MateoRenzi
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2017
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mariah ma świetny głos i czysto śpiewa;)
1
Bez obawy pewnie angielskie media jednomyślnie napiszą, że sprawcą był Polak albo przynajmniej polskiego pochodzenia;)
3
Pewnie kosmici porwali...
63
Na notatnikowej pojawiła się nawet mini relacja z tego czy Barca zrobi realowi szpaler XD Im już nawet psychiatra nie pomoże;)
1
Tzn. która?:D
0
Swoją drogą el classico będzie miało dodatkowy smaczek ponieważ 21 grudnia w Katalonii odbędą się przyśpieszone wybory regionalne, które będą miały istotny wpływ na to jak będzie wyglądać sytuacji w Hiszpanii.
0
Tak patrzę na tabelę i ATM już na drugim miejscu a Valencia spadła na 3
0
Tzn nie chodziło mi o metodę, a o liczbę osób;) Co do ich sond oni już ją rozpoczęli kilka tygodni temu;)
2
Wiesz mi się wydaję jednak że ona jest niezrównoważona psychicznie. Z tego co wiem to sąd może prewencyjnie takie osoby zamykać w psychiatryku jeżeli istnieje poważne ryzyko że taki człowiek może stanowić zagrożenie
0
A ona czasem jak startowała na prezydenta z SLD nie mówiła że ją w kościele źle potraktowali bo coś kojarzę.
0
Tylko że ten rząd tez ma takie elementy w postaci Macierewicza...
7
Właśnie obejrzałem rozmowę Dominiki Wielowieyskiej z niejaką Klementyną (dla niezorientowanych to ta co miała pretensje o to że ją policja skuła bo rzucała jajkami w rządowe limuzyny, a na facebooku pisała o koktajlach molotova) i jestem w szoku. Abstrahując już od tego, że ta kobieta ze stoickim spokojem opowiada, że u nas i tak jest dobrze bo nie dochodzi do takich sytuacji jak w Ameryce łacińskiej bo tam rzucają granatami... to jeszcze z większym spokojem zapowiada, że obecna sytuacja może zaostrzyć się jeszcze bardziej. Co najlepsze po Wielowieyskiej było widać, że zorientowała się z jaką wariatką ma do czynienia. Żeby było śmieszniej owa Pani powiedziała, że w czasach gdy rządziło PO nikt nie został potraktowany tak jak ona gdy tymi jajkami rzucała (została powalona na ziemię i zakuta, zresztą słusznie) zapominając przy tym jak został skopany Boga duchu winny przechodzień na marszu niepodległości czy protestujący górnicy. Tyle mówi się o moherach itp, ale to co wyprawiają przeciwnicy obecnego rządu (ci najbardziej zagorzali) przebija to lata świetlne. W uchu prezesa był taki fragment gdzie był wywiad z pewną przeciwniczką PiS i na końcu wypowiedź Górskiego (prezesa) że oni szukają nie tylko lidera ale i szeregowych członków. Niby kabaret, ale świetnie opisuje obecną sytuację.
2
Istnieje taka strona, która zajmuje się sondażami nie tylko z Polski, ale także z krajów europejskich. Jeżeli ktoś jest tą tematyką zainteresowany to wystarczy w google wpisać ewybory. Jeżeli chodzi o sekcję polską to jest ona znakomicie prowadzona, w częściach zagranicznych sondaże są aktualizowane co jakiś czas. Co jest tam najlepsze to strona prowadzi własne sondaże co kilka miesięcy na próbie kilku tysięcy osób (około 10 tys.) z uwzględnieniem rozmiarów i parametrów wyborczych, a także osób niezdecydowanych. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że robią to z podziałami na województwa, które każde ma osobny wynik a potem to zsumują dzięki czemu mamy lepszy ogląd sytuacji politycznej;) Metoda jaką się posługują to oczywiście wywiad bezpośredni, ale na pewno te ich sondaże są bardziej miarodajne niż te które publikują różne portale na grupie 1 tys. czy sondy internetowe w których można oddać głos dowolną ilość razy;) Tak więc polecam;)
3
Tylko nie realistami z madrytu bo to sprzeczność o ironio...;)
0
Widzieliście to? Reakcje bezcenne:D
0
Siejesz zamęt rozpuszczając takie fake newsy i nawet nie potrafisz podać źródła...
