MateoRenzi
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2017
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Post ma jedynie charakter informacyjny;)
5
Według najnowszych sondaży poparcie dla PiS oscyluje w granicach 41-47%. Jak tak dalej pójdzie to będę mieli większość konstytucyjną jak nie sami to z Kukizem.
0
Praga jest ładna owszem, ale trochę taka prowincjonalna o wiele bardziej podobał mi się Budapeszt i Berlin.
0
Ciekawe czy coś z tego wyjdzie bo przeważnie dzieje się tak, że na wielkich planach się kończy...
4
Padłem jak to przeczytałem:D
https://wiadomosci.wp.pl/na-ulice-powinny-byly-wyjsc-setki-tysiecy-polakow-komentarz-niemieckiej-prasy-6192268334524033a
1
W sumie to ciężko się nie zgodzić z tym co napisałeś. Ja też dałem się ponieść emocjom dopóki nie przejrzałem na oczy. Przeciwnicy ciągle mówią o braku demokracji, ale ciężko wymienić im chociaż jeden przykład. świetnie to pokazali w uchu prezesa, ale trzeba też spojrzeć na drugą stronę medalu. To że PiS przejmuje sądownictwo to jest fakt i żadna inna partia tak nie robiła. Owszem system sądownictwa trzeba zmienić, ale nie w taki sposób. Co więcej oni nie zdają sobie sprawy, że gdy przegrają wybory (nie za dwa lata), ale za 6 to inni z tych reform skorzystają i nie daj Boże będzie to PO. Tak czy siak wolę już ten PiS niż to PO.
0
Z drugiej strony co jak takie PSG trafi na Sporting;D Lepiej żeby mieli jak najtrudniej:D
0
Wątpię to pośrednio pomaganie innym dużym klubom;)
10
Dzieci z notatnikowej w euforii. Widząc ich i El wodza nawet działacze pro life byliby za aborcją;)
4
Hiszpańska federacja piłkarska poszukuje pracownika na stanowisko sędziego.
Główny wymóg: Ślepy jak kret!
0
Myślę jednak, że to coś poważniejszego:D
0
Nie zalecam zaglądać na twittera pewnego naczelnego klauna notatnika bo gul może jeszcze bardziej skoczyć;D Swoją drogą tak się zastanawiam na jakie zaburzenie psychiczne on cierpi;)
0
No tak, ale moim zdaniem zarząd powinien narobić sporego rabanu o tą sytuację;)
1
To zwykłe teoretyzowanie, a fakty są takie że ukradli nam prawidłowego gola;)
3
Ten żółty pachołek, który prowadził to spotkanie powinien pożyczyć okulary od Stępnia z 13 posterunku;)
1
Sędziowie w la liga to stan umysłu... Ruscy przy nich wymiękają;D
3
Nie mogę z komentarzy co poniektórych XDDDDDDDDDDDD
0
Podobna istnieje pamięć wybiórcza tutaj mamy do czynienia z wybiórczym wzrokiem;)
0
Teoretycznie to wynik 2:1 dla nas;)
2
No cóż sytuacja z bramką odbiła się na zespole, sędziego trzeba zniszczyć medialnie, musi dostać nauczkę;)
0
Emocje emocjami, ale ludzie uspokójcie się. Ja gdy widzę co wyprawia teraz sędzia również mam ochotę napisać parę niecenzuralnych słów, ale po co? Zarząd i media nam sprzyjające powinni narobić takiego szumu po meczu, że te żółte pachołki kilka razy się zastanowią zanim jeszcze raz nam zaszkodzą. Przydałoby się postraszyć odpowiedzialnością karną.
1
Lepiej usuń ten komentarz;D
0
Wiesz ona ani wyborców PiS ani PSL czy Kukiza nie przyciągnie, ale możliwy jest przepływ z elektoratu PO części wyborców ZL, która identyfikuje się z tym ugrupowaniem tylko światopoglądowo i paru niezdecydowanych. Więc sumując może wyciągnie koło 15% oczywiście nie od razu ale za parę miesięcy jest to możliwe;)
0
Nowoczesna według obecnych sondaży ma coś koło 6%. Zobaczymy czy za miesiąc będzie widoczny efekt Lubnauer;)
0
Coś ponad 800 metrów;D Powstaje już wyższy Kingdom Tower na ponad 1000 m :D
0
W necie można znaleźć jak wyglądałby na tle NY i Londynu;) Powiem ci że może i nie tak jak w przypadku Warszawy ale również przytłacza te dwa miasta;)
0
Lubię architekturę wysokościową poza tym ten budynek przytłaczałbym każde miasto na świecie nawet New York;D
0
Raczej wątpliwe by do tego doszło, koszty takiej operacji są niebotyczne i sparaliżowałoby to centrum stolicy jednego z największych państw europejskich. Tak jak powiedzieli architekci i ekonomiści jedyną szansą na wyburzenie PKIN były lata 90.
4
Burj khalifa w Warszawie:D
http://bezuzyteczna.pl/tak-by-wygladal-burdz-97675
0
Którego mamy dwóch:D