MateoRenzi
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2017
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja już jestem po 7 i po części zgadzam się z opiniami twoich znajomych. Trzeba jednak przyznać, że jest to odbicie od dna jakim niewątpliwie był sezon 6;) Tak więc jeżeli powstanie 8 sezon to mam nadzieję, że będzie jeszcze lepiej;)
0
Niedługo 22 to trochę późna godzina na politykę;)
1
Oby nie Warszawa rozbudowuje skyline w imponującym tempie przez 5 lat powstanie 12 wieżowców i ja chce je wszystkie widzieć!;D
0
Ze sci fiction to Life, Interstellar, Grawitacja, Marsjanin, Europe report, The moon, Pasażerowie;) Coś z takiej sci fictionowej fantastyki to filmy Marvela;) Gra Endera czy Gwiezdne wojny to tak na prędce wymienione;) Co do horroru to fakt ten gatunek troszkę się stoczył ale taki horror jak Last Shift czy Inni warto obejrzeć;) Z sci fiction polecam jeszcze Zapowiedź.
1
Na pewno mógłbym ci coś polecić z horrorów lub sci fiction, a tak sam nie wiem. Może dziewczyna z pociągu?
0
Zawsze będą braki i nigdy nie będzie stanu idealnego;) A o Valverde o od tak wyraziłem swoją opinię;)
0
Mamy dwa plemiona i jak widać dla zwolenników jednych i drugich odpowiedź brzmi tak;) To tak apropo ostatniego pytania;)
0
Bez przesady z twoich postów wynika jakbyśmy byli w czarnej D, a tak nie jest. Teraz zespół stanowi bardziej kolektyw chociaż denerwuje mnie Suarez ciągle szukający w sytuacjach bramkowych Messiego podczas gdy sam może strzelać. Valverde jak na razie sprawuje się bardzo dobrze;)
2
Nic szczególnego, ale dlaczego piszesz w wątku o telewizji o 8 latach nieudolnych rządach PO? Większość osób wypowiadających się tutaj twierdzi, że za ich czasów telewizja publiczna również była nieobiektywna;)
0
Obejrzał już ktoś z was siódmy sezon American Horror Story: Cult? Jestem ciekaw waszej opinii o tym sezonie i jak wypada na tle poprzednich;)
1
To fakt;) Chodziło mi bardziej o relacje z jakiegoś zdarzenia;)
0
Też mnie to zastanawia co miał na myśli. Jeżeli do czegoś można się przyczepić to zachowanie Kolendy-Zalewskiej.
0
Ostatni pasek po prawej mnie rozwalił:D
2
Zgadzam się ze wszystkim tylko pamiętajmy o jednym. TVP nigdy nie będzie w stanie rywalizować z mediami prywatnymi na płaszczyźnie innej niż informacje/polityka jeżeli chodzi o oprawę, wizualizację itp z jednego prostego powodu. Ta telewizja obojętnie kto by nią nie rządził ma stanowić machinę propagandową dla partii która sprawuje władzę. Niby dziennik telewizyjny zakończył swój żywot a tak na prawdę przetrwał tylko w innej formule:/
5
Przeczytaj o przekazie podprogowym;) Czy TVN jest obiektywny? Moim zdaniem nie, tzn nie jest tak totalnie anty-pisowski jak co niektórzy próbują go przedstawić, ale wyczuwa się u nich niechęć do tego ugrupowania. Co ciekawe przeciwnicy tej stacji zarzucają jej że reprezentuje interesy niemieckie podczas gdy właścicielem są amerykanie taki paradoks;) Fakty często przedstawiają pewne sprawy subiektywnie, ale robią to bardziej umiejętnie. Jeżeli spojrzysz na TVP to zauważysz na prawdę miejscami chamską i prymitywną propagandę. Nie będę pisał o paskach informacyjnych bo są kuriozalne. Ludzie z PiSu chyba na prawdę nie pojmują, że w dobie internetu to nie przejdzie, a wysokie sondaże zawdzięczają głównie obietnicom socjalnym i "totalnym" obrzydzeniu większości Polaków do PO. Czy za poprzednich rządów TVP było obiektywne? Oczywiście, że nie i nigdy nie będzie ale potrafili to sprytnie zakamuflować czego obecnie rządzący tą stacją nie potrafią. Tradycyjnie na koniec polecam wydarzenia Polsatu;)
2
Czas na rewanż;) Zwłaszcza za pamiętny półfinał gdzie londyńczycy mieli więcej szczęścia niż rozumu i ten przestrzelony karny Messiego. Biorąc pod uwagę, że to klub któremu jeszcze nie strzelił myślę że będzie bardzo zdeterminowany by to zrobić;)
4
Za tydzień mecz z Deportivo i do el classico podchodzimy z 11 pkt przewagi;)
0
Messjasz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Nawet najwięksi zwolennicy Suareza muszą przyznać, że gra on totalne dno...
Hahhahahah cofam to;D
2
Real zagrał dobrze, zdarza się nawet im;) Trzeba pamiętać jednak, że jedna jaskółka wiosny nie czyni;)
0
Żałosna ta Sevilla...
2
Dla fanów UFC i nie tylko, polecam;D
https://sportowefakty.wp.pl/mma/725886/piekna-ksiezniczka-perfekcyjne-piersi-odwazne-zdjecie-celeste-podnosi-temperatur
3
Zacznijmy od tego, że ta branża to jedna wielka patologia, syf kiła i mogiła, dosłownie....:/
1
Właśnie widzę, ale nawet gdyby założyć, że coś takiego miałoby miejsce to jakby wyglądał parlament tak jak obecnie? Czu rząd tworzyłaby komisja? I co jeżeli jakieś państwo w tym przypadku stan by się zbuntował wysyłają wojsko? Czy we wszystkich "stanach" będzie obowiązywało takie samo prawo, zarobki itd. Kompletnie nie potrafię sobie tego wyobrazić. Wydaję mi się że na końcu wyglądałoby to tak jak obecna UE tylko bez suwerenności państw które w decydujących sprawach nie miałyby nic do powiedzenia...
7
Schulz to niewykształcony mitoman. Taka koncepcja nie ma racji bytu i skończyłaby jak druga Jugosławia. Różne języki, różne mentalności i co najważniejsze różny poziom ekonomiczny poszczególnych państw członkowskich sprawia, że nigdy nie będzie mowy o Stanach zjednoczonych europy. Wątpię by w jakimkolwiek państwie było na coś takiego przyzwolenie...
3
Dla mnie jest wszystko lepsze niż PO ze Schetyną na czele. Poczytaj opinie liberalnych ekspertów co sądzą o jego wczorajszym wystąpieniu. PO to sama pycha już myśleli, że wrócili do duopolu PO-PiS a tu niespodzianka;) Możliwe że gdy Lubnauer dobrze to rozegra to PO zejdzie poniżej 10%;)
0
Wiesz efekt świeżości nowego lidera;) Petru to była kula u nogi i jeszcze te flirty z PO podczas gdy nikt z elektoratu Nowoczesnej tego nie chciał poza paroma oszołomami;) Lubnauer musi to wykorzystać i uderzać w PO przy każdej nadarzającej się okazji;)
0
Nowoczesna w najnowszym sondażu CBOS ma już 11% to pokazuje, że odsunięcie Petru od .N i krytyka PO ze strony Pani Lubnauer przynosi efekty. Za kilka miesięcy PO znowu będzie mieć w porywach 10% ;D
0
Trzeba przyznać, że Ronaldo to niezły komediant. Powinien dostać jakiś program satyryczny;)
8
Niech pomyślę może Messi?:)