MateoRenzi
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2017
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W najbliższych trzech latach nie jest to możliwe;) PSG proponuje mu wielkie pieniądze i perspektywiczny skład. Poza tym paryski klub to nie organizacja charytatywna, a we Francji nie ma klauzul;)
0
To by było coś:D Czekam z niecierpliwością:D
7
Szczerze? Myślę, że jednak jest;)
10
Widzę, że rywalizacja o to kto wrzuci szybciej newsa między ZelekBARCA a BarcaInfo trwa w najlepsze;D
0
Na notatnikowej bardzo "cieszą się" z transferu Coutinho do Barcy z tej okazji nawet prowadzą relację w formie komentarzy pod głównym newsem:D
0
Musze przyznać, że jaram się tym transferem;D
1
Będzie gdzieś relacja z jego przylotu? TV3, mundo deportivo, sport?
4
Coutinho! Nie wiem czy było w natłoku komentarzy łatwo przeoczyć;)
0
Użytkowniku z którym założyłem się o symboliczną rację w sprawie transferu Cou do Barcy gratuluje wygranego zakładu!;). Porażkę przyjmuję z pokorą, ale i ze satysfakcją:D
0
"Przez 10 postow pisales o przyznaniu sie do bledu"
Za to ty w postach w ogóle się nie powtarzasz:D Słowa zawziętość padło już kilka razy a słowa nieprawda chyba kilkanaście;D Posługując się twoja retoryką błędna teza powtarzana kilka razy nie staje się prawdą to pierwsze, a drugie tobie również idzie słabo kończenie dyskusji;) No i na sam koniec więcej ci już odpisywać nie będę ponieważ i tak masz świadomość tego że pisałeś banialuki bez ładu i składu, oraz dobrze wiesz że moje argumenty cię przytłoczyły do tego stopnia, że spróbowałeś słynnej maksymy "kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się prawdą" Niestety w tym przypadku ona cię zawiodła i przegrałeś wymianę zdań przez argumenty leżąc na deskach cytując bokserską terminologię;) Dalsze odpisywanie możesz sobie darować bo i tak już tego nie przeczytam tylko od razu odhaczę w powiadomieniach jako przeczytane. Tak czy siak mam nadzieję że ta lekcja którą ci dałem czegoś cię nauczyła i że nie będzie powielał takich błędów w przyszłości, a teraz wybacz ale będę obserwował obrót spraw z Cou oraz cieszył się zwycięstwem Kamila Stocha;) Więcej samokrytyki by ci się przydało, pozdrawiam dostarczyłeś mi sporej dawki humoru!;)
1
To byłby troll roku:D
0
A więc Coutinho w Barcelonie, jednak ci co pisali sceptycznie o tym w tym ja pomylili się;D
34
Ciekawe co teraz na to ci austriaccy i niemieccy eksperci, którzy twierdzili że Stochowi na pewno się nie uda wygrać 4 konkursu TCS, na klęczkach i odszczekać;)
0
"Slabe podejscie do rozmowy. Najpierw nie zrozumiales 15 postow wyzej tego ze Twoje slowa nie byly oczywiste, pozniej wytknalem ze czegos nie napisales chociaz tak twierdziles."
No sorry ale były w taki sposób napisane, że ciężko je zrozumieć;)
0
Na prawdę śmieszne jest to że ty to piszesz. To że mam lepsze rzeczy do roboty to nie znaczy że ci odpuszczę;)
"Swoja droga jak na konczenie dyskusji slabo Ci idzie"
Kali mówić kali jeść ten post jest kwintesencją twojego udziału w tej dyskusji;D
0
Nie była świetna i dobrze o tym wiesz w życiu nie widziałem tak bezsensownych postów które nie wiadomo do czego się odnosiły może po prostu jesteś zmęczony tego nie wiem
0
Oj powiem ci że na prawdę jesteś ciężki w rozumowaniu sorry, ale taka prawda. Akurat w powtarzaniu się z postami w tym wątku przebiłeś wszystko, a różniły się one jedynie tym że z biegiem czasu były coraz dziwniejsze i po chińsku napisane. Niestety ale jeżeli chodzi o rację to zostałeś znokautowany;) Link miał się odnosić do twojej pisowni która była na prawdę tragiczna;D
0
O i przynajmniej ten ostatni post miał ład i skład. Tak czy owak jest trochę mojej winy bo zamiast od razu precyzyjne zacytować moje rację dałem się wciągnąć w bezsensowną dyskusję, a mogłem ją zakończyć o wiele szybciej...
