0

@Szymemdymek Kilka razy byl ale nigdy wiecej nie wszedl

1

@Szymemdymek był to bardzo newralgiczny okres, dostał szansę w ostatnim meczu o pietruszkę (chyba z barbastro? Ten sam w którym Wojtek debiutował)

9

Absurdalnie niska kwota

1

@Alex1995 w pierwszej zoidberg, w drugiej chyba czaskoski ale z bulem zebow

0

Eh nie plakalbym po nim bo Torre wtedy musialby zostac a go lubie. Jak gra potrafi byc swietny ale on nie gra

0

@Borneo jak to nie może być 5? Raz że Andreas to szklanka, dwa jest Eric który daje radę i pod Flickiem powinien zostać jako zapchajdziura. Ewidentnie szukają kogoś o typologii dużego, fizycznego obrońcy którym jest Tah. Araujo miał być tym uzupełnieniem ale na ten moment jest największym elektrykiem poza Dominguezem. Martinez jest małym walczakiem który jest mocny jako lider taktyczny i organizuje obronę i za niego będą się rozglądać za kimś innym. Inter pokazał jak się kończy brak wzrostu i fizyki w obronie. To trochę tak jak z bramkarzami Arsenalu - odpowiedni do odpowiedniego przeciwnika jak Arteta mówi. Tah jest już trochę podstarzały (wciąż lepszy od Araujo bo świetny technicznie) ale jeszcze kilka lat pogra i to pewnie też opcja na max 3 lata jak z Martinezem ale da doświadczenie. Idealnym profilem do jego zastąpienia byłby ktoś w stylu Ake, z młodych moze Todibo/loic bade na dłuższą mete i z opcji oszczędnych może Ladislav Krejcis. Za Martineza będzie potrzebny ktoś bardziej o profilu Akanjiego idealnie acz nie wiem kto by wjechał tak dobrze jak martinez. Może ktoś z dwójki Vivian/Paredes? Chyba najbardziej podobne profile acz byliby drodzy.

0

Zamknij ryj gruby i idź kupować wzmocnienia dla niemca

0

@mrmiki +1 byku

1

O Jezu jak mnie cieszy koniec xaviniety i usprawiedliwien

0

@Borneo Martinez nie jest już nic warty, zagra u nas jeszcze może ze dwa sezony i albo klub wakacyjny na jakimś zadupiu albo zakończenie kariery.

0

@arczis92 Valle musi wrócić. I ktoś sensowny na prawą. I koniec pierdolenia o tym że Kounde gra wszystko bo to też człowiek i Flick powinien mu kazać odpocząć

5

@OrangeFcb Większość zespołu zrobiła co mogła i zdecydowana większość Flick wyciągnął za uszy do swoich szczytów bez transferów, nawet takich elektryków jak Eric czy Martin. Flick wie co robi, jeśli kogoś winić to Deco I szwagrów za brak wzmocnień. I Araujo za bycie jedynym który nie wykorzystał życiowej szansy jaką było trenowanie pod Flickiem

0

@JoseArkadioMorales nie no Eric się podciągnął, żul to nie jest ale ciężko o lepszego zmiennika

0

@Marusek prawie totalnie się zgadzam tylko byłbym za ericiem w drugiej linii i Torre do przodu

0

Vasquez + Alba + Tchouameni, nie wierzę że to się uda

3

Zastanawiam się czemu niektórzy uważają Trzaskowskiego za lewicowego kandydata. Kto jest chetny przedstawic swoja pozycje? Chetnie sie pokloce. Jest na lewo od wiekszosci kandydatow ale jest zdecydowanie centrowym kandydatem.

0

@turhiay Wciaz mamy Valle ktory rozgrywa solidny sezon. Problemem jest placa ale jest to opcja ultra tania wciaz w porownaniu do kupowania kogos nowego.

0

@Bykunn Chyba tak. Najprostsze rozwiazanie jest najbardziej prawdopodobne. Poprostu spartolili sprawe, zaplecze wpadlo na pomysl ktory moze i mial sens jesli bylby to tylko Nawrocki ktory jest okropny w debatach, zaczeli to pompowac i potem na leb na szyje ratowali sprawe a Czaskowski slabo sie przygotowal bo na wystapieniach i tak blado wypadal.

1

@derus Z Leganes? Az taki slaby nie jest chyba bez przesady

0

@Tarnowitz Wyszli z grupy w LM, sa drudzy w lidze i doszli do polfinalu w DP. Jak na zespol bez wielkiej kasy ktory jeszcze nie ma pewnego miejsca w tej niezatapialnej wielkiej czolowce to spoko wynik. Mieli zdobyc potrojna korone?

0

@Comentateiro czej co? SENYSZYN? Co ona tam robi?

