2

@GeneralXavi Kontrargument: ludzie i tak gina, bylo juz kilka prob ustalenia pokoju ale zawsze konczylo sie to naruszeniem go przez rosje bo ukraina aktywnie sie zbroila i odbudowywala straty. "Pokoj" na ruskich warunkach to psyop ich propagandystow, zaraz po takim pokoju zaczna sie naciski na zdjecie blokad na biznes z ruskimi zeby odbudowywali sie i wroca na ukraine tak jak wrocili po 2014. Wtedy niedocenili ukraincow stad aktywna agitacja za tym zeby ich demilitaryzowac i izolowac. Putin nie przestanie z retoryka przyjaznej armi czerwonej 2.0 i zastraszania rosjan tym jakich strasznych maja sasiadow bo jest mu to potrzebne jako faszystowskiemu dyktatorowi do kontrolowania nastrojow w rosji. W najlepszym wypadku przed powrotem na ukraine zrobi maly detour na armenie albo gruzje ktore proboja uciec z jego strefy wplywu

1

@July_6_BcN bardziej bym dodal to ze jest coraz mniej miejsc trzecich gdzie dzieci moga poprostu isc i spedzic czas. Nie bez kozery rownlegle rosla suburbanizacja polski i srednia trasa pokonywana do szkoly rosnie (szczegolnie w terenach nieco bardziej wiejskich i malych miastach). Kiedys to bylo naturalne ze dziecko moglo faktycznie z rowiesnikami spedzic czas na jakims placyku, boisku, placu, zabaw, interakcja z takimi miejscami jest z grubsza przypadkowa i istniejace grupy ludzi ktorych takie dziecko znalo naturalnie je przyciagaly (kiedys z wielu powodow lokalne kregi spoleczne byly duzo silniejsze wiec sila rzeczy dziecka znalo inne dzieci w okolicy). Troche sam to zauwazylem na przestrzeni lat jak zmienialem szkoly od dziecka.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Obsesja? Przeciez ten problem wynika z polskiej tradycji jedzenia non stop ultra kalorycznego czerwonego miesa, srednio zdrowej i wysokokalorycznej tradycyjnej diety i non stop poszerzania sie korpo robiacych pitos na chujowym zarciu od zabki po jakies makdolce

0

@Odcinkowy moze, hiszpanie maja to samo powiedzenie tylko mowia gdyby babka miala kola to by byla motorynka

0

@Genesis testowanie Szczęsnego teraz to też nie do końca potrzebne ryzyko. Pewnie go prlotestują dopiero w Copa del Rey bo to o pietruszke

0

@4Fabregas4 fermin akurat może zadziałać, Gavi i Pedri to zupełnie inni piłkarze byli a fermin jest nieco bardziej podobny do olmo (Z ciągiem na bramkę obu szczególnie) który grywał z sukcesami na skrzydłach. Trochę na siłę ale czemu nie, nie ma za bardzo kogo wyciągać z La masii na skrzydła na ten moment.

0

@Odcinkowy no oboje są starzy. Dziwne porównanie michela ale no jest jakiś punkt wspolny

0

@Carlosss on bardziej na defensywnym pomocniku

4

@okiemtypera_lucaxx95 raczej obok sergiego domingueza

1

@Barca_Q z tymi studiami fajnie, jakby potem na włodarza się wyciągnął to byloby super. Potrzebny jest ktoś z biznesowym backgroundem. Na ten moment z nie przetestowanych jest Pique ale mu jakoś nie ufam

3

Nie rozumiem czemu ludzie się nie nauczyli tego jeszcze. Jeśli chłopa za uszy trzeba wyciągać z tego athleticu to znaczy że nie przywiąże się do klubu, poobija się kilka lat i pójdzie gdzieś dalej.

0

@KaammiilM1206 mamadrashvili, bramkarskie odkrycie roku poszedł za 30... Nie znoszę tych biznesow z Portugalczykami, liga portugalska to żadna weryfikacja i liczą sobie kokosy za kota w worku

0

@pawcio1989 coś się w tym Rennes nie może przebic

5

@Wiking88 jakby powiedział że jest neautralny i nigdy nikomu nie kibicował to nikt by nie uwierzył. Nie wydaje mi się że da się jednocześnie mieć pojęcie o piłce nożnej, mieszkać w Hiszpanii i być Hiszpanem i być bezstronnym. Jak go nie lubię tak takie minimum szczerości szanuje. Lepiej żeby wyjęli jakiegoś małego urzędnika który byłby kibicem idk Almerii albo innego klubu bez znaczenia ale jaka szansę na karierę ma ktoś taki

0

@Szklaner ale on go zmasakrował przecież czego nie rozumiesz

0

@Safrani na x pierdolenie muska atakuje

1

@BorzyKrzys właśnie nie dodawane są żadne składniki. Kupę z ich problemów wynika z tego jak oni uważają konstytucję za biblie++. W stanach nie było żadnej poprawki od lat 60tych a przez system elektorski parlament jest sparaliżowany więc rządzi się przez samego prezydenta praktycznie. Republikanom jest to bardzo na rękę więc nie ma żadnej biparytyzyjnej inicjatywy na szukanie zmian.

0

@romaryjusz chyba już do reszty wyłysienie jak Iniesta xd, jeśli jest klub z bardziej patologicznym zarządem jak nasz to jest to united a brytyjskie pismaki są jeszcze bardziej patologiczne niż hiszpanskie

0

@abram3k co jak co ale takie coś się szanuje. Nasza historia pokazuje jak goście dla których sam fakt grania w Barcelonie to zaszczyt i samo to ich motywuje (złota generacja Messiego i suareza, która spoczęła na laurach, wszystkie ultra drogie transfery gości którzy nie mogli się odnaleźć a teraz mamy ostatniego frenkiego który będzie miał problem żeby wygryźć casado i będzie musiał walczyć o pozycję drugiego pilota z pedrim)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?