0
Sorry, że to napiszę ale dyskutując z tobą na ten temat dokładnie tak się czuje...
0
Powiem tak zakończmy tą jałową nic nie wnosząc dyskusję. Gdybym miał ci pokazać że to jednak ja mam rację musiałbym szczegółowo analizować twoje posty i moje. Zajęłoby to mi na prawdę dużo czasu a ja mam o wiele ciekawsze rzeczy do roboty...
0
Ty na prawdę nie widzisz jak ty piszesz? Masło maślane teraz już się całkiem pogubiłem o jakie cytaty ci chodzi.
"wlasnie - nie napisales tego: w poprzednich postach - caly czas o tym mowie..."
"Nie rozumiesz? Przytoczylem Twoj cytat jakoby w kilku wczesniejssych postach pisales o tym ze hipokryzja nie jest Ci obca. To nieprawda bo tak nie pisales"
Serio nie widzisz w tym braku logiki?
0
Przecież prawa wliczane są do przychodu, a ja pisze o własnych środkach;)
0
Człowieku to co ty piszesz to się kupy nie trzyma. Wytykam ci jak na tacy że piszesz nieskładnie i to końca nie wiadomo o co chodzi a ty brniesz dalej
0
No i co teraz? jeden post i dwa duże kłamstwa
"Wskaz miejsxe w ktorym rzekomo napisales cos w kilku postach"
Że to jest niby mój cytat? Wskaż w którym poście go zawarłem;)
"Po trzecie tak pisałem, że hipokryzja to nieodłączna cecha ludzkości, która zawsze da o sobie znać, a z racji tego że nie jestem żadnym kosmitą tyczy się to również mnie o czym przyznałem we wcześniejszych postach.Wydawało mi się to dosyć jasne, ale jak widać nie dla wszystkich. Niestety ty nie rozumiejąc do końca istoty rzeczy zacząłeś brnąć w ślepą uliczkę podając coraz to bardziej niedorzeczne argumenty z polityką włącznie. Mam nadzieję, że rozjaśniłem ci całą sytuację i wskazałem błędy które popełniłeś, pozdrawiam!;)"
Kłamstwo ma krótkie nogi;)
0
Przychody to nie zysk, a ten oscyluje coś koło 30 mln (patrz sprawozdanie finansowe)
0
Poczytaj o kwotach jakie Barca wydała na letnie transfery i co nadal to są głupie insynuacje?:) Pomyśl zanim coś napiszesz.
0
Nie, nie są to moje pieniądze, ale mam prawo nad tym rozmyślać;)
0
Był na tej stronie artykuł na ten temat;)
0
"Wskaz miejsxe w ktorym rzekomo napisales cos w kilku postach - to bylo ewidentne klamstwo."
1. Przetłumacz bo nie rozumiem, ale napisz do czego to się odnosi...
"Wytlumacz sie z niego - ja wskazuje konkret - ktory pomijasz.
Nie odnosisz sie do niego - bo brakuje argumentow."
2. Ty własnie nie wskazujesz żadnego konkretu i o to chodzi interpretujesz moje wpisy na swoją korzyść i dobrze o tym wiesz.
"Jesli nie wskazesz tego lub sam nie przyznasz sie do klamstwa / bledu to nie masz prawa mi niczego wytykac."
3. To jakaś licytacja?
0
Tak wszyscy piszą o transferze Cou, a mnie zastanawia jedno skąd Barcelona będzie miała na to pieniądze bo mowa jest nawet o 150 mln euro. Pozyskane środki za Neymara praktycznie się rozeszły, ze sprzedaży zawodników też dużo nie dostaniemy, a środki Barcy na transfery z własnego budżetu wynoszą średnio na rok około 60 mln euro. Rozumiem w takim razie, że klub zaciągnie kredyt, doliczając do tego pensje i podatki kwota będzie niewyobrażalna. Z tego co pamiętam to w statusie zapisany jest jakiś limit którego klub przekroczyć nie może nie wspominając już o tym że wkrótce miała ruszyć budowa stadionu i całego kompleksu Esapi Barca.