MateoRenzi
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2017
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No cóż widzę, że jedna osoba nadal o mnie nie może zapomnieć jakie to smutne;D
0
A co miał mówić?:D On od dawna na to stanowisko polował;)
1
Mi się wydaje, że oni po prostu realizują swój plan, który mieli rozpisany od dawna. Różnica miała być jednak taka, że po niekonstytucyjnych reformach Szydło miał zastąpić Kaczyński, ale że opór w społeczeństwie ku takiemu rozwiązaniu jest duży a prezes PiS do najmłodszych nie należy wskazali, więc na Morawieckiego. Czy się na tym przejadą zobaczymy ale z tego co widziałem to wyborcy PiS nie są tym zachwyceni.
0
Zgadzam się, że jest uosabiany z sukcesem gospodarczym, ale czy to jego zasługa? Wątpię. Jego nominacja to prawdopodobnie próba przyciągnięcia centrowego wyborcy, ale nie wiem czy ta się uda. Co więcej jego nominacja może popsuć wizerunek w partii wśród twardego elektoratu.
6
Jak dla mnie dziwna decyzja PiSu. Po pierwsze w sondażach mają wyższe poparcie niż uzyskali w wyborach. Szydło co by o niej nie mówić jest albo przez Polaków lubiana albo obojętna raczej nie budzi negatywnych emocji. Była już premier uosabiana była z sukcesem PiSu i jego programem socjalnym, a jak wiadomo elektorat który z tego przywileju korzysta to lwia część wyborców Prawa i Sprawiedliwości. Co prawda nie powalała ona charyzmą, ale sumienne wywiązywała się ze swoich obowiązków przynajmniej tak uważa większość Polaków jeżeli wierzyć sondażom. Sytuacja zaskakująca bo PiS nie miał powodu by ją usuwać. Morawiecki natomiast moim zdaniem takiego zaufania nie będzie budził wśród wyborców prawicy. Raz bo jest byłym doradcą Tuska a dwa no cóż to bankier. Na pewno będzie lepiej odbierany za granicą, ale czy w kraju to się zobaczy. Dochodzi jeszcze do tego element w jaki sposób PiS się z Beatą Szydło obszedł i nie było to eleganckie zachowanie co na pewno przez wyborców zostanie zapamiętane.
0
Trudne pytanie, gdyby było podzielone na typy filmów jak horror thriller sci fiction a tak trudno wybrać:D
0
Ukraina to państwo upadłe... Nie wiem czy Polska powinna im pomagać, czy jest w ogóle sens takiej pomocy. Poczytajcie co tam się odprawia...
http://wyborcza.pl/7,75399,22743416,poszukiwany-listem-gonczym-saakaszwili-koczuje-pod-parlamentem.html
9
Hiszpański sąd wycofał europejski nakaz aresztowania za byłym prezydentem Katalonii Puigdemontem. Oficjalnie mówi się o rozbieżnościach prawnych, nieoficjalnie decyzja była spowodowana strachem przed prawdopodobnym odrzuceniem przez sąd w Brukseli tego wniosku co ośmieszyło by nie tylko hiszpański wymiar sprawiedliwości, ale rząd i cały kraj. Co więcej po takiej decyzji belgijskiego sądu Piugdemont i pozostali członkowie katalońskiego rządu mieliby spore argumenty w potencjalnym sporze przed międzynarodowymi trybunałami. Hiszpania zaczyna pękać, wiedzą że w wyborach w Katalonii zwyciężą znowu ugrupowania opowiadające się za secesją i próbuje jakoś wyjść z twarzą co raczej jej się nie uda. Jakby tego było mało partia obecnego premiera traci i lada moment może zostać wyprzedzona przez PSOE;)
44
Nie ma kamer w okolicy? Straszna nieudolność...
0
A skąd wiesz, że nie zna?
12
Co masz na myśli pisząc lepsi? Wielu piłkarzy uznawanych za najlepszych to byli biali tak samo z tenisistami. Abstrahując już od rasy po prostu czarnoskórzy mają lepsze uwarunkowania fizyczne o czym mówi wiele filmów na ten temat...
1
Mam pytanie był ktoś z was w Bukareszcie? Chciałbym zapytać czy jest tam coś ciekawego do zwiedzenia itp. Byłem tam dwa lata temu na jeden dzień i miasto obejrzałem tylko pobieżnie, ale pierwsze co mi się rzucało w oczy to jeszcze większy chaos urbanistyczny niż w Warszawie. Taki zlepek stylów od Ameryki Płd. po Azję wszystko takie nie pasujące do siebie. Teraz znowu tam jadę takie nie chcem ale muszem na dwa dni i nie za bardzo wiem co mógłbym tam poza obowiązkami robić w wolnym czasie:/ Powiem szczerze że jestem trochę uprzedzony do tego miasta bo tam według mnie jest napaćkane budynkami bez ładu i składu.
