3

Beata Kempa: "akurat twarzą tej agencji jest moja skromna osoba", skromna XD

2

Pomijając ocenę tego serialu mają pełne prawo do promowania swojej produkcji. TVN również zachwalał swój serial Belle epoque nie widzę w tym nic dziwnego;)

1

Przeczytałem dzisiaj artykuł o tym, że real zaproponuje PSG wymianę Neymara na Ronaldo plus jakąś dopłatę. Z ciekawości sprawdziłem ile Portugalczyk ma lat. W tej chwili 32 lata, a piątego lutego będzie obchodził 33 urodziny i pomyślałem sobie jakie dragi trzeba brać by wymyślić taką plotę. Szczerze wątpię, że real ośmieszy się taką propozycją bo już widzę jak PSG wymienia obecnie 25 Neymara który jest na topie na podstarzałego Ronaldo bez formy;)

2

A co napisał?:D

0

W takim razie boję się zapytać o liczbę emerytów:/

0

Hmmmm tylko 15 mln Polaków to wiek produkcyjny nie jest to czasem coś koło 20 mln?

0

A ja nie po tym co wypisywali o Barcy na swoim forum;D

15

Ja natomiast myślałem, że Ter Stegen jest wyższy;D

0

Dokładnie, ale niestety na forum istnieje pewna grupa, której już sama wzmianka o polityce wyjątkowo przeszkadza;)

0

Akurat o Owsiaku to ja nie mam najlepszego zdania śmierdzi mi takim cwaniactwem od niego.

6

Apropo La Rambli i tematów politycznych

Przypominam niektórym, że to miejsce powstało po to by można było prowadzić dyskusję o wszystkim nie zaśmiecając newsów postami zupełnie się do nich nie odnoszącymi. Owszem wiem, że polityka to kontrowersyjny temat i nie wszystkim odpowiada, ale wpisy które się do niej odnoszą pojawiają się rzadziej niż te o tematyce bukmacherskiej czy serii ciekawostek z twittera, których jest tutaj od groma. To forum przypominające trochę shoutboxa to strzał w dziesiątkę, ale niestety niektórzy nie zrozumieli jego założenia;) To zrozumiałe, że ile ludzi tyle odmiennych poglądów i nie rozumiem tych durnowatych wpisów typu "przestań pisać o polityce" czy moje ulubione "beka z typa". Beka jest, ale z autorów tych "złotych myśli", które pokazują, że nie mają nic sensownego do napisania prócz właśnie takich nic nie wnoszących prowokacyjnych wpisów bo własnie tak uważam, że takie posty najbardziej prowokują;) Reasumując jeżeli coś nie jest zabronione jest dozwolone oczywiście w granicach rozsądku, a co do zarzutów o prowokacyjny charakter to można to przypisać wszystkiemu co nie zgadza się z linią każdego innego człowieka;) Jeżeli ktoś chce pisać o konsystencji banana to niech sobie to robi, a osobom którym się to nie podoba albo niech to omijają albo ignorują co zresztą jest możliwe bo przypominam, że na stronie istnieje taka funkcja;) Fcbarca.com to nie strona polityczna, ale la rambla to już mix wszystkiego i niech tak pozostanie;) Pozdrawiam i życzę wszystkim miłego dnia;)

6

Może nie samego PiSu, a ich betonowego elektoratu który widzi w tej organizacji zupełnie nie wiadomo czemu pralnię pieniędzy.

42

Fajnie, że przewaga nad realem może wynosić aż 19 pkt, ale martwi mnie ATM, które jest dosyć systematyczne i w tej chwili przed meczem Anoeta mamy nad nimi "tylko" 6 pkt przewagi. Do dzisiaj pamiętam sezon gdzie mistrzostwo przegraliśmy z nimi w ostatniej kolejce na Camp Nou:/

0

Mój ojciec Makumba był królem wioski...:D

1

Ja mam wszystkie ściągnięte i od czasu do czasu wracam do nich;D

1

Nie no tam to już jest wariatkowo;D

0

Miejmy taką nadzieję;)

2

Masakra mi by przez myśl nie przyszło żeby w obcym kraju mieć pretensje do kogoś że nie zna mojego ojczystego języka...

