MateoRenzi
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2017
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Masakra, ale mało ludzi na trybunach...
1
Bardzo optymistyczne te założenia Tebasa. Po wypowiedziach sądzę jednak, że oni są zdolni do tego by Barce z ligi wyrzucić. Zobaczcie co robi madryt w sprawie Katalonii oni nie zachowują się racjonalnie. Na miejscu Barcy szykowałbym plan B.
1
Z przykrością muszę przyznać, że szeroko rozumiana opozycja przegra z kretesem następne wybory parlamentarne nie tylko przez samą siebie, ale również przez sprzyjające media, publicystów i o zgrozo zwolenników. Mam wykupioną prenumeratę w GW którą nie przedłużę ze względu na redaktora Stasińskiego i jego pseudo artykuły na temat Katalonii wzięte z niczym madryckiej propagandy, ale nie o tym chce napisać. Wchodzę więc na wyborczą a tam, artykuł o tym "czy sondaże partyjne należy wyrzucić do śmieci, są powody". Artykuł o tyle groteskowy że opiera się na domniemaniach autora, a wymowa jest taka jakoby był to pewnik, że PiS wcale taki silny nie jest a opozycja wręcz z PiSem wygrywa. Czytam i się tak zastanawiam jak można być tak zaślepionym i budować alternatywną rzeczywistość, a potem płacz no jak to przecież według nas jest inaczej i zderzenie z rzeczywistością. Co gorsza jeżeli przejrzeć komentarze to wcale nie jest lepiej i to nie tylko na wyborczej, ale i innych forach sprzyjających opozycji. No bo na pewno w wielkich miastach boją się przyznać, że głosują na opozycję;) Jak już to działa to w drugą stronę i przyznać się że głosuje się na PiS to obciach, a gdy się szczerze porozmawia w mniejszym gronie to wszystko wychodzi na wierzch. Co śmieszniejsze zaraz pod spodem jest drugi artykuł o spółdzielniach i o tym, że dzięki temu obecnie rządząca partia ma takie poparcie, istna schizofrenia;) Ci ludzie doradzają i pouczają opozycję zapominając, że i oni są głównym czynnikiem dlaczego centrowy wyborca na te partie nie zagłosuje. Przyznam się, że ja sam gdy czytam te fanatyczne publikacje i komentarze zwolenników opozycji to kusi mnie by oddać głos na PiS. Gdy publicyści piszą, że opozycja jest mierna to ja się zastanawiam czy nie słuszne jest powiedzenia jacy zwolennicy taka partia...
0
To tak apropo postu sidzej dotyczącego komunikacji miejskiej :D
0
Hmmmm ja się tyko raz spotkałem z tym, że nie miał ktoś biletu, a kanary były zazwyczaj uprzejme. Wiesz jak ktoś nagminnie nie przestrzega zasad i norm życia społecznego to się nie dziwię jak dają mandaty;)
0
Dokładnie, a jak zwrócisz uwagę to wielkie oburzenie na szczęście wtedy reagują inni w kolejce i taka delikwentka/delikwent odpuszczają:D
0
Gorsze to są chyba te siedzenia na korytarzu w pociągach przedziałowych. Jak nie jest to pociąg z rezerwacją miejsc a zwykły i nie zdążysz zająć miejsca w przedziale mając bagaż to jesteś zgubiony:D
0
A z tymi toaletami jest problem o ile te w pociągach międzywojewódzkich są otwarte to te w regionalnych często zamknięte:D
4
To jeszcze nic. Jesteś na dworcu masz 10 minut do odjazdu pociągu a tam kobieta przy kasie zadaje setki pytań wtedy to nerwicy dostaje cała kolejka:D
0
Kontynuując temat pociągów co was najbardziej w nich wkurza prócz tłoku w szczytowych godzinach i opóźnieniem. Mnie układ siedzeń, taki na przeciwko siebie. O ile w pociągach przedziałowych ma to jakiś urok o tyle w tych bezprzedziałowych jest to zwykle krepujące:D Nie raz jest tak, że jak nie patrzysz w telefon to nie wiesz gdzie odwrócić wzrok:D
1
