Messiankaramessi
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 kaczki, planuje kupic trojke jako zwierzatka za jakis czas
2
@JoeBlack No generalnie oni duzo gadaja ale nic z tego nie wynika. Nic nie robia i nie tna, co cokolwiek proboja zrobic to lewicowe i prawicowe skrzydla sie redukuja i zmian praktycznie nie ma. Jesli cos chca progresywisci to kilku pslowcow te projekty dobija, jesli cos chca liberalowie to centrolewicowa platofrma na ktorej startowali to redukuje. A akty oskarzenia sa, walczyli rok zeby ziobro za uszy doprowadzic do zeznawania ktory zaslanial sie choroba, jego przydupas romanowski dostal akt oskarzenia i uciekl, flipa i flapa od podsluchow wsadzili ale to wtedy konfederacja sie za nimi ujela. Jak jestem lewakiem ktory ich nie lubi bo nic nie robia progresywnego tak rehabilitacja systemu prawnego idzie tak dobrze jak sie da. Jeszcze brakuje sasina do ekipy. Romanowski wyplacil 107 mln i sam przywlaszczyl sobie 58 mln. Nielegalnie zakupiony pegasus kosztowal co najmniej 33 mln nie wliczajac aktualizacji. Wg. niku fundusz sprawiedliwosci w nieprawidlowy sposob przyznal 280 mln pln. Jeszcze wiele wiecej czeka. Mieli duze problemy z sadem najwyzszym i pierwsza czesc roku zwalczali ludzi z pisu ktorzy trzymali sie stolkow wiec dopero teraz widzimy pierwsze glowy na sciecie jak romanowski.
2
@Piotr,1985 Doslownie pis ma sprawy o 100tki milionow ktore zdefraudowali, chyba cos masz zle wrazenie. Co zlego mozna o nich duzo powiedziec to nie jest to ze cos robia bo nic nie robia.
4
I bardzo kurwa dobrze. Mysl szkoleniowa ekstraklasy
0
@Encore Guler wszystkie asysty zdobyl jako prawy napastnik/skrzydlowy, Pedri zdobyl wszystkie jako srodkowy pomocnik. Bait oczywisty. Guler jest dobry ale to inna pozycja.
1
@TR3YWAY Powiedzial gosc z nickiem nawiazujacym do 69. Elita elit
2
@Lola120 Mysle ze zdecydowanie istnieje ale sa pewne trudnosci. Wiele facetow ma problem z odroznieniem uwagi zainteresowanej zwiazkiem i uwagi poprostu osoby ktora lubia ta druga osobe bez podtekstu. Kazda sytuacja jest inna i to zalezy od osobowosci osob po obu stronach. Ja np bardzo doceniam szczerosc. Kiedys byla taka sytuacja ze zaczalem cos czuc do przyjaciolki ale mialem opory przed byciem otwartym z tym z roznych powodow. Ona troche to wyczula i sie spytala na zas i dostalem przedwczesnego kosza ale to uszanowalem, mi w koncu przeszlo, i po tym jak kilka mies bylo awkward przeszlismy ta faze i bylo git. Przyjaznimy sie juz przez lata, i oboje jestesmy w szczesliwych zwiazkach. Polecam taka opcje ale no sytuacja indywidualna.
0
@th@les oni maja jeszcze wieksze problemy z finansami niz my chyba
1
@Hellrider Amerykanie nie uznaja MTK i maja ustawe wg. ktorej zobowiazywaliby sie do inwazji na Holandie jesli amerykanski polityk zostalby skazany przez MTK. TL;DR - tak
0
@Barcatroll Araujo zarabia 7 mln/rok. Dla perspektywy Fati - 13, Ferran - 10, Christensen - 9. Nie dokonca rozumiem jak oni rozkladaja te umowy ale chyba Barcelona Lengletowi placi na ten moment 2 mln eur a atleti 6 (za ten sezon).
0
@jacobFCB Jako osoba ktora na codzien nie lubie stanowskiego to plusuje. Licze ze zrobi jakis hapenning bo to jest plucie polaka w twarz. Bibi i jego banda wariatow nienawidzi polski, polakow, demokracji za to uwielbiaja ulatwiac zycie putinowi.
1
@Czarny_ck Mial kilka ladnych zrywow, ale slabe wrazenie zrobil strzalami, bardzo niechlujnie wygladaly, tak bez sily (mimo ze byly ok technicznie) wiec nie dziwie sie ze ludzie narzekaja. Fermin strasznie slabo jednak to sie zgodze
0
@korn234 wciaz bym na martina to zwalil ale rozumiem
0
@Ramon_Villaverde ale my mamy pieniadze co ty
8
@korn234 Martin nawalil zamiast zbierac pilke albo wybic to podaje ja szczesnemu w takiej sytuacji
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@clyde jakis sosik grzybowy koniecznie, najlepiej z prawdziwkow samemu zebranych
1
@Bajson od ponad stu lat jest albo chujowo albo jest 20 lat dominacji, teraz jest okres chujni. PSG to smieszny klubik ktory stworzylo canal+ i sa pupilkami rzadu ktory zapewni dobrych inwestorow.