24

Byłem dzisiaj świadkiem komicznej sytuacji. Otóż w lidlu przy kasie pewien pan z Ukrainy miał pretensje, że kasjerka nie zna ani jego ojczystego języka ani rosyjskiego "i co my sobie w tej Polsce myślimy". Ludzie którzy stali ze mną w kolejce obserwowali tą sytuację z zażenowaniem. Gdy już w końcu zapłacił za zakupy na odchodne rzucił w naszą stronę, że tutaj powinny obowiązywać 3 języki urzędowe;D Nie wiem czy to był troll (gościu mówił łamaną polszczyzną ze wschodnim akcentem), ale zastanawia mnie czy jest to odosobniony przypadek czy coś takiego zdarza się częściej. Mieliście kiedyś z czymś podobnym do czynienia może nie tak ostentacyjnym zachowaniem, ale takim roszczeniowym?

0

Cou na ławce?

0

Z tego co widziałem był dostępny na zalukaj, sprawdź na fili.tv bądź alltube;)

0

Że co? To się kupy nie trzyma, co ma piernik do wiatraka?

1

Nie jest źle, aczkolwiek zwiększenie pojemności do 105 tys. jest absurdalne

0

Trzeba koniecznie zmniejszyć pojemność do 91 tys.

0

Wie ktoś jaka była frekwencja na stadionie?

0

Skąd masz pewność, że to podszywki? Jeżeli nie masz dowodów to są jedynie insynuacje;)

41

Zauważyłem, że sporo osób pisało już o słynnym artykule na notatnikowej o transferach Barcelony, więc i ja dorzucę swoje trzy grosze. Zacznijmy od tego, że takiego dna w wykonaniu redakcji i użytkowników śmietankowej strony nie widziałem na prawdę nigdzie. Prym wiodą głownie el błazen, który w swoim oszalałym bezmózgim otępieniu zablokował swojego twittera, oraz naczelny frustrat klatowy-wariatus, który w sposób na prawdę nieudolny i żenujący próbował bronić się z tego artykułu oraz słynnego twitta z sierpnia. Nie lepiej jest z pewnymi użytkownikami tamtej strony, którzy przypominają jak z żywca postaci wyjęte z filmów o obłąkanych. Reasumując jedno wielkie wariatkowo, a ci którzy piszą że tutaj w sekcji komentarzy jest podobnie to chyba nigdy nie widzieli co tam się dzieje. Oni są przypadkami klinicznymi, a przy wejściu na notatnikową powinno być ostrzeżenie, że strona zawiera drastyczne przypadki głupoty, a przebywanie tam może zagrażać naszemu zdrowiu psychicznemu;)

1

Ale co zrobił, że zniszczył? Chodzi o rekonstrukcje? Do wyborów parlamentarnych jeszcze 2 lata, natomiast batalia o samorządy to całkiem inna para kaloszy ponieważ sporo ludzi głosuje na komitety bezpartyjne. Pamiętaj, że przez ten czas sporo się jeszcze może zmienić, Co do opozycji ona niszczy się sama, nie trzeba jej nawet pomagać;)

1

Nie no bez przesady. Gdyby tak było jak piszesz to okazuje się, że Polską rządzi jakiś układ, a wybory to jedynie wyreżyserowany spektakl, który i tak nie ma znaczenia ba wyniki są już dawno znane:/

0

Apropo gwiezdnych wojen mi utkwiła w pamięci scena gdy imperator ogłasza przekształcenie republiki w gwiezdne imperium na co Amidala mówi: "Więc tak umiera wolność, w burzy oklasków";)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?