MateoRenzi
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2017
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W centrum miasta?
0
Eeee tam za skromnie ja bym tam widział polską wersję burj khalifa:D
0
Lepszy lidl moim zdaniem:D
0
Pewnie temat był już poruszany, ale co w sytuacji gdyby pałac kultury i nauki w Warszawie został wyburzony/wysadzony. Nie chodzi mi o to czy jesteście za, ale o to co byście w jego miejscu postawili i żeby koncepcje były bardziej śmiałe nie chodzi mi tylko o teren pod pałacem, ale o cały kwartał czyli otoczenie wokół pałacu gdzie są tylko puste działki parkingi i park;)
0
Ale jak może to zrobić skoro nie ma większości konstytucyjnej i jak miałby zapobiec wariantowi hiszpańskiemu?
0
Właśnie chciałem w poprzednim poście o tym napisać;) Pomimo tego że ten system ma wady to jest on gwarancją stabilności a co za tym idzie wzrostu gospodarczego ponieważ biznes nie zawsze gna tam gdzie najtaniej a tam gdzie ma poczucie bezpieczeństwa czyli w stabilnie politycznie państwach;)
3
Naziści też gardzili drugim człowiekiem nazywając ich podludźmi. Pomyśl zanim coś napiszesz;)
0
No właśnie ani w PiS ani w PO nie ma następców. Ja to widzę tak po Kaczyńskim PiS się sypie trwają walki frakcyjne. Podzielony PiS dzieli się na małe partie początkowo zachwycona tym PO się cieszy, ale potem i ona i Polacy zrozumieją, że jedynym sensem tego ugrupowania było istnienie PiS i być zaprzeczeniem tej partii po czym i była partia Tuska przestaje istnieć. Jest to szansa na skruszenie tego betonu politycznego i stworzenie czegoś nowego każdy cykl mija;) Pytanie czy po tym układzie powstanie coś pozytywnego czy może czeka nas wariant hiszpański i podzielona scena polityczna na wiele partii które nie będą mogły się ze sobą dogadać.
0
Tusk ma ogromny elektorat negatywny. Pamiętaj Polacy co prawda są za pozostaniem w UE, ale instytucje europejskie oceniają bardzo negatywnie Tuska jak przewodniczącego RE można z nimi powiązać. Nie zapominaj, że PO jest podzielona jak cała opozycja, a Schetyna nie podda się bez walki. Jedynie kryzys gospodarczy na który się nie zanosi może spowodować przegraną PiS, ale nie upadek. Rozsypkę tego ugrupowania może spowodować śmierć lub odejście jego ojca czyli Kaczyńskiego. Sprawuje on tam władzę absolutną, ale następcy nie wykreował. Rozumiem, że to po to by nie robić sobie wewnętrznej konkurencji, ale takie działanie jest bardzo krótkowzroczne.
PS. Poczytaj opinie liberalnych komentatorów politycznych i ich artykuły dlaczego powrót Tuska może nie być wcale zbawieniem dla opozycji.
0
Musi być jakaś alternatywa względem PO. Co prawda dzisiaj nią nie jest, ale być może pod rządami Lubanuer będzie;)
1
Coś w stylu Interstellaru ciężko będzie znaleźć chyba, że chodzi ci o tematykę sci fiction powiązaną z eksploracją kosmosu;) Wtedy mogę polecić Life, Europa report bądź Grawitacja;) Dobre jak dla mnie było też The Moon i Prometeusz;)
1
Jestem ciekawy czy Lubnauer podniesie Nowoczesną z dołka bo nie wątpię, że wygra ze złotoustym Ryszardem;) Ma u mnie dodatkowego plusa za to, że o PO wypowiada się nieprzychylnie i często krytycznie;)
1
Jestem ciekaw kto wymyślił tak bzdurną ustawę. Kilka dni temu pisałem, że Polacy nie akceptują donoszenia na własny kraj tak samo jak nie akceptują wchodzenia przez państwo w ich prywatne życie;)
2
Coraz bardziej czuje się jakbym żył w kraju muzułmańskim wszędzie ograniczenia...
0
Mógłby mi ktoś przybliżyć o co chodzi z tą ustawą ograniczającą spożycie alkoholu?
3
Mam wątpliwości czy ich cokolwiek interesuje prócz stanu własnego portfela;)
6
Najbardziej porażające jest to, że gdy to się stało w Europie to taka informacja znalazłaby się na pierwszych stronach wszystkich mediów. Sam jestem przeciwnikiem wszelkiej maści muzułmańskich imigrantów, ale zauważam, że spora część z normalnych muzułmanów dostaje rykoszetem za garstkę czubków, przykre to tak samo jak obrażanie uczestników marszu niepodległości za to że jacyś ekstremiści wywiesili rasistowskie hasła.
2
Ok zgadzam się z tobą chodzi mi jednak o to, że nie tylko Kaczyński ma w przysłowiowych 4 literach to co tam się dzieje. Puste ławy sejmowe, grzebanie w telefonach, czytanie gazety to wszystko dzieje się tam notorycznie, a tymczasem robi się aferę o "atlas kotów" wieje hipokryzją na kilometr.
0
Z tego co wiem to zapis tej rozmowy posiadają amerykanie.
0
No ok tyle, że skala tego "czepiania" się jest śmieszna gdyby czytał to inny poseł to tematu by nie było. Właśnie to jest dla mnie słabość opozycji bo mówienie o tak błahych sprawach jak to że poseł Kaczyński coś tam czytał pokazuje, że są bezradni.
0
Niezły toll w tym drugim wpisie;)
4
Co sądzicie o tym całym zamieszaniu, że Kaczyński czytał "Atlas kotów" na posiedzeniu sejmu? Dla mnie to czepianie się już byle czego, a to że zajmują się tym zagraniczne media to już paranoja.
0
Być może, ale jego wypowiedź "musimy być lepsi od nich" w domyśle NATO wskazuje, że celem Putina mogą być właśnie państwa sojuszu, a punktem zapalnym sytuacja na Ukrainie i z dużym prawdopodobieństwem inwazja na państwa bałtyckie.
0
Komentarz usunięty
0
Wiesz jedni śpiewają drudzy wyrywają mikrofony jeszcze inni krzyczą o myszce agresorce a ci najbardziej ekscentryczni niosą krzesła i rzucają kartkami;) Taki urok tej obory zwanej sejmem;)
0
Być może musiałbym to sprawdzić, ale po jednym poście rozumiem już twoje oburzenie gdy o uchodźcach czy imigrantach pisze się wyłącznie w niekorzystnym świetle. Sam nie lubię generalizowania, więc teraz chyba rozumiesz dlaczego oburzyło mnie powiedzenie 60 tys faszystów to idzie w dwie strony.
0
Oj tam oj tam po prostu za dużo wypaliła marihuanen;D Poza tym to na pewno powiedziała posłanka? Jakoś nie chce mi się wierzyć. Na WP było napisane, że kobieta uczestnicząca w komisji nie było mowy o posłance. Natomiast jeżeli to prawda to należy jak najszybciej wprowadzić badania psychiatryczne dla osób które dostają się do parlamentu.
0
Z pierwszym akapitem się nie zgodzę były bodajże przypadki gdzie byli to uchodźcy, ale ręki sobie nie dam uciąć. Co do drugiego pełna zgoda;)
0
Dziękuje wam obu za opinię;)
0
I jak warto? Lepsze od jedynki?