1

@Roobo Jaka kurwa lewica. To jest dosłownie
>neoliberałowie dorywaja sie do wladzy
>Aaaa ta zla lewica
Polityka appeasmentu wobec Putina nie była dobra i obwinianie jej o wszystkie bledy eu jest glupie ale przez ten czas w EU rzadzilo EPP ktore jest centroprawicowe i jest zdominowane przez chadeków, neoliberałow, konserwatystów, ordoliberałów i klasycznych liberałów. Całą swoją historię mieli 1 lidera któego partia nie miała "chrześcijańska" w nazwie. Orban był w EPP do 2021 roku. Ja pierdole czemu wy jesteście takimi jebanymi debilami.

0

@Batys Panie od 2023 roku rozegral moze 90 minut. Chlop jest po drugiej stronie rzeki i raczej na rozegraniu max. 10 meczy by sie skonczylo. My nie mamy kasy zeby rejestrowac pilkarzy ktorzy sa w klubie na kontrakcie. Po co nam (juz drugi) antyk na ataku ktory ladnie wyglada ale nie bedzie realistycznym odciazeniem dla yamala i raphinhii ktorzy zlapali ostatnio zadyszke. Raphinha dziala w systemie Flicka bo jest ekstremalnie szybki, u xaviego przy jego dziwnym klepaniu w ktorym skrzydlowy musi dryblowac zeby wrzucac sie nie sprawdzal bo nie mial do tego umiejetnosci. Jego wina byla w tym ze nie byl latwy do ulozenia w innym systemie a xavi troche glupi byl ze goscia ktory sie gubil w jego systemie pchal i tez nie byl w stanie korygowac swojej filozofii (problem poczatkujacego trenera)

18

@lukkobe to by znaczylo ze Ferran ma 6 lat. Jezu przesadzamy z tymi mlodzikami troche. Tlumaczy tez jego umiejetnosci techniczne.

6

@Bykunn Bo oni traktuja szkolke jako zrodlo zarobku. Nie przez przypadek ich szkola nazywa sie "La Fabbrica". O ile nie jestes epokowym talentem to bon voyage. U nas jest to zrodlo zasilania zespolu wg. filozofii Cruyff'a, zainspirowane tym jak wowczas dzialal Ajax.

0

@michal26 predzej na jakiegos Jakiego. Czarnek to praktycznie to samo co nawrocki tylko z charyzma, a bochenski jest jeszcze bardziej nijaki jak nawrocki

0

@michal26 Raczej ma to sens ze poczaruja cos w swoim sondazu. Wprost jest silnie pro-biznesowy i wygrywaja tak samo z Memcenem i Czaskiem, a Nawrocki im jest do niczego nie potrzebny.

1

@PatrykBarca on akurat ma licencjat z princeton a nie z uniwersytetu dobrego usmiechu i zabawy jak nasi ale to wciaz niewiele

0

@Leooo Moim zdaniem to mozna nie ciagnac 200-300 eur za mecz tylko np 15-20 max. jak za wyjscie do kina.

0

@Lola120 Wchodze na La Bamble

2

@PatrykBarca Bo Trump to typowy la bamblarz, tzn kozak w necie pizda w świecie i jak przychodzi do egzekwowania jego wielkich planow to sie kurczy jak jajca na zimnie. Taryfy na kanade i meksyk juz 4 raz przesuwa. Szefem Pentagonu jest gosc ktory ma doswiadczenie jako spiker telewizyjny. Co ktos taki moze zrobic

7

Mecze Barcy Femeni od dawna sa dostepne za darmo na DAZN na youtube'ie

1

@Hadim Byl kluczowy dla nich ostatnio. Tchouameni i Camavinga graja piach od dluzszego czasu i Ceballos robil im za zajebistego box to box pomocnika ktory ozywial ich nudna jak flaki z olejem gre i byl troche takim valverde 2. Przez Lucasa ktory gra piach i kontuzje Carvajala, valverde gra na prawej (teraz testuja tam tego asencio ale wtedy na srodku maja tchoumaniego ktory jest cienki, ogarnietego rudigera ktory jest ultra ekspolatowany i szklanego alabe ktory od konca 2023 zagral jakies 150 min). Wniosek jest taki > mocno uwali im to tranzycje z obrony do ataku i w druga co nam ulatwi zycie a jest duza szansa ze bedziemy z nimi grac w finale PK i LM i jestesmy leb w leb w lidze

1

Pls oby nigdy. Jesli ktos mialby sprywatyzowac barcelone i opierdolic ja jakims araba to pewnie on

0

@Mitch_Atleta Jebac zjebow z boixos, Penya Almogavers sa bardziej ogarnieci.

1

@noface zobaczysz najwyzej pingponga

0

@gracianho7 Valle czasem sie juz do Como nie wytransferował?

