0

Tak jak napisałem przeczytaj jeszcze raz co napisałem i wtedy się odezwij, ale dokładnie i całość wtedy zrozumiesz o co mi chodzi;)

0

Ja wiem, że ty chcesz wierzyć w to co piszesz, ale wypieranie prawdy w niczym ci nie pomoże;) Tak jak napisałem przemyśl sobie sprawę i wtedy się odezwij. Powtarzam przyznanie się do błędu nie jest niczym złym!;) Przemyśl to;)

0

Ja się tak czasem zastanawiam ile ty już kasy przepuściłeś na te zakłady;D

3

Yyyyy nie rozumiem przecież to ich produkcja, więc reklamują na swoich kanałach, a to że robią to przed wydarzeniami sportowymi, które są chętnie oglądane no cóż mają do tego prawo.

0

Gratuluje właśnie się ośmieszyłeś po raz kolejny pisząc te brednie może to twoje hobby nie wnikam;) Twoje błędy są aż nadto widoczne rozumiem, że wstyd ci się przyznać, ale być w błędzie to nic złego;) Weź to na klatę przeproś i ok;)

0

To jest el sadar? Wygląda jakby przeszedł renowacje;)

0

zalukaj, fili.tv, alltube;)

0

Człowieku co ty za brednie wypisujesz wypunktowałbym cię gdybym chciał dalej toczyć tą dyskusję, ale patrząc na twoje pokrętne rozumowanie odechciewa mi się. W dodatku wtykasz mi słowa, których nie napisałem. Nie odbiłeś celnie piłeczki a jedynie się ośmieszyłeś, a pisząc to co teraz to się pogrążasz. Na prawdę ochłoń przeczytaj jeszcze raz dyskusję i wtedy napisz bo jak na razie sensu nie ma. Gdybym miał ci teraz wytłumaczyć twoje błędy w rozumowaniu to nie starczyłoby mi znaków...

0

Serio zrobiłeś taki spam? Można to było w jednym poście napisać... Pozostałą część nie wiem jak skomentować bo przeczysz sam sobie.

"Ja to zinterpetowalem inqczej - zwlaszcza ze dodales - zapamietaj na przyszlosc. To ewidentnie moze sugerowac ze nie ma co sie czepiac bo to przeciez Naturalna cecha ludzka."

"Wiesz - mozna to bylo roznie interpretowac to co napisales to chyba oczywiste."

Chcesz brnąć dalej? A odbijanie piłeczki cytując mnie jakoby to ty mi wskazałeś błędy pisząc następnie coś takiego jest komiczne;) Przeczytaj raz jeszcze mój poprzedni post i to co napisałeś będzie ci głupio;)

0

Tzn mogę ci dać link do tego artykułu w pw to jest ich opinia prawdopodobnie wynika już ze zmęczenia tym całym zamieszaniem wokół Cou;D

0

To nie jest komentarz to fragment newsa ze strony LFC, który został napisany przez ich redaktorów;D

0

Po pierwsze bez przemyślenia i to widocznego piszesz ty, a dowodem tego jest między innymi ten komiczny przykład z nogami;) Po drugie napisałem, że w mojej ocenie pisanie z małej to nie jest żadna obraza, a wyrażenie swojej postawy jeżeli ktoś uważa inaczej i ma z tym problem to jego sprawa. Po trzecie tak pisałem, że hipokryzja to nieodłączna cecha ludzkości, która zawsze da o sobie znać, a z racji tego że nie jestem żadnym kosmitą tyczy się to również mnie o czym przyznałem we wcześniejszych postach.Wydawało mi się to dosyć jasne, ale jak widać nie dla wszystkich. Niestety ty nie rozumiejąc do końca istoty rzeczy zacząłeś brnąć w ślepą uliczkę podając coraz to bardziej niedorzeczne argumenty z polityką włącznie. Mam nadzieję, że rozjaśniłem ci całą sytuację i wskazałem błędy które popełniłeś, pozdrawiam!;)

2

Tak czy siak grunt, że znają swoje miejsce w szeregu:D

24

Fragment ze strony LFC, przyznam że mi się spodobał:D

"Współczesny krajobraz piłki nożnej pokazuje, że istnieje wyraźny łańcuch pokarmowy. Na szczycie tego łańcucha znajduje się Barcelona i niewielka liczba innych klubów, tworząc grupę ponadprzeciętnie bogatych instytucji piłkarskich. Liverpool, który sprzedał Barcelonie już Mascherano w 2010 r. i Suareza w 2014 r., jest w nieco większej grupie klubów, które znajdują się tuż poniżej szczytu tego łańcucha."

0

Na prawdę brniesz coraz dalej wrzucając jakieś przedziwne argumenty i szczerze nie za bardzo wiem o co ci chodzi, wyspałeś się?

