Messiankaramessi
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Eklerek Kutia jest zajebista
1
@jacek905 Ale jaka lewica. Nikt tam nie jest lewicowy wiec nie wiem skad ty wyciagasz ta rownosc. Biznesmeni chca byc bezpieczni i tyle a grupy kibicowskie robia bajzel, szczegolnie po tych ostatnich aferach z rasistowskimi okrzykami po ktorych poblokowali stadiony (to ze vinicius nie dostaje kartek to poprostu marne sedziowanie, neandertale ktorzy graja jak leganes albo getafe tez nie dostaja wiec rownie wszyscy sa traktowani). Grupy w niemczech sa jakims cudem ogarniete i masz grupy kibicowskie od prawicowych jak borussia albo tgsv po lewicowe jak st. pauli czy freiburg. Bez hiszpanskiej holoty ktory nawet nie umie robic animacji jak nasza holota na jakiejs legii tylko zachowuje sie jak zwierzeta, rzuca smieciami na boisko i sa prostakami.
0
@ProMILs Roznie, np. i zaprosil Milei (prezydent) i Meloni (premier) i Xi Jinpinga i Morawieckiego wiec pelna gama
2
@Roobo Zelensky doslownie zostal zaproszony https://eu.usatoday.com/story/news/politics/elections/2024/12/16/trump-ukraine-zelenskyy-inauguration-invite/77027919007/
Ladnie rzucac dezinformacje konfedebila?
2
@jacek905 Skad myslisz sa ich przychody. Barcelona to 2rgie miasto po paryzu pod wzgledem turystow i ruch turystow ktorzy przychodzili na mecze byl ogromna czescia ich sukcesu finansowego. Ogolnie wiekszosc top klubow ma takich kibicow i faktyczne community jak np ma Borussia sa rzadkie w duzych klubach. Jaki interes ma Laporta i zarzad starych bogatych katalonczykow "przemycaniu lewactwa"? Chlopie uzyj tego mozgu. Jako lewak czuje sie obrazony tym ze stawiasz mnie obok jakiegos starego bogatego pierda jak laporta z zarzadu. Sam Laporta jest kolezka Puidgemonta (typek od glosowania o odlaczenie kataloni, byly major girony) ktory jest liberalem, eurosceptykiem i pochodzi z Katalonskiej partii nacjonalistycznej, i obecnie jest w katalonskie partii chadeckiej, mniej wiecej ichniejszy PSL. Tak gadasz zeby gadac
1
Komentarz usunięty
0
@Muhitos No to mowie, punktowal ale wszystko inne to byla masakra. Tracenie punktow z jakas Granada, wpierdol w El Classico, tragicznie wygladajaca gra i ciagla nerwowa atmosfera. Xavi zrobil z siebie posmiewisko a poprawil Laporta ktory go zwolnil za gadanie o sytuacji finansowej. Wpadki w LM i lige przejebal jakos w lutym, masakryczne to bylo.
0
@VandaI Xavi tez punktowal w zeszlym roku bardzo podobnie do Carlo w pierwszej polowie sezonu ale to Carlo zdobyl dublet a Xavi zrobil z siebie posmiewisko. O ile dobrze pamietam zdobylismy tez 2x tyle bramek w tym samym czasie w tym roku.
0
@barteq Z mojego doswiadczenia niepowazne ceny w knajpach to po czesci to ze mamy dosyc drogie koszty energii i wynajmu i wlasciciele tez sa chytrzy jak baba z radomia. Pracujac i w holandii i we wloszech takie rzeczy jak u nas sie odstawia widzialem tylko w sercu jakis turystycznych piekielek jak red light district w amsterdamie albo w navigli w mediolanie, my potrafimy podobne marginesy robic na jakims rynku w sandomierzu.
0
@Lukikiki Jako osoba ktora miala problemy z depresja i myslami samobojczymi nie powiedzialbym ze to jest tak ze nie mysli sie o rodzinie. Za kazdym razem jak bylem blisko to myslenie o siostrze mnie odwodzilo od tego. Zazwyczaj jest to decyzja podejmowana pod wplywem naglych emocji. Kiedys mialem slaby okres i musialem isc pozno do pobliskiej wioski zeby cos zalatwic, szedlem wzdluz torow, ale w pewnym momencie sie zatrzymalem i walczylem ze soba zeby sie nie rzucic, nikt by mnie i tak nie zauwazyl i szybko bym uciekl od moich problemow ktorych mialem juz dosyc i nic nie pomagalo. Na szczescie ogarnalem sie i zyje duzo lepiej teraz.