0

@sokot >"atletico potrafi jak to sie mowi w hiszpani "cierpiec""
ok redaktorze cwiakala

1

@Janas11224 Niby tak i nic mi do tego kto co wpierdziela ale mi personanie podoba sie wloskie podejscie do jedzenia i troche szacunek do takich rzeczy i ten paczek nie powinien kosztowac ani 20 groszy (robienie niskiej jakosci fast food'u z czegos co nas troche reprezentuje kulinarnie) ani 15 pln (albo i lepiej bo to robienie z jedzenia ktore jest dla zwyklych ludzi jakiegos haute cuisine i nie o to w tym chodzi). Powinien byc gdzies posrodku i standaryzowanie jakosci takich rzeczy to moim zdaniem troche patriotyczny obowiazek bo wtedy kultura kulinarna umiera. Nawet najtansze rzeczy we wloszech nie sa napchane chemia jak pojebane bo proste jedzenie tego nie potrzebuje i dostep do prostego jedzenia nie powinien byc czyms ekskluzywnym. Ja sobie zrobie faworki bo preferuje, polecam

0

Jesli wpadnie do top 10 bedzie smiesznie. 28 bramek + do konca tego sezonu i przez przyszly nie jest nie realistyczne

0

@michal26 Jakie twarde realizowanie interesów? Wmawianie ukraińcą że nam się nie podoba ich bohater narodowy? To nie jest sprawa do rozstrzygnięcia bo zależy od perspektywy. Rozwiązać ją mogą historycy ale NIE W TRAKCIE WOJNY KIEDY MUSZA UPRAWIAC POLITYKE HISTORYCZNA. Beda się okopywać w swojej pozycji i nie nastąpi żadna zmiana w społeczeństwie a o to chodzi, żeby Ci ukraińcy sobie czcili jakiego Tarasa Schevchenkego a nie tego Bandere. To co robi Mentzen nic nie zmieni, tylko wkurwi ukraińców. Przez takie zachowanie mamy srednie relacje z litwinami. Dobre relacje z ukraincami to duzo lepszy deal

0

@draxidox A my czcimy Piłsuda który był dyktatorem i terrorystą i Żółnierzy wyklętych którzy trochę mieli swoje na sumieniu. Polityka patriotyczna a normalna rozprawa z historią to dwie rozne rzeczy i żeby się na to nacinać to trzeba być dzbanem

0

@fenix1983 *miasta to mieszanka lewicowych partii

0

@Gabec tylko kto po stronie Raphinii. Ferran który nie ma umiejętności na granie poza 9tka na pewno srednio

0

@Hasszz siatka na pewno nie, dzieje sie w niej duzo wiecej jak w pilce noznej ale skoki to bardziej sport ktory kazdy oglada bo akurat leci cos w tvp

0

@Criss18Barca Mysle ze ma zwiazek z cenami biletów? Na zachodzie w efekcie niestabilnosci po kryzysach naftowych 70sow i roznej polityki która uderzała w niższe klasy piłka nożna została sportem młodzieży, głownie mężczyzn bo wiekszosc zakazow profesjonalnej gry dla kobiet do wtedy sie utrzymywala/dopiero je podniesiono. To zaoowocowalo latami problemow z kibolami i sposobem lig na wykopanie tych mlodych facetow bylo podniesienie cen biletów (zaczelo się od premier league na poczatku 90sow ale pozniej bylo to implementowane przez kolejne ligi). W efekcie srednia wieku znacznie sie podniosła na stadionach. Dlaczego o tym mowie? W Polsce podobny efekt moim zdaniem zaszedl przez lata 90te, az do 2010tych kiedy kibole dopiero zostali oslabieni. Nie musze tlumaczyc ze raczej to nie bylo zbyt przyjazne dla kobiet srodowisko (raczej niezbyt przyjazne dla kogokolwiek z zewnatrz). Nigdy tez nie mielismy tych drastycznych wzrostow cen ktore by ta kibolie wyeliminowaly i bardziej to sie stalo przez rozbicie grup i bany stadionowe. Zdarza mi sie czasem chodzic na korone i mam wrazenie ze demografia powoli sie zmienia ale poprostu ten proces ktory zachodzi w reszcie europy u nas jest troche opozniony. Takie mecze AC Milanu albo Interu sa calkiem spokojne i wrecz rodzinne w porownaniu do idk Legii a oni maja niezle oprawy na tle reszty Europy

0

@FCB_dimiC tak bo kobiety we włoszech czy hiszpani mają inne predyspozycje...

2

kolejny ofensywny pomocnik/półskrzydlowy. Po co?

0

@Borneo a pardon, tego ze mowisz iz iz juz kilka lat wystarczy do przelomu w fuzji jadrowej. Dobrze idzie francuza ale oni te prace zaczeli w 2006 i projekcje ciagle sie opozniaja

0

"szkoda ze juz nareszcie musisz isc"

0

@Borneo To był efekt 20 lat pracy i zebrania naukowców z całej europy. Nie przesadzałbym z kilkoma latami jak bardzo im nie kibicuję.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?