MateoRenzi
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2017
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Psycho fanem nie jestem, ale od czasu do czasu lubię sobie zjeść;)
0
Też mi się wydaje, że nie będzie mu się chciało zastąpić Szydło. Ma pełnie władzy, nie ponosi żadnej odpowiedzialności i ze względu na wiek ciągłe podróże międzynarodowe byłyby dla niego męczące.
0
Co sądzicie o Kaczyńskim jako premierze? Zwykła wrzutka czy realny scenariusz?
1
To jest ten aktor znany z serii X-Man?
0
Zobacz też inne propozycje bo z tego co widzę to inni również umieszczają tu dobre propozycje i również polecam Silent Hill pierwszą część;)
0
Komentarz usunięty
0
Ostatnio obejrzałem Haunt. Dosyć dobry, więc z czystym sumieniem mogę polecić;)
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
Tylko relacjonuje, a to różnica w porównaniu z twoimi bredniami;)
2
Ogromna demonstracja w Barcelonie przeciwko ograniczaniu swobód obywatelskich, ograniczaniu wolności mediów (rząd chce przejąć katalońską telewizję TV3 i radio by mówiono ich "prawdę") oraz z żądaniem uwolnienia więźniów politycznych przetrzymywanych przez junte w madrycie. Ciekawe czy UE przy zwalnianiu dziennikarzy i dobieraniu się do prywatnych mediów również będzie pozostawała bierna i powtarzała, że to wewnętrzna sprawa Hiszpanii. #Spain.Belarus2.0
1
No nie mogę jak widzę to co się dzieje, gdy widzę Schetynę to aż mnie kusi by nawet na PiS zagłosować
1
W ogóle ja nie wiem w co gra nowoczesna najpierw gada, że chce się pozbyć programu 500+ po czym mówi, że wystartuje wspólnie z PO wyborach, które podobno chce ten program rozszerzyć, gdzie tu logika? Niech się od tego balastu odetną, odsuną w cień takie wynalazki jak Misiło, Petru czy Wielgus i biorą do ciężkiej pracy, wtedy być może odniosą sukces.
0
Chcą też przejąć media katalońskie by mówiły ich "prawdę" co więcej zaczynają się dobierać do mediów prywatnych a to już jest pogwałceniem prawa międzynarodowego;)
1
Dużo publicystów mówi PO i Schetynie by nie próbowali być drugim PiSem bo Polacy i tak wybiorą oryginał, a co robi Schetyna? A no próbuje być drugim PiSem. 500+ na każde dziecko? On na prawdę myśli, że ktoś w to uwierzy po tym jak gadali, że na ten program nie ma w ogóle pieniędzy? Likwidacja urzędów wojewódzkich i oddanie pełni władzy urzędom marszałkowskim to zły pomysł. Zmierza to do decentralizacji państwa i daje zbyt dużą władzę samorządom gdzie już teraz jest coraz więcej szkodliwych lokalnych powiązań gdzie główną wartością są "znajomości". PIT, CIT i kwota wolna od podatków no na pewno samorządy będą tak wspaniałomyślnie i pozbawią się dochodów;) Chyba ktoś to za bardzo wziął sobie do serca koncepcje federacyjną państwa;) Jeżeli to mają być ich pomysły to ja za to podziękuje, a .N w chwili połączenia z PO straci mój głos, wolę już zagłosować na niszową partię. Nie jestem za nadmierną centralizacją państwa, ale oni tu chcą zacząć majstrować przy systemie podatkowym. Nie wspominając już o tym, że to płomienne przemówienie było czytane z kartki...
0
Przejmowanie katalońskich mediów też? Widzę, że system putinowski nie jest ci obcy;)
0
WTF?! Ktoś dobrze zna hiszpański? W artykule na la vanguardia (gazeta katalońska) przeczytałem (translator), że Madryt zamierza po uruchomieniu artykułu 155 konstytucji, który zawiesza autonomie przejąć również katalońskie media w tym TV3 oraz RAC i to siłowo wprowadzając tam policję, wyrzucając dziennikarzy i wprowadzając tam swoich bo jak twierdzą media te winne są separatystycznym nastrojom i z chwilą przejęcia będą mówić "prawdę". Co więcej w styczniu mogą zostać przeprowadzone wybory regionalne w Katalonii i istnieje duże ryzyko, że zostaną sfałszowane. Dodając do tego aresztowania prezesów katalońskich organizacji niepodległościowych pod zarzutem "buntu" to mamy drugą Białoruś...
0
Czekam z wypiekami na twarzy;D
0
Ok, fajna inicjatywa będzie w następnych latach kontynuowana?:)
0
Kiedy był ten artykuł o nominacjach, że go przeoczyłem, ale pomysł bardzo fajny;)
0
Dokładnie teraz należy zadać sobie pytanie czy Tebas jest taki głupi czy udaje;)
1
Sęk w tym, że nie będą mieli prawa nas wyrzucić biorąc pod uwagę hiszpańskie ustawodawstwo;)
0
Jestem ciekawy co zrobi Tebas i La liga gdy Katalonia ogłosi niepodległość, a teraz jest to przesądzone po zapowiedziach madrytu. Podobno z chwilą proklamacji niezależności od państwa hiszpańskiego przez Katalonię Barca i inne kluby z tego regionu mają zostać wyrzucone z ligi. Sęk w tym że madryt i opinia międzynarodowa tego nie uzna, więc defacto Katalonia nadal będzie częścią Hiszpanii w myśl hiszpańskiego ustawodawstwa. Tak więc gdyby Tebas wyrzucił Barcę z ligi to automatycznie przyznałby, że Katalonia to odrębne państwo wbrew temu co mówi rząd centralny w madrycie;)
2
Co to za tekst? Brzmi jak opowieści dziwnej treści.
0
No i się będzie działo. Madryt zapowiada, że zawiesi autonomie Katalonii w odpowiedzi parlament kataloński proklamuje niepodległość. Rajoy to wyjątkowy nieudacznik zamiast uspokajać nastroje rozpali je do czerwoności. On na prawdę myśli, że Katalończycy na to pozwolą? Będę zamieszki protesty poleje się krew i stanie przed międzynarodowym trybunałem.
0
Ale patologia
0
Wiadomo coś o frekwencji jaka była na stadionie?