1
@Ghostface Podebrania? Normalna transferowa polityka, ludzie interesuja sie pilkarzami ktorych moga sprowadzic. To Pan szejk wiesniak z pustyni stwierdzil ze to potwarz i zamiast poprostu odmowic sprzedazy zaczal wykladac swoje nieskonczone pieniadze za pilkarzy barcelony
2
@agaFCB 3cia najlepsza, te z asymetryczym rozcieciem mam wrazenie widzialem tysiac razy a w tej 3ciej fajnie sie te warstwy nakladaja na siebie. Bralbym tylko w albo jakis delikatnych kolorach albo czarny/odcienie szarosci (bialego nie wypada na slub chyba). Na pewno nie jak ta 2ga ma jakis taki fioletowy odcien, mam wrazenie ze postarzaja takie.
1
@bary bo branie takich kotów w worku wychodziło. David po taniości musi byc
0
@Gaz on raczej gdzieś do USA wyjedzie. Albo do LA albo do jakiegoś NYC
0
@Balboa901 To jest też jakąś umiejętnośc. Nie każdy się nadaje do takiej wymienności
0
@Filipem w życiu. Jedyny udany projekt arabów to Man city, dziesiątki klubow im się już nie udało. Tylko niemiecki model właścicielski.
1
@Bilon87 Chuja a nie szedl do przodu. Niemcy ledwo sa w stanie prowadzic swoja gospodarke wiec nie wiem co ty pierdolisz czlowieku. Jedni robia pseudo projekty po to zeby obsadzic przy babcie, ciotke, ziecia psa, a drudzy tna wszystko co mogloby sie przydac ludzia i daja sobie obnizki podatkow. Ci pierwsi robia gale amerykana i chinczyka, Ci drudzy nawet z Bruksela nie umieja sie dogadac.
1
@Eklerek Kutia jest zajebista
1
@jacek905 Ale jaka lewica. Nikt tam nie jest lewicowy wiec nie wiem skad ty wyciagasz ta rownosc. Biznesmeni chca byc bezpieczni i tyle a grupy kibicowskie robia bajzel, szczegolnie po tych ostatnich aferach z rasistowskimi okrzykami po ktorych poblokowali stadiony (to ze vinicius nie dostaje kartek to poprostu marne sedziowanie, neandertale ktorzy graja jak leganes albo getafe tez nie dostaja wiec rownie wszyscy sa traktowani). Grupy w niemczech sa jakims cudem ogarniete i masz grupy kibicowskie od prawicowych jak borussia albo tgsv po lewicowe jak st. pauli czy freiburg. Bez hiszpanskiej holoty ktory nawet nie umie robic animacji jak nasza holota na jakiejs legii tylko zachowuje sie jak zwierzeta, rzuca smieciami na boisko i sa prostakami.
0
@ProMILs Roznie, np. i zaprosil Milei (prezydent) i Meloni (premier) i Xi Jinpinga i Morawieckiego wiec pelna gama
2
@Roobo Zelensky doslownie zostal zaproszony https://eu.usatoday.com/story/news/politics/elections/2024/12/16/trump-ukraine-zelenskyy-inauguration-invite/77027919007/
Ladnie rzucac dezinformacje konfedebila?
2
@jacek905 Skad myslisz sa ich przychody. Barcelona to 2rgie miasto po paryzu pod wzgledem turystow i ruch turystow ktorzy przychodzili na mecze byl ogromna czescia ich sukcesu finansowego. Ogolnie wiekszosc top klubow ma takich kibicow i faktyczne community jak np ma Borussia sa rzadkie w duzych klubach. Jaki interes ma Laporta i zarzad starych bogatych katalonczykow "przemycaniu lewactwa"? Chlopie uzyj tego mozgu. Jako lewak czuje sie obrazony tym ze stawiasz mnie obok jakiegos starego bogatego pierda jak laporta z zarzadu. Sam Laporta jest kolezka Puidgemonta (typek od glosowania o odlaczenie kataloni, byly major girony) ktory jest liberalem, eurosceptykiem i pochodzi z Katalonskiej partii nacjonalistycznej, i obecnie jest w katalonskie partii chadeckiej, mniej wiecej ichniejszy PSL. Tak gadasz zeby gadac