0

@IMBALEO dobra ale nie trzeba wchodzic na jakies dziwne klimaty o "żydkach" bo to ma bardzo racjonalne wyjasnienie. Podstaw problemu jest kilka - dzialanie AIPAC, obecnosc politykow w USA ktorzy byli ochotnikami w armii izraela bo do tego wystarczy bycie jakas piata woda po kisielu ktora miala dziadka psa ciotki kota ktory byl zydem, powiazanie Izraela z amerykanska zbrojeniowka i dziwna realacja ewangelikanow z judaizmem oraz historia zimnej wojny. Duze wsparcie amerykanow dla izraela zaczelo sie od tego ze przez stare wplywy brytyjczykow mieli mala wyspeke na bliskim wschodzie ktory byl zdominowany przez kraje ktore sprzyjaly USSR, wiec juz byli chetni zeby ladowac tam mnostwo siana zeby sie rozwijali i byli lojalni. Jak zaczeli kombinowac z palestyna ktora byla wtedy nieco po stronie ussr to zeby nie stracic krowy dojnej w USA powstal AIPAC zeby Ci byli w stanie zajmowac sie jakims PR'em ktory w USA mogl sie pogarszac zeby do wladzy nie doszedl nikt kto robilby problemy z tego powodu. AIPAC byl beneficjentem tego ze poczynajac od czasow Nixona amerykanie bardzo zliberalizowali prawo regulujace wplywy lobbystow. Osoby ktore posiadaly juz assety byly beneficjentami tego i ich networth rosl coraz bardziej przez co teraz wykupywanie politykow przez nich to grosze. Jesli wybory w takim NYC to kwestia kilkunastu milionow to dla organizacji ktora skupia interesy dziesiatek milionerow to pierdniecie. Rownolegle propaganda ktora izrael uprawial zaczela dzialac coraz lepiej wraz z podupadaniem globalnej lewicy (ktora tez byla mniej nacjonalistyczna w samym izraelu) i ktora nie chciala syfu z palestyna i izraela wojujacego z kazdym jednym sasiadem. Przez tych politykow zaczela sie przelewac do USA. Masz takich ludzi jak np. Josh Shapiro ktory jest gubernatorem jakiejs Pensylwani ktory byl w IDF po studiach. Ci ludzie dobrze to wspominaja bo masz poprostu czas kiedy moze spedzic ze znajomymi w srodzziemnomorskiej rivierze i powtarzaja taking pointy ktorych sie tam nauczyli. Tak masz takich ludzi jak Fetterman ktorzy nieironicznie sa syjonistami mimo tego ze nie maja w tym zadnego interesu. Jest jeszcze segment chrzescijan ktorzy wierza ze izrael przyspieszy nadejscie sadu ostatecznego ktorzy dostali sie do wladzy przez reagana. Mem z czasem stracil oryginalny wyraz i zamienil sie w trzeba popierac izrael.

1

@maroon Ja dostalem permabana na x za nazwanie kibicow maccabi debilami za rzekome promowanie antysemityzmu. Spojrzenie sie zle na jakies ich debilizmy to antysemityzm

2

@Pawlak1992 zeby sluchac "dzienikarstwa" Stanowskiego tez trzeba byc naiwnym

0

Thiago i Rafinha tez chyba mieli taka sytuacje nie?

1

@damian16161212 ja mieszkam we wloszech to juz wgl masakra. Mam wrazenie ze saturacja obrazu spada do 30% +/-

0

@Dominikpiqe Jest git, tylko druga polowa z atletico pokazala ze trzeba oszczedzac Cubarsiego, Pedriego, Frenkiego chyba najbadziej

6

@Cvzx yyy nie powiedzialbym ze tylko 3 zmiennikow, bardziej bedzie nas bolec brak zmiennikow dla kounde, yamala i raphinhii (Ferran troche sie wprowadza na zmiennika lewandowskiego wiec porque no), a srodek mamy ekstremalnie oblozony i obrona jako tako stoi, Cubarsi, Inigo, Araujo i Eric daja rade, w odwodzie jest jeszcze Olmedo ktory jest pierwszy do wskoczenia do podstawowego skladu wiec bez przesady.

0

@Criss18Barca Mamy rekordowo niskie bezrobocie. Poprostu policja byla przez lata niedofinansowana, osmieszona skandalami i upolitycznieniem co sprawilo ze nie byli atrkacyjni dla nikogo, wiec politycy na leb na szyje zaczeli sie spinac co moga zrobic zeby szybko zalatac dziure. Jakies spiny do zetek o to, to idiotyzm.

0

@Smrodek Nie ma prywatnej sluzby zdrowia? Panstwo finansuje pewne programy placac prywatnym szpitala. Nie ma doslownie nic wiecej na krajowym poziomie, indywidualne stany moga mniej lub bardziej prywatyzowac ten system. Takie kontrakty kosztuja panstwo jeszcze wiecej bo wg. definicji wrzucasz zarzad ktory musi miec jakies zyski, miedzy panstwo a odbiorce i masz setki dowodow na to ze one sa najdrozsze bo nie jest to ani publiczny ani prywatny system i ma tylko sens wtedy kiedy trzeba szybko rozszerzac dostepnosc uslug.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?