2
Raczej się nie zdziwią bo nie tylko Węgry tego nie poprą z jednej prostej przyczyny. Nikt nie będzie chciał dopuścić do takiego precedensu bo każdy będzie miał świadomość że i jego może spotkać taka kara i to przeważy. Co więcej jeżeli KE zastosuje artykuł 7 to będzie to woda na młyn dla ugrupowań eurosceptycznych a przypominam że wybory do europarlamentu już w 2019 roku.
0
No niby tak, ale czy taki fakt a nawet super exspress są zaangażowane politycznie? Moim zdaniem nie jadą po wszystkich po równo i dążą za tanią sensacją ja na brukowce przystało;)
0
Tak patrząc na te wszystkie ankiety, a także na dyskusję pod postami o tematyce politycznej widzę, że fcbarca.com jest zdominowana przez użytkowników popierających PiS, Kukiz, Wolność natomiast zwolenników ugrupowań opozycyjnych jest w porywach 20%... Oczywiście chodzi mi o grupę, która ma określone sympatie polityczne bo zdaję sobie sprawę że lwia część nie popiera żadnej ze stron.
2
Żaden;)
1
Napiszę tak Rosja to stan umysłu, ale łagry to jest jedno z najlepszych rozwiązań jakie mają. U nas więzienia niejednokrotnie są jako hotele co jest skandalem gdyby to wyglądało tak jak u ruskich to nie jeden menel zastanowiłby się zanim coś by zrobił.
0
A no chyba że wtedy;D
5
Zaczynam myśleć, że oni to robią specjalnie. Media, zwolennicy im sprzyjające podpowiadają, że tak nie wolno, a oni jakby głusi na to wszystko byli. Nie zdziwiłbym się gdyby między PiS a PO istniał cichy układ raz wy a raz my będziemy rządzili po dwie kadencje...
2
Twoje trolle są genialne;D
15
PO powoli tonie;) Teraz odeszło od nich dwóch senatorów i to do PiSu, w partii jest wewnętrzny opór i walki frakcyjne, notowania mają coraz gorsze, brak sensownego programu, a jakby tego było mało to szereg wpadek wizerunkowych i to słynne raz przyjmujemy a raz nie. PiS popełnia wiele katastrofalnych wpadek, ale przy tym co robi PO w ogóle mu to nie szkodzi. Do tego agonia PSL, który traci miejsca w regionalnych strefach wpływu, partia rządząca sukcesywnie podbiera im działaczy, a gwoździem do trumny będzie wejście do zjednoczonej koalicji ugrupowań opozycyjnych gdzie nie oszukujmy się całkiem znikną co moim zdaniem sprawi że tym razem nie uda im się przekroczyć 5% w wyborach parlamentarnych w 2019.
0
Zacznijmy od tego, że tak nigdy nie siedzi 460. Czy to przy debatach czy głosowaniach nigdy nie ma 100% frekwencji co jest kpiną. Żeby było zabawniej to gdy zobaczysz ilu posłów głosowało za jakąś ustawą to przeważnie pokazują się liczy 410 czy 420 przy niektórych to nawet poniżej 400...
0
Przecież nie od dziś wiadomo, że na fioletowej większość zarejestrowanych użytkowników to niezrównoważone emocjonalnie dzieci...
0
A ja proszę o lekki spoiler;) Okazało się w końcu kim jest Rey? Wystarczy tak albo nie;D
0
Ale fakt dowalił z tym 50% poparcia dla PiSu;D Tzn żeby nie było pewnie mają coś koło 40% na tą chwilę, ale 50% żadna partia tyle nie miała i mieć nie będzie.
13
Ahhhhhh to zdjęcie, wspaniałe i komentarz Szpakowskiego "Czy to jest ta akcja? Tak to jest ta akcja, tak to jest Iniesta, tak to jest Barca, tak to jest ten cud!;)" Niezapomniane;)