0

Sam jestem ciekawy:D

0

Biedny pies...

1

Gratuluję i oby dobrego kierowcę;)

0

Jak to było? Który tier? 2?:D

0

Trudno na forum z kimś kogo nie znam założyć się o coś;) Więc zostaje o przekonanie;)

0

Gratuluje udało ci się;)

0

Zakład:)

0

Nie w tym okienku;)

0

Nie wiedziałem, że to już oficjalnie:D

1

Ja jak przez mgłę pamiętam, że kiedyś oglądałem jakiś film gdzie właśnie pod wpływem marihuany dziecko włożono do mikrofali. Nie pamiętam jednak tytułu było to dosyć dawno, a film prawdopodobnie był częścią kampanii przeciwko legalizacji marihuany. Co do osób które jej używają miałem taką znajomą, która pod jej wpływem gdy zobaczyła cień przechodzących osób zaczęła krzyczeć "dementory idą":D Do dziś pamiętam jak to powiedziała nie mogłem przestać się śmiać bo w połączeniu z jej intonacją brzmiało to komicznie;D

0

Nie wiadomo co w każdym bądź razie nic sensownego;)

0

Może ja swojego czasu chwaliłem się lotem do Kanady:D

0

Marihuany się nie wstrzykuje;)

0

W sumie racja, ale w tym przypadku robią to na własną odpowiedzialność i nikt postronny nie cierpi z tego powodu;)

0

Sęk w tym, że ja się z tobą zgadzam z tym co napisałeś poprzednio. Chodzi mi o to że do twojej listy dopisałbym takie sytuacje jakie we wcześniejszym poście wymieniłem;)

1

I jaka pouczająca...

1

No ale nie widzisz tu pewnej sprzeczności? Gdy matka usunie sobie płód w 3 miesiącu bo się jej odwidziało wbrew przyszłemu dziecku i dajmy na to mężowi to jest to według ciebie sprawiedliwe? Każdy dorosły może o sobie decydować, ale musi przestrzegać prawa.

3

Dobra żeby rozluźnić wątek o aborcji zapodam luźniejszy temat. Legalizacja marihuany jesteś za czy przeciw?:D

0

Tylko, że tu już nie chodzi o jedno życie;)

2

Jak pisałem o Katalonii to też było źle i te bzdurne argumenty "po co o tym piszesz jak to wpływu na Barce nie ma";) No to się potem przekonali, że jednak ma;)

0

A co jeżeli płód jest ciężko uszkodzony i jest pewność, że albo dziecko będzie brzydko pisząc warzywem, albo umrze w męczarniach kilka dni po porodzie?

1

Utrzymanie obecnego stanu rzeczy. Z tego co się orientuje projekt liberalizujący przepisy ma umożliwić usuwanie całkowicie zdrowych płodów.

0

Chyba się pośpieszyłeś;)

0

Rozróżniasz myślenie życzeniowe od opinii?

2

No twoje wstawki są za to niezwykle merytoryczne;)

1

Post ma wyłącznie charakter informacyjny. Jak widzisz nie dołączyłem swojej opinii;)

6

W najnowszym sondażu Nowoczesna-11% dogania PO-18% i traci już tylko 7%!;) Oby była to stała tendencja. Co do pozostałych wyników do sejmu weszłyby takie ugrupowania jak Kukiz-9%, SLD-6%, PSL-5%, Razem-5%. Nadal pod progiem znajduje się partia Janusza Korwina Mikke Wolność z 3% poparciem. Zdecydowanym liderem jest PiS które popiera aż 43% i jest to stała tendencja od kliku miesięcy. Badanie przeprowadził Pollster na zlecenie Super Expressu.

PS. Post ma charakter wyłącznie informacyjny, więc przypisywanie mu jakichkolwiek poglądów jest śmieszne;)

0

Nie uważam, że się "kompromituje" to twoja subiektywna opinia;) Kompromitowałbym się gdybym wbrew swoim przekonaniom pisał real z dużej litery pod naciskiem moralizatorów;)

0

Co nie zmienia faktu że to jest odpowiedź rodem z "gimbazy";D

0

Ponieważ nie mam do tego klubu ani krzty szacunku;) Poza tym robię to od paru lat i jestem w tym konsekwentny;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?