"Skoro jest cecha ludzkosci i jak rozumiem chcesz powiedziec oczywistoscia to zgodnei z twoim rozumowaniem chcialbys krytykowax ze czlowiek ma dwie nogi..."

0

Ja się ich nie czepiam, a komentuje i oceniam ich poczynania do czego mam prawo;)

0

W tej chwili wygląda to tak, że partie pro-niepodległościowe wygrały wybory i mają większość. Sęk w tym, że kilku deputowanych którzy się do niego dostali przebywają z Puigdemontem w Belgii i nie mają jak uczestniczyć w obradach. Pytaniem pozostaje CUP czyli skrajnie lewicowa partia katalońska, która zamierza brnąć dalej w konflikt nie patrząc na cenę przy czym dwie pozostałe nie są w tym już tak jednoznaczne jak poprzednio. Stasiński w wyborczej znowu raczył czytelników swoimi bredniami jakoby była szansa na stworzenie rządu składającego się z tzw lojalistów. Zapomniał jednak przy tym o zapowiedzi pani Ady Colau, że jej partia nie poprze liderki "Obywateli" która te wybory wygrała. Wygląda więc na to że może dojść do pata w którym rządzenie Katalonią będzie mocno uciążliwe. Sytuacji nie poprawia obecny rząd Hiszpanii z Rajoy na czele, który właśnie obciął Katalonii budżet o 800 mln euro tłumacząc przestarzałym system finansowania autonomii. Decyzja o tyle niezrozumiała, że cała Hiszpania zanotowała wzrost a w przypadku Katalonii było to 3%. Takie postępowanie tylko wzmacnia niepodległościowców i być może jest to celowe działanie premiera Hiszpanii, który w Katalonii poniósł sromotną klęskę uzyskując zaledwie 3 mandaty. Tak więc sytuacja jest niepewna a potęguje ją przede wszystkim Rajoy, który od kilku lat próbował jeszcze bardziej ograniczyć autonomię i scentralizować państwo. Najlepszym rozwiązaniem byłoby ponowne rozpisane przedterminowych wyborów w Hiszpanii w których prawdopodobnie PP mocno by osłabła a co za tym idzie Rajoy nie byłby już premierem. Tak czy siak sytuacja jest płynna a coraz większą winę, że ten stan rzeczy ponosi rząd w Madrycie.

0

Że co? Co to ma z czym wspólnego?

"Odnosnie moraizatorskiego powiedzonka - pisze to osoba ktora wrzuca sporo postow politycznych i ktytykuje zachowanie jednym (ktore wlasnie przejawia sie hipokryzja)."

0

Wiesz czarną komedią było w tym przypadku to, że ten film został sklasyfikowany jako horror;) Co do reszty się zgadzam;) Jakbyś miał czas to z chęcią bym przeczytał co polecasz jeżeli chodzi o czarną komedię bo dawno dobrego filmu w tej kategorii nie widziałem;)

0

U mnie ta osoba w ignorowanych jest uczestniczką tej dyskusji;)

0

Własnie obejrzałem film "Mroczna Wieża" i nie wiem co to robi w zakładce horrory to samo "Opiekunka", która jest wyłącznie czarną komedią...

0

Przecież napisałeś prawdę w dosyć zabawny sposób, ale prawdę;D

1

Ja akurat pewnego użytkownika namiętne ignoruje (chyba wiesz którego;)) z racji tego, że nic mądrego nie potrafi napisać. Co prawda funkcja ta nie jest doskonała bo nadal widzę, że się udziela, ale przynajmniej tych bredni już nie widzę. Polecam gorąco!;)

1

Ok ale byłoby trochę dziwne gdyby co najwyżej mieli by z nim powiązania genetyczne jak piąta woda po kisielu a mimo to podjęli taką decyzję;) Mimo to interesująca historia. Poza tym kiedyś czytałem, że podobno on miał dzieci, ale to jest raczej jakaś fantastyka chociaż kto tam wie;)

0

Hmmm, ale ta przyrodnia siostra rozumiem musiała mieć wspólnego ojca lub matkę z wąsatym psycholem. Pytam bo nie znam jego biografii a często za przyrodnie rodzeństwo uznaje się także dzieci partnerów;)

0

Okazywanie braku szacunku to nie obrażanie. Jest to wyrażenie mojej dezaprobaty dla tego klubu a to całkiem inna rzecz. I tak poza temat hipokryzja to nieodłączna cecha ludzkości, zapamiętaj na przyszłość;)

0

Jest na zalukaj, alltube i fili.tv. O samym filmie się nie wypowiem bo nie oglądałem;)

0

To nie jest robienie żadnej "gównoburzy" jak to określiłeś to raz, dwa nikomu nigdy nie zwracałem uwagi jeżeli ktoś napisał Barca z małej litery;)

0

Pierwszy komentarz o Coutinho który mi się spodobał;)

0

Chorwacja, Czarnogóra. Oczywiście można na bogato wybrać kierunek jak Malediwy;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?