Ja też mają w sobie coś magnetyzującego:D Jak już jest listopad grudzień zawsze lubię jeździć tymi po 20 nie wiem dlaczego:D
1
A to nie wiedziałem. Koleje dolnośląskie i wielkopolskie posiadają nowe pociągi. Daleko bieżne również nie zapominając o Intercity. Być może zależy to od województwa nie wiem;)
0
Być może co nie zmienia faktu że to obrzydliwe i dla postronnych osób uciążliwe;)
0
Nie wiem skąd to narzekanie na pociągi. Od kliku lat nimi jeżdżę i tylko dwa razy się spóźniły o 5 min. Oczywiście mogę się wypowiadać tylko o województwach Wielkopolskim i Dolnośląskim, ale tam pociągi wszelkiej maści są czyste i w miarę komfortowe. Jeszcze nie spotkałem pociągu z lat 80 mam wątpliwości czy takie jeszcze na polskich torach istnieją;)
0
No cóż Polacy chyba nie przejawiają wielkiej miłości do mydła i dezodorantu a przynajmniej niektórzy;) Małym pocieszeniem jest fakt, że nie jest to jednak upalne lato;)
0
Padłem jak przeczytałem:D
0
Głucho wszędzie nudno wszędzie co to będzie co to będzie;)
1
Ale dno, należy jednak pamiętać że nie tylko TVN się w tym specjalizuje, ale Polsat (trudne sprawy, dlaczego ja i inne tego typu pseudo programy) i TVP (rolnik szuka żony) również. Ogólnie polska telewizja to troszkę taka sieczka dla ubogich. Najlepiej albo tego nie oglądać albo mieć dostęp do kanałów tematycznych, które dosyć często poruszają ciekawe tematy;)
0
Po co media ciągle publikują sondaże i to ponad 10 na miesiąc to jakiś fetysz czy co? Pomijam fakt, że co sondaż to inne wyniki...
1
Jaki to jest "patusiarski" głos? Mógłbyś opisać?
8
Wypełnione dobrze, że pytacie użytkowników o opinie;) Co prawda serwis działa sprawnie i jedyne co mi czasem nie pasuje to zbytnia nadgorliwość moderatorów na La Rambli tam powinna panować swoboda oczywiście w granicach rozsądku;)
0
Ten sezon w tenisie męskim to swoiste deja vu z lat 2004-2008;) Federer i Nadal wygrali po 2 tytuły wielkoszlemowe w tym swoje ulubione (odpowiednio Wimbledon i French Open) podzielili między sobą również większość tytułów serii masters, jeżeli Federer wygrałby jeszcze mistrzostwa ATP i wskoczył na pozycję numer 1 to byłoby to pełne dopełnienie tego o czym wyżej już wspomniałem;) Nie ukrywam, że cieszę się z takiego obrotu sytuacji bo pomijając fakt, że jestem fanem Szwajcara to obaj prezentują tenis na najwyższym poziomie, a ich mecze ogląda się z przyjemnością;) Gdyby jeszcze Serena nie zaszła w ciążę biorąc pod uwagę grę Venus to mielibyśmy już w ogóle "powrót do przeszłości";)
11
Lepszy rydz niż nic;) Punkt na trudnym terenie;)
2
Valverde zaćmienie to było parę tygodni temu w USA to tak apropo tych zmian;)
0
To nie po jednym meczu. W lidze jak dotąd nie graliśmy z wymagającymi rywalami każdy kto nie ma klapek na oczach widzi co się dzieje
0
Strasznie to wygląda do tego Messi nie przedłużył kontraktu jeżeli dodać do tego niepewną przyszłość Barcy w la liga, starzejącą się kadrę i niezbędne wydatki na infrastrukturę sportową (głównie stadion) to nie wygląda to najlepiej.....
0
Muszę przyznać że hala dzieci w swoim gimbowym fanatyzmie są niezwykle zdyscyplinowani. Biorąc zarówno ich jak i redaktorów notatnikowej Zimbardo mógłby przeprowadzić ciekawe badania psychologiczne;)
0
Komentarz usunięty
0
Hehe te komentarze mnie rozbrajają;p
0
A gdzie ja niby napisałem, że dojdzie do podziałów Polski? Wręcz przeciwnie jak przejrzysz moje komentarze to zauważysz jeden długi w którym wyjaśniam dlaczego to niemożliwe. W Katalonii są miliony a na Śląsku ile kilkadziesiąt tysięcy i na tym się kończy;) Co do korzyści miałem na myśli ekonomiczne;)