MateoRenzi
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2017
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak jak napisałem przeczytaj jeszcze raz co napisałem i wtedy się odezwij, ale dokładnie i całość wtedy zrozumiesz o co mi chodzi;)
0
Ja wiem, że ty chcesz wierzyć w to co piszesz, ale wypieranie prawdy w niczym ci nie pomoże;) Tak jak napisałem przemyśl sobie sprawę i wtedy się odezwij. Powtarzam przyznanie się do błędu nie jest niczym złym!;) Przemyśl to;)
0
Ja się tak czasem zastanawiam ile ty już kasy przepuściłeś na te zakłady;D
3
Yyyyy nie rozumiem przecież to ich produkcja, więc reklamują na swoich kanałach, a to że robią to przed wydarzeniami sportowymi, które są chętnie oglądane no cóż mają do tego prawo.
0
Gratuluje właśnie się ośmieszyłeś po raz kolejny pisząc te brednie może to twoje hobby nie wnikam;) Twoje błędy są aż nadto widoczne rozumiem, że wstyd ci się przyznać, ale być w błędzie to nic złego;) Weź to na klatę przeproś i ok;)
0
To jest el sadar? Wygląda jakby przeszedł renowacje;)
0
zalukaj, fili.tv, alltube;)
0
Człowieku co ty za brednie wypisujesz wypunktowałbym cię gdybym chciał dalej toczyć tą dyskusję, ale patrząc na twoje pokrętne rozumowanie odechciewa mi się. W dodatku wtykasz mi słowa, których nie napisałem. Nie odbiłeś celnie piłeczki a jedynie się ośmieszyłeś, a pisząc to co teraz to się pogrążasz. Na prawdę ochłoń przeczytaj jeszcze raz dyskusję i wtedy napisz bo jak na razie sensu nie ma. Gdybym miał ci teraz wytłumaczyć twoje błędy w rozumowaniu to nie starczyłoby mi znaków...
0
Serio zrobiłeś taki spam? Można to było w jednym poście napisać... Pozostałą część nie wiem jak skomentować bo przeczysz sam sobie.
"Ja to zinterpetowalem inqczej - zwlaszcza ze dodales - zapamietaj na przyszlosc. To ewidentnie moze sugerowac ze nie ma co sie czepiac bo to przeciez Naturalna cecha ludzka."
"Wiesz - mozna to bylo roznie interpretowac to co napisales to chyba oczywiste."
Chcesz brnąć dalej? A odbijanie piłeczki cytując mnie jakoby to ty mi wskazałeś błędy pisząc następnie coś takiego jest komiczne;) Przeczytaj raz jeszcze mój poprzedni post i to co napisałeś będzie ci głupio;)
0
Tzn mogę ci dać link do tego artykułu w pw to jest ich opinia prawdopodobnie wynika już ze zmęczenia tym całym zamieszaniem wokół Cou;D
0
To nie jest komentarz to fragment newsa ze strony LFC, który został napisany przez ich redaktorów;D
0
Po pierwsze bez przemyślenia i to widocznego piszesz ty, a dowodem tego jest między innymi ten komiczny przykład z nogami;) Po drugie napisałem, że w mojej ocenie pisanie z małej to nie jest żadna obraza, a wyrażenie swojej postawy jeżeli ktoś uważa inaczej i ma z tym problem to jego sprawa. Po trzecie tak pisałem, że hipokryzja to nieodłączna cecha ludzkości, która zawsze da o sobie znać, a z racji tego że nie jestem żadnym kosmitą tyczy się to również mnie o czym przyznałem we wcześniejszych postach.Wydawało mi się to dosyć jasne, ale jak widać nie dla wszystkich. Niestety ty nie rozumiejąc do końca istoty rzeczy zacząłeś brnąć w ślepą uliczkę podając coraz to bardziej niedorzeczne argumenty z polityką włącznie. Mam nadzieję, że rozjaśniłem ci całą sytuację i wskazałem błędy które popełniłeś, pozdrawiam!;)
2
Tak czy siak grunt, że znają swoje miejsce w szeregu:D
24
Fragment ze strony LFC, przyznam że mi się spodobał:D
"Współczesny krajobraz piłki nożnej pokazuje, że istnieje wyraźny łańcuch pokarmowy. Na szczycie tego łańcucha znajduje się Barcelona i niewielka liczba innych klubów, tworząc grupę ponadprzeciętnie bogatych instytucji piłkarskich. Liverpool, który sprzedał Barcelonie już Mascherano w 2010 r. i Suareza w 2014 r., jest w nieco większej grupie klubów, które znajdują się tuż poniżej szczytu tego łańcucha."
0
Na prawdę brniesz coraz dalej wrzucając jakieś przedziwne argumenty i szczerze nie za bardzo wiem o co ci chodzi, wyspałeś się?