1
Wątpię, że był to rasizm z jednego powodu, kontrolerzy w Polsce zachowują się tak do wszystkich. Nikt normalny nie chce tam pracować więc albo zatrudniają meneli, albo emerytów...
0
Zobaczymy jak to będzie, ale wiem jedno z ta grupą zawodową trzeba coś zrobić. Rozumiem, że muszą wyciągnąć konsekwencje z tego że ktoś nie kupił biletu, ale z tego co mi wiadomo ta kobieta taki bilet miała tylko nie skasowała, więc zamiast jej wytłumaczyć żeby to zrobiła na spokojnie to pewnie nie potrafili nic po angielsku powiedzieć i jak to mają w zwyczaju pokazać swój kretynizm. W Poznaniu też parę razy byłem świadkiem jak kontrolerzy zachowywali się w nieodpowiedni sposób dwa razy widziałem i czułem że byli pod wpływem alkoholu... To nie jest pierwsza sytuacja gdzie tak się zachowują, a nikt z tym nic nie robi:/
0
Masakra, ale tak to jest jak do pracy zatrudnia się menelstwo, a niestety tak jest że kontrolerzy w komunikacjach miejskich to najczęściej nieudacznicy życiowi. Pewnie nawet jednego słowa po angielsku nie potrafili wydukać. Kobieta pewnie przestraszona nie wiedziała o co chodzi:/
12
Kolejny żenujący spektakl wykonaniu "żółtej" mafii, który po raz kolejny przesądził o tym że tracimy punkty. Najśmieszniejsze są osoby, które piszą żeby przestać narzekać na sędziów, trzeba było wykorzystać sytuację. Owszem, ale fakty są takie, że te pomyłki nie są minimalne ale oczywiste dla wszystkich, no może poza Tebasem;) Właśnie przez takie skandaliczne sytuacje traci się mistrzostwo, widzę że komitet sędziowski chce zrobić wszystko by liga była ciekawsza. Klub powinien jak najszybciej zareagować.
2
nie my tylko sędziowie i takie są fakty
0
Przypuszczam, że to nie do mnie miało być;)
0
Zniszczyć wizerunek? Bo wytyka się oczywiste błędy? Piłka to biznes a w biznesie nie ma sentymentu, walić trzeba w to towarzystwo jak w bęben;)
1
Żenujące się to robi. Barca sama sobie jest winna. Zamiast robić aferę na całego z nieuznanej bramki non stop nadawać o tym, pogrozić to siedzieli cicho, a teraz są tego efekty. Z tymi bandytami w żółtych strojach trzeba krótko i na temat;)
0
Wiesz o ile sądzę, że ta grupa jest wyrównana o tyle tak samo jak ty nie potrafię zrozumieć czym pozostałe kraje się cieszą. Owszem potentatem nie jesteśmy, ale oni również co więcej europejska piłka stoi na wyższym poziomie niż w Azji, Afryce czy nawet w Ameryce Płd. Już nie będę wspominał o tym, że te kraje bardzo często prezentują nierówną formę. No i na koniec tak samo mam jak czytam wypowiedzi senegalskich mediów i piłkarzy jakim oni są faworytem podczas gdy eksperci wypowiadają się o ich szansach sceptycznie;)
0
No chyba są skoro na polskich portalach można znaleźć co ich media sądzą o grupie H:D
9
Śmiesznie się czyta opinie mediów polskich, kolumbijskich, senegalskich i japońskich, wszyscy uważają się za faworyta:D
2
Oooo to jeszcze lepiej:D
4
Chyba? Raczej na pewno nie wiedzą:D
9
Czy ja wiem, gorzej się robi jak zobaczymy na kogo tracić możemy w przypadku wyjścia z grupy;D Najpierw na Anglię/Belgię, a potem na Niemcy;D
11
Fakt: "Ale fart, z tymi rywalami musimy po prostu wygrać!" XD
8
Na sport.pl możecie sobie "rozegrać" mundial, polecam;)
http://www.sport.pl/mundial/0,161177.html#MT_1Zdjecie
1
Już nie przesadzajcie grupa nie jest łatwa, ale nie trafiliśmy na nie wiadomo kogo. Każdą z tych drużyn możemy spokojnie ograć. Grupa jest bardzo egzotyczna i moim zdaniem będzie na prawdę ciekawie;)
0
Liczyłem na Meksyk lub Peru:/