0
@Czarny_ck a no to może, byle kurwa szybko
0
jakby mi ktos powiedzial ze wejscie ferrana bedzie mnie kiedys cieszyc to bym pomyslal ze chory czlowiek
0
@Ramon_Villaverde bedzie walka do konca z kims na naszym poziomie, licze na te 1:0 na farcie strzelone w 90tej przez rekina
0
@fotohobby Mial byc zrzucony ale zostal tylko przez to ze ktos sie wtedy polamal ale nie pameitam kto, Girona dawala 20 mln za niego
0
@Czarny_ck Unai to 10tka
0
@Barcatroll Mowie ze moze byc zmeczony i pogarszac sie w jakosci, technicznie wciaz umie ale nie jak gra non stop przy zapierdolu u Flicka, dobrze ze teraz wchodzi czesciej Ferran i Pau za niego ale oczekiwanie tego ze bedzie w 100% dysponowany w tym wieku to lekka przesada, przypominam ze on jest rok mlodszy od Messiego i 2 od Ronaldo. W jego wieku oboje sie wypisali z profesjonalnej pilki. Powinien byc co najmniej zmiennik za niego i to ze sprowadzilismy Olmo zamiast Skrzydlowego albo napastnika to takie ma efekty
0
@Barcatroll Lewy to stary pierdziel, on moze. Olmo jest dekade mlodszy
0
@Pablozeusz japierdole zwracam honor. Jak to ktos powiedzial w hiszpani nie ma slabych druzyn
0
@gumaz W pewnym momencie z grania raczej jako defensywny pomocnik przenioslem sie na bocznego obronce/wahadlowego i lubilem sie wdawac w pojedynki szybkosciowe. Rozgrywalem z drugim gosciem i wypuscil mnie przed obronce zebym wrzucal. Byl to praktycznie sam rog boiska ale problem polegal na tym ze gralismy na hali i obronca mnie popchnal a ja w sprincie zajebalem gora glowy o sciane hali. Sciana miala rozwieszona grubo wiazane siatke i prawdopodobnie mnie uratowala przed jakims zlamaniem karku bo mnie troche wyhamowala ale grube supły z siatki powbijaly mi sie w glowe i mialem kilka wgniecen wielkosci powiedzmy troche wiekszej borowki i skonczylem caly zalany krwia ale na szczescie bez wstrzascienia mozgu i jakos zyje. Ot i taka historyja. Pozatym bedac ze Swietokrzyskiego (mamy super trasy ktore sa dobre dla sredniozaawansowanych) mialem faze na downhill i pare razy ladowalem na dupie albo jajami na ramie roweru po upadku z kilku metrow ale raczej nigdy nie skonczylo sie to chodzeniem obolalym przez kilka dni. Mialem tez faze skejterska i dwa razy musialem zlamac reke zeby nauczyc sie robic ollie nad przeszkodami i grindowac. Polecam sport to zdrowie
0
@Rupert_Haubica Strzelam za Araujo wejdzie za Martineza jak nie bedzie jakiegos przypalu
0
@RoberDzik Perez od lat jest naczelnym mafiozem madrytu, takim samym jak Bartomeu byl i Laporta jest teraz w Barcelonie. Wszyscy psiocza na jebasa i ok, moze jego rozwiazania dzialaja slabo ale jako jedyny widzi problem z liga. Perez poprostu jest najlepszym biznesmenem i menadzerem z nich wszystkich i ma najdluzsze macki bo dobrze funkcjonujacy biznes w klubie to i wieksze wplywy a my od co najmniej pol dekady - dekade podupadamy i sekciarskie myslenie zostalo troche zweryfikowane u nas przez rzeczywistosc bo wozek sie wyjebal.
Bez jakiejsc rewolucji w sposobie myslenia u hiszpanow raczej to sie nie skonczy. Ja bym chcial zobaczyc system niemiecki jesli chodzi o wlasnosc klubow, najlepsze czesci ze zdrowo prowadzonego biznesu bez niszczenia zwiazku klubu z lokalnymi srodowiskami kibicowskimi (jak to troche sie dzieje w UK) i RFEF ktory jest nacjonalizowany (oni maja swoich lesnych dziadkow jak my w PZPNie, ale prywatna instytucje jest duzo ciezej gonic za korupcje, jakby byl traktowany jak spolka panstwowa byloby idealnie). Bez jakiejs totalnej zapasci w hiszpanskiej pilce noznej tego nie bedzie jednak czyli troche trzeba poczekac a jak znam poludniowcow to nawet zapasc by nie zmienila ich sposobu myslenia.
Dziekuje za moj ted talk, gdyby w rfef byla przejrzystosc i gdyby ograniczyc nieco wladze prezesow w klubach ktorzy musieliby odpowiadac przed przynajmniej udzialowcami to byloby spoko i byloby mniej oskarzania sie o korupcje. Teraz jest wolna amerykanka i robia co chca.
0
@czarnatom Z tym sie zgadzam totalnie, wolalbym jak caly czas gadam zeby go czesciej zmienial i wprowadzal skrzydlowych z La Masii na koncowki (mlody Kluivert, Toni Fernandez, Noah Darvich, Dani Rodriguez) i mlodych napastnikow (glownie Pau ktory mi najbardziej sie podoba jak wchodzi za lewego i chcialbym zobaczyc kiedys Guille Fernandeza na falszywej 9tce) zamiast ladowac, jak juz zmienia, jakiegos Fermina albo Olmo ktorzy na skrzydle sa ciency (nie mowiac o Oscarze Gistau i Urenii)
0
@czarnatom Flick mowil na konferencji ze Raphinha "czuje sie dobrze wiec nie widzi przeszkod przeciwko temu zeby gral", raczej wiec zagra imo
0
ja strzelam:
Inaki
Kounde-Araujo-Inigo-Balde
Pedri-Gavi/Eric
Fermin/Olmo
Yamal-Lewandowski/Torres-Raphinha
0
@bartas97 "a ja mam to w dupie'
0
@Bulbazaur17 Też słyszałem i myślałem że pic na wodę. Nie jest to jakoś strasznie niebezpieczne, zależnie od leku efekt alkoholu pogorszy efekty uboczne albo wywoła bardzo szybki efekt odstawienia, oba nieprzyjemne
2
@FcPortoFan1999 W Kielcach nikt nic nie oszukuje, pieniadze poprostu same znikaja przez sam fakt bycia w czarnej dziurze na mapie polski
0
@Bulbazaur17 Najwiekszym bledem bylo pojscie na suto zakrapiana impreze bedac na antydepresantach. Zrobilem to raz ale ale mialem takiego kaca ze juz od paru lat nie tykam sie alkoholu, ze 3 dni dochodzilem do siebie.
1
@gumaz Odpalam Wiedzmina 1 na celebracje premiery W4
0
@ptrx W watku z Hjalmarem (chlopem ze Skellige ktory jej pomogl) pojawia sie ten tekst