MateoRenzi
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2017
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Widział już ktoś z was Annabelle: narodziny zła?
0
Patrząc na ten kraj przez pryzmat klasy politycznej to my jesteśmy republiką bananową
0
Zresztą nie wiem po co się przerzucamy "osiągnięciami" PO-PiSu ani ja nie jestem zwolennikiem obecnego obozu rządzącego ani ty jak mniemam nie jesteś zwolennikiem opozycji.
2
A teraz przeczytaj jeszcze raz, gdzie ja pisałem o atakach na tle rasistowskim? Jak widzisz przepis obejmuje nie tylko ataki na tym tle ale również obrazy prezydenta czy innych organów Rzeczpospolitej.
0
Jeździli też po pizze dla Sikorskiego. Nagranie u sowy i przyjaciół jak ksiądz rozmyśla jak to zniszczyć gazetę polską, wejście do redakcji wprost czy przejęcie rzeczpospolitej
4
Takim tokiem rozumowania na marszach KODu również według przepisów było nagminnie łamane prawo...
0
"W rzeczywistości wolność słowa rzadko jest w pełni nieograniczona, np. w Polsce Kodeks karny zabrania publicznego znieważania Prezydenta RP oraz innych konstytucyjnych organów RP, przestępstwem może być też zniewaga i zniesławienie." No i co teraz?
0
Powiem tak ja po części się z tobą zgodzę, a z argumentami to wszystko ci napiszę, tylko przeanalizuje materiał bo jest tego sporo. Pierwsze z brzegu konsultacje Rzeplińskiego z Tuskiem czy prowokacja dziennikarska w gdańskim sądzie.
0
Nie chodzi o ciebie a o zachodnie media i liberałów z parlamentu europejskiego;)
0
Wiesz stwierdzenie, że wszyscy na tym marszu to byli faszyści to przegięcie.
0
Gdy czytam twoje posty czuje zażenowanie, żałosne
1
Zawsze mnie śmieszyły osoby które używały zwrotów których nie rozumieją;)
0
Troll bo wyraża swoją opinię? Czyżbyś miał jakieś ciągoty do cenzury?:)
0
Może czegoś nie rozumiesz, ale poglądy się zmieniają. Dałem się omamić, ale ostatnie działania opozycji otwarły mi oczy. Propaganda niektórych mediów razi jeszcze bardziej od TVP, no ale to trzeba chociaż trochę myśleć by przyznać się do błędu i skorygować swoje poglądy;) Co do tego czy wierzysz w mój obiektywizm czy nie to jakby to ci napisać, niezbyt mnie to obchodzi bo widzisz twoja opinia niewiele dla mnie znaczy;)
4
Trudno tak jak Kukiz napisał sami są sobie winni, teraz to płacz nad rozlanym mlekiem, a UE ocieka hipokryzją bo godzą się na łamanie praw człowieka w Hiszpanii czy na olbrzymią korupcje na Malcie, więc legitymacja tej instytucji do interweniowania jest dosyć wątła
1
Przyznam się, że też obejrzałem bo lubię akurat tą animację;D Co do najlepszej części to dla mnie zdecydowanie 1;)
0
Proste robił to samo i nie rządził teraz rozumiesz? Im dłużej UE będzie występowała przeciwko Polsce tym PiSowi będzie rosło poparcie bo będą zrzucali to na barki opozycji i to będzie skuteczne. Jeżeli dodać do tego porażkę tej inicjatywy a ta będzie moim zdaniem druzgocąca bo założę się że nie tylko Węgry tego nie poprą to będzie gwóźdź do trumny opozycji nie rozumiem jak można tego nie rozumieć...
31
Łagodnie? Donoszenie na własny kraj nigdy nie było przez Polaków akceptowane i nie będzie w tym przypadku.
1
Thun to tylko część nazwiska tej pani;)
0
Ty chyba czegoś nie rozumiesz. Zgadzam się obecne rządy nie są najlepsze, ale co do TVP tam była taka sama propaganda jak obecnie tylko umiejętniej przekazywana nie taka prostacka jak teraz. Poza tym nie oszukujmy się duża część mediów mimo ujawniania afer dosyć często atakowała przy tym opozycję... Jak myślisz dlaczego PO tak dostało po tyłku w wyborach, a możliwe że jeszcze bardziej oberwie w następnych? Piszesz tak jakby obecne rządy były gorsze od jakichkolwiek innych podczas gdy PiS zdecydowanie prowadzi, więc sporo część w ogóle się z twoją opinią nie zgadza. No i na koniec myślisz, że jak PO wygra coś zmieni? Nie dość, że tego nie zrobi to wtedy poczujesz prawdziwy zamordyzm i aresztowania opozycji. Nieprzychylne rządowi opinie będą traktowane jako niepoprawne i kierowane do jeszcze bardziej upolitycznionej prokuratury. Wyjdziesz na ulicę żeby protestować to oskarżą cię o faszyzm i to wszystko będzie odbywało się za przyzwoleniem Brukseli tak jak to miało miejsce w Katalonii. Nie miej złudzeń będą tak robić i tłumaczyć to tym żeby PiS więcej do władzy nie doszedł. Nie zamierzam do tego ręki przykładać głosując na obecne partie opozycyjne. Piszesz o PRL zobaczysz prawdziwy powrót tego ustrojstwa jak obecna opozycja dojdzie do władzy tylko wtedy będzie już za późno.
3
Zgadzam się z tobą, ale idąc tym tokiem myślenia na marszach kodu również bywały transparenty niezgodne z prawem i wprost nawołujące do samosądów...
13
PO po raz kolejny strzeliło sobie w kolano. W PE przegłosowano wniosek rezolucji o zagrożeniu praworządności w Polsce co również jest początkiem zastosowania w sprawie Polski artykułu 7, który jest niemożliwy do zrealizowania ponieważ wymaga jest tu jednomyślność, której jak wiadomo nie będzie. Największe kontrowersje budzi jednak fakt złożenia przez europosłów PO poprawki mówiącej o tym, że "w Warszawie odbył się marsz faszystów". Przypominam, że w tym marszu brały udział kobiety i dzieci, całe rodziny oni również są faszystami? PiS i media mu sprzyjające mają spore pole do popisu. Partia, które zdecyduje się na koalicję z antypolską PO na pewno nie uzyska mojego głosu, ani mojego i jak się dowiedziałem moich znajomych również, przegieli pałe podobnie jak Frasyniuk.
1
Hahahah jeżeli to prawda to faktycznie Szwedzi to dla nich jakieś fatum:D
1
To już tradycja, ale z tego co mi wiadomo nie tylko w Polsce na przykład w Hiszpanii według rządu w Madrycie ponad milion osób brało udział w marszu na rzecz jedności tego kraju w Barcelonie pod czas gdy to miasto ma niespełna 2 miliony mieszkańców:D
0
Też mi się tak wydaję, ale dziwie się ludziom którzy tą ściemę kupują.
19
A pamiętajmy, że za rok będzie stulecie niepodległości. Myślę że spokojnie przekroczą 100 tys.
0
Właśnie też tak przed chwilą pomyślałem, więc będę pisał o marszu antify chyba każda bardziej rozgarnięta osoba widzi różnicę:D
1
Wątpię by na marszu antify było kilkadziesiąt tysięcy;)
0
Nie, wyraźnie było widać czerwoną flagę z sierpem i młotem i to przez kilka sekund.
0
Jest na relacji wp wszystko. Reporterka chodzi i było widać dwie osoby z flagami ZSRR...