"Skoro jest cecha ludzkosci i jak rozumiem chcesz powiedziec oczywistoscia to zgodnei z twoim rozumowaniem chcialbys krytykowax ze czlowiek ma dwie nogi..."
0
Ja się ich nie czepiam, a komentuje i oceniam ich poczynania do czego mam prawo;)
0
W tej chwili wygląda to tak, że partie pro-niepodległościowe wygrały wybory i mają większość. Sęk w tym, że kilku deputowanych którzy się do niego dostali przebywają z Puigdemontem w Belgii i nie mają jak uczestniczyć w obradach. Pytaniem pozostaje CUP czyli skrajnie lewicowa partia katalońska, która zamierza brnąć dalej w konflikt nie patrząc na cenę przy czym dwie pozostałe nie są w tym już tak jednoznaczne jak poprzednio. Stasiński w wyborczej znowu raczył czytelników swoimi bredniami jakoby była szansa na stworzenie rządu składającego się z tzw lojalistów. Zapomniał jednak przy tym o zapowiedzi pani Ady Colau, że jej partia nie poprze liderki "Obywateli" która te wybory wygrała. Wygląda więc na to że może dojść do pata w którym rządzenie Katalonią będzie mocno uciążliwe. Sytuacji nie poprawia obecny rząd Hiszpanii z Rajoy na czele, który właśnie obciął Katalonii budżet o 800 mln euro tłumacząc przestarzałym system finansowania autonomii. Decyzja o tyle niezrozumiała, że cała Hiszpania zanotowała wzrost a w przypadku Katalonii było to 3%. Takie postępowanie tylko wzmacnia niepodległościowców i być może jest to celowe działanie premiera Hiszpanii, który w Katalonii poniósł sromotną klęskę uzyskując zaledwie 3 mandaty. Tak więc sytuacja jest niepewna a potęguje ją przede wszystkim Rajoy, który od kilku lat próbował jeszcze bardziej ograniczyć autonomię i scentralizować państwo. Najlepszym rozwiązaniem byłoby ponowne rozpisane przedterminowych wyborów w Hiszpanii w których prawdopodobnie PP mocno by osłabła a co za tym idzie Rajoy nie byłby już premierem. Tak czy siak sytuacja jest płynna a coraz większą winę, że ten stan rzeczy ponosi rząd w Madrycie.
0
Że co? Co to ma z czym wspólnego?
"Odnosnie moraizatorskiego powiedzonka - pisze to osoba ktora wrzuca sporo postow politycznych i ktytykuje zachowanie jednym (ktore wlasnie przejawia sie hipokryzja)."
0
Wiesz czarną komedią było w tym przypadku to, że ten film został sklasyfikowany jako horror;) Co do reszty się zgadzam;) Jakbyś miał czas to z chęcią bym przeczytał co polecasz jeżeli chodzi o czarną komedię bo dawno dobrego filmu w tej kategorii nie widziałem;)
0
U mnie ta osoba w ignorowanych jest uczestniczką tej dyskusji;)
0
Własnie obejrzałem film "Mroczna Wieża" i nie wiem co to robi w zakładce horrory to samo "Opiekunka", która jest wyłącznie czarną komedią...
0
Przecież napisałeś prawdę w dosyć zabawny sposób, ale prawdę;D
1
Ja akurat pewnego użytkownika namiętne ignoruje (chyba wiesz którego;)) z racji tego, że nic mądrego nie potrafi napisać. Co prawda funkcja ta nie jest doskonała bo nadal widzę, że się udziela, ale przynajmniej tych bredni już nie widzę. Polecam gorąco!;)
1
Ok ale byłoby trochę dziwne gdyby co najwyżej mieli by z nim powiązania genetyczne jak piąta woda po kisielu a mimo to podjęli taką decyzję;) Mimo to interesująca historia. Poza tym kiedyś czytałem, że podobno on miał dzieci, ale to jest raczej jakaś fantastyka chociaż kto tam wie;)
0
Hmmm, ale ta przyrodnia siostra rozumiem musiała mieć wspólnego ojca lub matkę z wąsatym psycholem. Pytam bo nie znam jego biografii a często za przyrodnie rodzeństwo uznaje się także dzieci partnerów;)
0
Okazywanie braku szacunku to nie obrażanie. Jest to wyrażenie mojej dezaprobaty dla tego klubu a to całkiem inna rzecz. I tak poza temat hipokryzja to nieodłączna cecha ludzkości, zapamiętaj na przyszłość;)
0
Jest na zalukaj, alltube i fili.tv. O samym filmie się nie wypowiem bo nie oglądałem;)
0
To nie jest robienie żadnej "gównoburzy" jak to określiłeś to raz, dwa nikomu nigdy nie zwracałem uwagi jeżeli ktoś napisał Barca z małej litery;)
0
Pierwszy komentarz o Coutinho który mi się spodobał;)
0
Chorwacja, Czarnogóra. Oczywiście można na bogato wybrać kierunek jak Malediwy;)