MateoRenzi
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2017
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ja do nich nic nie mam, ale czasami dziwnie się czuje jak wchodzę do sklepu i słyszę wyłącznie rosyjski/ukraiński. Oczywiście to jednostkowa sytuacja, ale według różnych danych może tu ich być od 1 mln do prawie 2 mln.
1
Przydałby się ktoś teoretycznie nieco słabszy, więc oddałem głos na Romę. W zeszłej edycji mieliśmy odpowiednio PSG i Juve. Moje typy:
Barca vs Roma
City vs Real
Bayern vs Sevilla
Liverpool vs Juventus
30
Incydent we francuskim liceum: "Podczas wizyty Brigitte Macron część uczniów krzyczała że chce się z nią... ożenić. Oburzona pierwsza dama postanowiła wcześniej zakończyć swoją wizytę. Szkoła nie chce komentować sprawy.";p
0
Identyczny jak twój;) Pewnie zbieg okoliczności;)
0
Hmmm, nie trollowałeś czasem na notatniku podczas wczorajszego spotkania Barcy?
6
Bońka chyba piecze tylna część ciała;)
16
Tak z ciekawości zajrzałem na notatnik i własnym oczom nie wierzyłem co tam zobaczyłem:D Tym dzieciom które tam piszą nie pomoże już nawet psychiatra. Uważają oni, że real z łatwością nas pokona w ewentualnym ćwierćfinale. Piszą to sympatycy klubu który od kilku lat regularnie zbiera od nas manto na swoim stadionie;) Te dzieci chyba nigdy się nie nauczą, że miejsce ich śmietankowego klubu jest zawsze za Barcą;p
0
W zasadzie tak, ale są odstępstwa od reguły;) Moim zdaniem PiS nie zdobędzie Warszawy ani w radzie ani w postaci prezydenta. Nawet jeżeli uzyska bardzo dobry wynik w radzie miejskiej to będzie on niewystarczający do rządzenia ponieważ PO i inne komitety zawrzą koalicję. Co do prezydenta też nie ma szans ponieważ w drugiej turze większość komitetów poprzez Trzaskowskiego.
0
livetv.sx tam masz transmisje i kilka linków mi tam nie ścina;)
0
Yyyyy przecież wybory na prezydentów miast i rad miejskich odbywają się równocześnie i są to właśnie wybory samorządowe. Nie za bardzo wiem co masz na myśli pisząc "wybory samorządowe też będą". Owszem wyniki z pierwszej tury prezydenckiej mogą mieć odzwierciedlenie w wyborach do rad miejskich ale nie muszą;)
3
Mam nadzieję, że Barca się nie skompromituje tak jak wczoraj United:/
0
Prezydent nie wystarczy, potrzebna jest również większość w radzie miasta.
0
Podobno już za czasów Lecha Kaczyńskiego planowano odbudowę tych pałaców jednak po dojściu do władzy przez HGW i PO odrzucono te inwestycje jako zbyt kosztowne.
1
Może i pośmiewisko, ale z dużą szansą na wygranie LE w tym roku;)
2
Śmierć Stephena Hawkinga to wyjątkowo smutna wiadomość. Człowiek, który pomimo wielu przeciwności losu pokazał że siłą woli, chęcią walki można przezwyciężyć wszystko i mimo strasznej choroby jaka go dotknęła dalej funkcjonować w społeczeństwie. Należy wspomnieć że był on osobą która żyła najdłużej z tą dolegliwością. Niektórzy piszą tutaj o tym że był jedną z najwybitniejszych osobistości na świecie, no cóż każdy może mieć swoją opinię na ten temat ja bynajmniej mam do takich stwierdzeń sporo wątpliwości. Jak ktoś słusznie zauważył jego teorie to było czyste teoretyzowanie na temat czegoś co i tak w dzisiejszych czasach nie da się potwierdzić ani zaprzeczyć. Pomimo tego uważam, że świat nauki stracił ważnego człowieka, którego teorie w bliżej lub dalszej przyszłości jeżeli się potwierdzą mogą stanowić podstawę do dalszego rozwoju naszej cywilizacji;)
0
Strasznie nie lubię jak Barca gra jako jedna z ostatnich jeżeli chodzi o awans do kolejnej rundy LM. Wolę jak gra na początku awansuje i ze spokojem można obejrzeć inne mecze;D
1
Ale to United daremne;p Im to już chyba nic nie pomoże;D
0
3
0
Tylko wiesz nauczyciel nie naraża swojego życia za śmieszne pieniądze;) Jak już to wystawiają na szwank swoje zdrowie psychiczne;)
0
Polska jest tak dziwnym krajem, że moim zdaniem tutaj potrzeba cudu by było normalnie:/
1
Ale też niebezpieczna i to za śmieszne pieniądze;)
0
No z tym wyżyciem to już byli tacy jedni we Wrocławiu;) Moim zdaniem policjanci mają przekichane np mandaty i te nienawistne spojrzenia mimo pełnej świadomości że złamało się prawo;D
15
Zawsze mnie zastanawiało co skłania ludzi do podjęcia tak niewdzięcznej pracy. Cokolwiek zrobisz i tak jakieś osoby będą miały do ciebie pretensje;)
0
Komentarz usunięty
0
Hmmm według mnie nie są złe. Na tym zdjęciu są wymiętolone i trochę rozciągnięte, ogólnie tak niechlujnie pokazane. Poza tym zawsze na tych przeciekach koszulki wyglądają niezbyt dobrze;)
0
Być może ja jestem z natury trochę pesymistą;D
0
To że Chelsea zagra tak samo jak w pierwszym meczu jest oczywiste moim zdaniem;) Na całe szczęście to oni muszą gonić wynik, ale obawiam się właśnie tego jednego błędu który spowoduje sporą nerwowość w grze naszego zespołu. Pokuszę się nawet o stwierdzenie, że jeżeli to zespół z Londynu strzeli pierwszy to awansuje do 1/4.
0
A nie w 1/8? Myślałem że na Indian Wells i Miami Open pierwsze rundy dla rozstawionych są wolne;)
2
Myślę, że tym razem real nic nie wygra;)
0
Tak przynajmniej twierdzą madryckie pismaki;)