MateoRenzi
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2017
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Odpowiedź rodem z "gimbazy"...
5
Dziwię się osobom, które tak łykają plotki na temat rzekomego transferu Neymara do realu. To że Brazylijczyk nie jest specjalnie przywiązany do barw klubowych to już wiemy, ale zacznijmy od tego, że real nie jest nawet w połowie spełnić wymagań finansowych byłego gracza Barcelony nie wspominając już o jego zachłannym ojcu;) PSG jest obecnie na polu finansowym bezkonkurencyjne, a pieniądze są wartością nadrzędną dla obu Brazylijczyków;) Również sportowo klub z Paryża ma sporo do zaoferowania z gwiazdami i młodym perspektywicznym składem. Neymar ma w Paryżu praktycznie wszystko czego chciał włącznie z pozycją lidera i gwiazdy numer 1. Jeszcze śmieszniejsze są dywagacje na temat rzekomego dealu na podstawie, którego miałaby nastąpić wymiana Neymar-Ronaldo. Na pewno PSG wymieni młodą gwiazdę na emeryta;) Brazylijczyk na pewno nie opuści PSG po jednym sezonie uświadomcie to sobie. Tak samo wierzenie w jakieś śmieszne klauzule w jego kontrakcje to absurd klub z Paryża to nie jest organizacja charytatywna;) Nie twierdzę, że Neymar nigdy do białych nie przejdzie, ale obecne dywagacje na ten temat się niedorzeczne;)
0
Dobre pytanie:D
2
Zaraz zdementuje...
0
Sorki nie wyczułem ironii;) A jego donosicielstwo nie oceniam póki nie będzie twardych dowodów;) Tak czy siak nawet lewicowi publicyści piszą by lepiej już nie komentował spraw dotyczących Polski w międzynarodowych mediach:/
0
No i post nie łamie regulaminu;)
0
A bo znam przypadek gdzie właściciel specjalnie spłoszył swojego psa by ten wpadł pod samochód, a potem żądał odszkodowania. Jego pech polegał na tym, że kierowca miał kamerkę w samochodzie;)
38
Wałęsa już totalnie postradał zmysły, chory człowiek...
"Wałęsa: wyrzućcie Polskę z Unii Europejskiej! Nie lubię mówienia przeciwko Polsce, ale muszę"
1
To był bezpański pies czy był z właścicielem?
1
Współczuję tym którzy wczoraj te karne w meczu realu strzelili. Ronaldo pewnie mocno niezadowolony i strzeli focha jak to ma w zwyczaju;)
3
Dla niezorientowanych el mundo to nie tylko madrycki dziennik, ale prawicowa gazeta czynnie wspierająca PP czyli partię Rajoy;)
25
Niedawno naczelny el błazen z notatnikowej ubolewał, że real dostaje mało karnych i jest wiecznie pokrzywdzony;) Ciekawe czy po tym spotkaniu nadal będzie płakał;)
5
Nie dość, że dopłacają do całej Hiszpanii to jeszcze obcięli im budżet, a potem się dziwią, że Katalończycy chcą się od nich odłączyć...
"Rząd centralny w Madrycie zredukował o blisko 800 mln euro tegoroczny budżet Katalonii - podało w czwartek ministerstwo finansów. Cięcia, według rządu Mariano Rajoya, mają związek z przestarzałym modelem finansowania wspólnot autonomicznych w Hiszpanii."
0
Chyba nie zrozumiałeś. Właśnie te "zielone" to jest największa motywacja dla tych co te bzdury zamieszczają;)
0
O to też byłby jakiś pomysł;D
13
Mam pomysł niech administracja zablokuje możliwość poleceń komentarzy na okres okien transferowych. Gwarantuje, że połowa jak nie lepiej nic nie wnoszących postów o Cou zniknie;)
1
To, że te bzdety publikują to jeszcze pół biedy. Tragicznie się robi gdy wrzucają te "newsy" tłumacząc je w translatorze;)
0
Całkowicie przereklamowane wydarzenie. U mnie było tak nowobogacko i sztucznie, że odechciewało się wszystkiego...
0
Niemcy: "To zasiłki przyciągają uchodźców!" Szybko do tego doszli nie ma co XD
https://wiadomosci.wp.pl/csu-zmniejszyc-swiadczenia-socjalne-dla-uchodzcow-to-ich-przyciaga-do-niemiec-6205029136979585a
3
Przeczytałem właśnie artykuł na WP o sytuacji politycznej w kraju i zastanawia mnie jedno. Czy piszący te artykuły jak się określają lewicowi i liberalni publicyści to nie są jacyś cisi sprzymierzeńcy PiSu. Otóż autor tego pseudo wywodu analizuje raport krytyki politycznej na temat wysokiego poparcia dla partii Jarosława Kaczyńskiego. Samego raportu nie jestem w stanie ocenić ponieważ jeszcze go nie przeczytałem, ale nie o tym mowa. Otóż autor wmawia czytelnikowi, że głównym czynnikiem tak wysokiego poparcia dla tej partii jest to, że Kaczyński i spółka biją w opozycję, sądy i w inne instytucje jak w bęben!;) Co prawda w drobnym procencie może to być racja, ale opinia autora, że jest to główny czynnik jest porażająca. Co lepsze zaleca on opozycji i jej zwolennikom atakowanie PiSu w stylu pani Klementyny i ochroniarza, który zwyzywał dziennikarkę TVP. Jakby tego było mało zalecił demonstrację nie atakującej PiS, ale poparcia dla Wałęsy zapominając, że ten człowiek przez swoje osobliwe zachowanie jest równie nielubiany co Kaczyński poza tym nikt tak nie mobilizuje elektoratu PiS jak właśnie Wałęsa. Otóż taktyka tego pana to nic innego jak kolejne rekordowe poparcia dla PiS i mobilizacja jego elektoratu do granic możliwości oraz przyciągnięcie do tego ugrupowania elektoratu centrowego. Cytując jeszcze raz fragment ucha prezesa "Widzę, że oni nie tylko szukają lidera, ale i szeregowych członków' ja dodam od siebie "i publicystów". Jeżeli ktoś będzie chciał skomentować mój wywód proszę o pohamowanie emocji ponieważ jest to tylko moja opinia;) I na koniec żeby było śmieszniej autor wytyka opozycji brak zrozumienia dla takiego stanu rzeczy ten sam autor co pisze takie bzdury;)
0
Widziałem trailer zapowiada się ciekawie
0
No niby tak, ale Life ostatecznie został przypisany do sci fiction zresztą słusznie, natomiast Gra Geralda to thriller o czym ktoś już wspomniał. Nie jest najlepiej jeżeli Annabelle jest u mnie w osobistym rankingu całkiem wysoko:D Co do "It" to mam w planach obejrzeć;)
0
Z drugim się zgadzam, ale to był rok 2016. Co do uciekaj jak dla mnie strasznie przeciętny.
1
Dla wielbicieli horrorów rok 2017 był istnym horrorem! Dawno nie było tak słabego roku dla tego gatunku. Większość filmów to albo thrillery albo czarne komedie to jest jakiś dramat:/
4
Jakby co fili.tv wróciło i znowu za darmo można obejrzeć filmy (dawny filiser)
0
Heh powiem szczerze, że nie spodziewałem się takiego pojazdu na ten film, więc chyba sobie go daruje:D
0
alltube.tv, fili.tv
2
Co do teorii spiskowych zjedź na dół to zobaczysz jedną taką, że hoho;D
0
Chyba jednak nie;)
1
Obejrzał ktoś Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara? Z braku laku chcę zobaczyć ten film ale nie wiem czy warto.