Warszawę...
0
No teraz to już po ptokach, a szkoda;) Istniały przypadki w Wawie gdzie deweloperzy wykupili od ludzi ich mieszkania i to czasem sporo za kwotę przekraczającą ich wartość. Niestety te długie wagony w centrum są tak wielkie i stoją w takiej lokalizacji gdzie dla potencjalnego chętnego będzie to nieopłacalne. Nie wspominając już o ryzyku, że jedna osoba się nie zgodzi czy o normach doświetlenia:/
0
Wiesz to że tam wieje opozycją wiadomo nie od dziś;p Ale jak tak patrze na to co się dzieje w sieci to wygląda na to, że wyszła jakaś kompletna żenada;p
0
No racja, ale wiesz jak się patrzy na inne stolice i się w nich bywa to budzi się taka trochę zazdrość;p
1
Tak patrzę na Warszawę i nie za bardzo rozumiem czym się kierowali i kierują stołeczni planiści w kwestii rozmieszczania wieżowców czy też wydawania na nie pozwoleń. Co prawda lubię drapacze chmur, ale stawianie ich koło komunistycznych bloków wygląda przekomicznie;D Powinno wydzielić się przestrzeń gdzie te wieżowce powinny powstawać tworząc dzielnicę biznesową, a tak wygląda to bez ładu i składu;p
0
Co zrobili?
0
To Atletico zaczyna mnie wkurzać tak mocno, że zrobię coś niewyobrażalnego jak na mnie i w derbach Madrytu będę kibicował białym...
3
Ktoś napisał, że oczy krwawią jak oglądało się ten mecz, zgadzam się oczy krwawią ale gdy się patrzy na te lamentujące komentarze. Ogarnijcie się we wtorek mecz z Chelsea co wy myślicie, że będę dawali siebie wszystko z Eibar?
0
Przecież wysoko ograli Sociedad
0
To raczej tobie polecił bym lekarza, może okulista?:)
0
Przeczytałem i?