0

@Roobo ale ale ale 2 armia w nato

0

@Kgorecki2500 wszystko da się jakoś rozwiązać. Polskie pierdolenie typu uuu nie da się uuu ale ze mnie pizdeczka uwu. Ogarnięci architekci na zachodzie są w stanie zgrać infrastrukturę i architekture z przekroju 2 tys lat, czemu czegoś takie by się nie dało?

0

@Kgorecki2500 jako architekt, to żaden problem, windy też się dodaje w późnośredniowiecznych palacach. Windy tymczasowe buduje się na rusztowaniach bo zapierdalanie po drabinach w nieskończoność jest niebezpieczne

0

@BorzyKrzys z jednej strony tak, z drugiej lata na stanowisku prowadzą do apatii wobec zmian które są potrzebne przy tym jak świat zapierdala. Nigdzie nie jest powiedziane że wójt który dobrze zarządzał przez 8 lat, dobrze będzie zarządzał przez kolejne 8 i posiadanie z tyłu głowy żeby od wygranej chować sobie protegowanego powinno być oczywistością, która z jakiegos powodu zaskakuje naszych polityków non stop (chyba poza PiSem), która na zachodzie jest oczywistoscia. Może nieco dłuższe, np potrójne kadencję na najniższych szczeblach byłyby dobrym kompromisem żeby wziąć poprawkę na mniejszą dynamiczność życia publicznego w takich miejscach

0

@Kai0 wydaje mi się że to dlatego że korytarz jest wysoki więc masz perspektywę 3-zbiegowa ale kadr jest też przekrzywiony względem tych bliższych kolumn i dziwnie wyszlo

1

@Seledynowy mnie zastanawia geometria tego zdjęcia, nie wiem czy to taki kadr ale mam wrażenie że każda płaszczyzna jest w inną stronę

1

@Bolton inshallah

0

@marcin62 PSL jest w regularnych kontaktach z szefem Phillip Morris, a Polska jest 2gim największym na świecie przetwórca tytoniu na produkty tytoniowe. Nie przez przypadek podatek u nas nie wzrósł od lat 90tych na papierosy i dopiero niedawno była pierwsza od lat korekta inflacyjna. % akcyzy jako ceny mamy jeden z najmniejszych w Europie. Polska szlugiem stoi, a 1/3 chorób w NFZ leczonych ma związek z historią palenia (ale chuj będziemy ciąć środki dla NFZ nie h ludzie dalej palą i umierają). Także no tej xd

0

@Kgorecki2500 Nie, ale ma fanów których nastukał przez te 40 lat którzy przyzwyczaili się do takiej formy i nie ma żadnej potrzeby żeby ewoluował. Branza zaś się przyzwyczaiła i puszcza mu jakieś takie dziwnostki co nie oznacza że poza nimi nie ma wartości, po prostu próg dostępności jest wysoki. Miałem tak np z Wiedźminem 1. Ze 3 razy podchodziłem ale jak przyzwyczaiłem się do gameplayu to strasznie się wciągnąłem i super mi się grało. Z MGS 3 tak samo, do tego stopnia że skończyło sie na przejściu całej serii

0

@Kgorecki2500 Kojima robi takie gry od 40 lat, jego styl robienia narracji absolutnie się nie zmienił i tego oczekują ludzie. Zagraj w jakikolwiek mgs, poza V wszędzie dokładnie to samo

0

@TR3YWAY oh shit na końcu to comedy gold

0

@Uukasz_93 ja leciałem za 80 PLN w obie do Zadaru xd

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Terroriser Nie jadam ale czasem mi się chce, szpinak daje żelazny posmak, czarną fasola kolor. Nie jest to to samo ale czasem mam ochotę

0

@Terroriser Dobry pomysł, wszyscy Turcy których znam mówią że Memnem to ich ulubione danie

2

@Kgorecki2500 Croque madame to tost z gruyere I jakąś neutralna wędlina z jajkiem sadzonym na wierzchu. Croque monsieur to wersja w której zamieniasz jajko na beszamel i ser i zapiekasz. Klasyka francuskich lunchy i śniadań. Słynna francesinha to wariacja na bazie obu

2

@Kgorecki2500 O tej porze roku faktycznie nie zjadliwe, ale jak mam czas w zimę np to lubię wersje bez mięsa - z dobrym jajcem, smażonymi grzybkami i pomidorami i fasolka Heinz, jak mam to też z domową kaszanka bez mięsa

1

@Kgorecki2500 obok makło to on nawet nie stał

2

@Wiktor91 jego nerki alkoholika chyba za dużo by nie poszly

0

@PerroHerro jakbym był prawie miliarderem?

0

Żaden piłkarz nie jest większy od klubu

0

@Sherem Ale nikt nie chciał żeby grał za darmo?

0

@D10SLEO Niech będzie Jerzy Urban. Postanowione

0

@slayer Ze kto?

1

@Michael24 PiS przygotowywał sobie taki sam dupochron na wypadek przegranej z ruchem ochrony wyborów (już nie pierwszy raz). Oni tylko adaptują się do gry pod którą plansze rozłożył Kaczyński. Żałosne to ale czepianie się Tuska w tej sytuacji to efekt niezbyt szerokiej percepcji sprawy

0

@karolszymek ghostrunner... i mirrors edge (to pierwsze). Szczególnie mirrors edge, jedna z moich ulubionych gierek

0

@wyrek i czemu słuchać cepa z IBA, gdyby wojna nie była nakręcana na pałę to może i można byłoby rozmawiać ale terfy z widłami chcą iść gdzie bądź więc i nie mają żadnej wiarygodności. To trochę jak u Sapkowskiego w trylogii husyckiej, gdzie mieli listę heretyków ale jakoś tak wyszło spalonych na stosie wyszlo 5 razy więcej niż na liście.

0

@Chada historyczne zainteresowanie było podobne. Lata zakazów naturalnie rozwój opóźniły. Mysle że jeśli kluby wspierałyby rozwój piłkarskiej piłki to byłby dużo szczytniejszy cel niż kolejne setki milionów dla piłkarzyn.

0

@Karol145 nie ma co sprzątać bo pozamiatałeś szefie

0

@alone49 Więzienie za aborcję? Mówienie o kobietach jak o kurach do rodzenia dzieci? Że gwałt to nie przyjemność (kiedy wyciera sobie ofiarami mordę strasząc wymaginowanymi gwałtami migrantów)? Nie jest taki głupi żeby wygadywać tak bardzo otwarcie takie kocopoły jak Korwin ale protegowany nigdy nie wyrzekł się jego poglądów ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?