0

Post ma jedynie charakter informacyjny;)

5

Według najnowszych sondaży poparcie dla PiS oscyluje w granicach 41-47%. Jak tak dalej pójdzie to będę mieli większość konstytucyjną jak nie sami to z Kukizem.

0

Praga jest ładna owszem, ale trochę taka prowincjonalna o wiele bardziej podobał mi się Budapeszt i Berlin.

0

Ciekawe czy coś z tego wyjdzie bo przeważnie dzieje się tak, że na wielkich planach się kończy...

1

W sumie to ciężko się nie zgodzić z tym co napisałeś. Ja też dałem się ponieść emocjom dopóki nie przejrzałem na oczy. Przeciwnicy ciągle mówią o braku demokracji, ale ciężko wymienić im chociaż jeden przykład. świetnie to pokazali w uchu prezesa, ale trzeba też spojrzeć na drugą stronę medalu. To że PiS przejmuje sądownictwo to jest fakt i żadna inna partia tak nie robiła. Owszem system sądownictwa trzeba zmienić, ale nie w taki sposób. Co więcej oni nie zdają sobie sprawy, że gdy przegrają wybory (nie za dwa lata), ale za 6 to inni z tych reform skorzystają i nie daj Boże będzie to PO. Tak czy siak wolę już ten PiS niż to PO.

0

Z drugiej strony co jak takie PSG trafi na Sporting;D Lepiej żeby mieli jak najtrudniej:D

0

Wątpię to pośrednio pomaganie innym dużym klubom;)

10

Dzieci z notatnikowej w euforii. Widząc ich i El wodza nawet działacze pro life byliby za aborcją;)

4

Hiszpańska federacja piłkarska poszukuje pracownika na stanowisko sędziego.

Główny wymóg: Ślepy jak kret!

0

Myślę jednak, że to coś poważniejszego:D

0

Nie zalecam zaglądać na twittera pewnego naczelnego klauna notatnika bo gul może jeszcze bardziej skoczyć;D Swoją drogą tak się zastanawiam na jakie zaburzenie psychiczne on cierpi;)

0

No tak, ale moim zdaniem zarząd powinien narobić sporego rabanu o tą sytuację;)

1

To zwykłe teoretyzowanie, a fakty są takie że ukradli nam prawidłowego gola;)

3

Ten żółty pachołek, który prowadził to spotkanie powinien pożyczyć okulary od Stępnia z 13 posterunku;)

1

Sędziowie w la liga to stan umysłu... Ruscy przy nich wymiękają;D

3

Nie mogę z komentarzy co poniektórych XDDDDDDDDDDDD

0

Podobna istnieje pamięć wybiórcza tutaj mamy do czynienia z wybiórczym wzrokiem;)

0

Teoretycznie to wynik 2:1 dla nas;)

2

No cóż sytuacja z bramką odbiła się na zespole, sędziego trzeba zniszczyć medialnie, musi dostać nauczkę;)

0

Emocje emocjami, ale ludzie uspokójcie się. Ja gdy widzę co wyprawia teraz sędzia również mam ochotę napisać parę niecenzuralnych słów, ale po co? Zarząd i media nam sprzyjające powinni narobić takiego szumu po meczu, że te żółte pachołki kilka razy się zastanowią zanim jeszcze raz nam zaszkodzą. Przydałoby się postraszyć odpowiedzialnością karną.

1

Lepiej usuń ten komentarz;D

0

Wiesz ona ani wyborców PiS ani PSL czy Kukiza nie przyciągnie, ale możliwy jest przepływ z elektoratu PO części wyborców ZL, która identyfikuje się z tym ugrupowaniem tylko światopoglądowo i paru niezdecydowanych. Więc sumując może wyciągnie koło 15% oczywiście nie od razu ale za parę miesięcy jest to możliwe;)

0

Nowoczesna według obecnych sondaży ma coś koło 6%. Zobaczymy czy za miesiąc będzie widoczny efekt Lubnauer;)

0

Coś ponad 800 metrów;D Powstaje już wyższy Kingdom Tower na ponad 1000 m :D

0

W necie można znaleźć jak wyglądałby na tle NY i Londynu;) Powiem ci że może i nie tak jak w przypadku Warszawy ale również przytłacza te dwa miasta;)

0

Lubię architekturę wysokościową poza tym ten budynek przytłaczałbym każde miasto na świecie nawet New York;D

0

Raczej wątpliwe by do tego doszło, koszty takiej operacji są niebotyczne i sparaliżowałoby to centrum stolicy jednego z największych państw europejskich. Tak jak powiedzieli architekci i ekonomiści jedyną szansą na wyburzenie PKIN były lata 90.

4

0

Którego mamy dwóch:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?