MateoRenzi
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2017
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sam jestem ciekawy:D
0
Biedny pies...
1
Gratuluję i oby dobrego kierowcę;)
0
Jak to było? Który tier? 2?:D
0
Trudno na forum z kimś kogo nie znam założyć się o coś;) Więc zostaje o przekonanie;)
0
Gratuluje udało ci się;)
0
Zakład:)
0
Nie w tym okienku;)
0
Nie wiedziałem, że to już oficjalnie:D
1
Ja jak przez mgłę pamiętam, że kiedyś oglądałem jakiś film gdzie właśnie pod wpływem marihuany dziecko włożono do mikrofali. Nie pamiętam jednak tytułu było to dosyć dawno, a film prawdopodobnie był częścią kampanii przeciwko legalizacji marihuany. Co do osób które jej używają miałem taką znajomą, która pod jej wpływem gdy zobaczyła cień przechodzących osób zaczęła krzyczeć "dementory idą":D Do dziś pamiętam jak to powiedziała nie mogłem przestać się śmiać bo w połączeniu z jej intonacją brzmiało to komicznie;D
0
Nie wiadomo co w każdym bądź razie nic sensownego;)
0
Może ja swojego czasu chwaliłem się lotem do Kanady:D
0
Marihuany się nie wstrzykuje;)
0
W sumie racja, ale w tym przypadku robią to na własną odpowiedzialność i nikt postronny nie cierpi z tego powodu;)
0
Sęk w tym, że ja się z tobą zgadzam z tym co napisałeś poprzednio. Chodzi mi o to że do twojej listy dopisałbym takie sytuacje jakie we wcześniejszym poście wymieniłem;)
1
I jaka pouczająca...
1
No ale nie widzisz tu pewnej sprzeczności? Gdy matka usunie sobie płód w 3 miesiącu bo się jej odwidziało wbrew przyszłemu dziecku i dajmy na to mężowi to jest to według ciebie sprawiedliwe? Każdy dorosły może o sobie decydować, ale musi przestrzegać prawa.
3
Dobra żeby rozluźnić wątek o aborcji zapodam luźniejszy temat. Legalizacja marihuany jesteś za czy przeciw?:D
0
Tylko, że tu już nie chodzi o jedno życie;)
2
Jak pisałem o Katalonii to też było źle i te bzdurne argumenty "po co o tym piszesz jak to wpływu na Barce nie ma";) No to się potem przekonali, że jednak ma;)
0
A co jeżeli płód jest ciężko uszkodzony i jest pewność, że albo dziecko będzie brzydko pisząc warzywem, albo umrze w męczarniach kilka dni po porodzie?
1
Utrzymanie obecnego stanu rzeczy. Z tego co się orientuje projekt liberalizujący przepisy ma umożliwić usuwanie całkowicie zdrowych płodów.
0
Chyba się pośpieszyłeś;)
0
Rozróżniasz myślenie życzeniowe od opinii?
2
No twoje wstawki są za to niezwykle merytoryczne;)
1
Post ma wyłącznie charakter informacyjny. Jak widzisz nie dołączyłem swojej opinii;)
6
W najnowszym sondażu Nowoczesna-11% dogania PO-18% i traci już tylko 7%!;) Oby była to stała tendencja. Co do pozostałych wyników do sejmu weszłyby takie ugrupowania jak Kukiz-9%, SLD-6%, PSL-5%, Razem-5%. Nadal pod progiem znajduje się partia Janusza Korwina Mikke Wolność z 3% poparciem. Zdecydowanym liderem jest PiS które popiera aż 43% i jest to stała tendencja od kliku miesięcy. Badanie przeprowadził Pollster na zlecenie Super Expressu.
PS. Post ma charakter wyłącznie informacyjny, więc przypisywanie mu jakichkolwiek poglądów jest śmieszne;)
0
Nie uważam, że się "kompromituje" to twoja subiektywna opinia;) Kompromitowałbym się gdybym wbrew swoim przekonaniom pisał real z dużej litery pod naciskiem moralizatorów;)
0
Co nie zmienia faktu że to jest odpowiedź rodem z "gimbazy";D
0
Ponieważ nie mam do tego klubu ani krzty szacunku;) Poza tym robię to od paru lat i jestem w tym konsekwentny;)