0

@ProMILs lepsze to jak Roque. Mi tam rybka jak coś dobrego zagra to fajnie

0

@Arcybiskup ok, to nieco zmienia postać rzeczy, dzięki!

1

@Lucyffffer1922 'To co Czujesz, To co wiesz', 'Nowa Aleksandria' oraz 'Butelki z benzyną i kamienie'. Dla mnie top 3 najbardziej formatywne polskie kawalki

1

@Arcybiskup niby tak ale idea wojny prewencyjnej nie leży ze mną dobrze. 60% wzbogacenia to też wystarczająco do energetyki jądrowej więc technicznie nic nie zrobili nie zgodnego z historią która sprzedaja. Liczę że nie będą robić drugiej gazy. Nigdy nic dobrego nie wychodzi kiedy trzeba utrzymywać władze więc liczę że z Iraku się nauczyli i irańska opozycja wykorzysta niszę po tym jak ajatollah się wypierdoli o schodek i obrzezany nie będzie kombinował jak w syrii

0

@Bolton Robią to od Wojny w Afganistanie z USSR I nie wiem czy miało to jakieś dobre efekty kiedykolwiek

2

@Values myślę że ma takich materiałów kompromitacyjnych które mogłyby skompromitować Trumpa. Od razu by było że to były lewackie dzieci które gwałcił i prawica byłaby jak: AHA SZACH MAT LEWAKU

3

@Arcybiskup Po pierwsze atomówek nie mają, nie będą mieli bo to już któryś atak na ich infrastrukturę atomowa. Po drugie to Trump anulował deal Obamy wg. którego międzynarodowa agencja atomowa miała kontrolować proces ubogacenia uranu do użycia w energetyce jak mówi ich oficjalna wersja. Sam Trump był w trakcie renegocjacji tej umowy. Zbrojenia jądrowe faktycznie przyspieszyły ale to dlatego że nikt im nie patrzył na ręce po latach odkąd Trump odpuścił tamten deal. Z resztą Izrael już był w stanie zniszczyć im infrastrukturę atakiem hakerskim. W dupie mam Iran ale kolejna wojna w której Izrael przeprowadza ataki terrorystyczne na wieżowce w których żyją też normalni ludzie mnie wkurwia. To nakręci fale migracji do nas która znowu zasili skrajną prawicę. Mam dość tego

0

@Aragorn33 to takie pokojowe bomby byly

2

Trochę nie rozumiem *po kiego grzyba*? Już ma arabski kontrakt, jest naprawdę stary, Arabia to wcale nie jest takie super miejsce do życia. Ci piłkarze są serio tak chytrzy na hajs, jeszcze im jest potrzebny? Net worth Lewandowskiego to 0.4 mld eur, ile jeszcze mogą Arabowie mu dać?

0

@MINGUS Białoruś ostatnio cierpi na wielki kryzys kartoflany więc nawet bez ziemniaczków ;-;

1

@TomekJastrzebski to nie o tobie tylko o tych klaunach z Hiszpanii. Cała ta ich prasa to takie bagno że podziwiam upór że chce się to śledzić.

0

@bodzio10 Wiem, chodziło mi o te jakieś przypadkowe drużyny z Japonii, Korei, jacys indyjczycy, jakieś randomy z Oceanii etc. i innych krajów półwyspu.

1

@michal26 Prawego? Kounde i Eric chyba starcza bez przesady

0

Fifa CWC jest chyba tylko po to żeby stary makaroniarz nie miał dziury w przychodach. Jak jeszcze byłbym w stanie zrozumieć jakąś inicjatywę żeby kluby z Ameryki Południowej się przecinały z Europą. Niech też już będą Ci Arabowie i amerykanie przy całej mojej niechęci do obu ich lig. Ale po co te bolce z Azji tam? Chyba tylko żeby makaroniarz miał pretekst żeby móc wchodzić głębiej do krajów gdzie piłka jest mało popularna

2

@Zbyszard Red Bull. Poza RB Salzburg i RB Leipzig mają również bardzo rozbudowany system szkółek dla piłkarzy i akademię dla trenerów. Nie wiem do końca jak do tego doszło ale dosyć mocno odziedziczyli filozofię ultra-agresywnego pressingu i bardzo zaawansowanej analizy taktycznej dzięki czemu produkują chyba najwiecej dobrych napastników (halland, sesko, adeyemi, manę, szoboszlai, Cunha, sorloth, Schick, lookman, Werner)

14

@Zbyszard Bo w filozofii Cruyffa nigdy nie było klasycznej 9tki. Problem polega na tym że historia zweryfikowała negatywnie ten aspekt filozofii i Barcelona zawsze kupowała 9tki. Know-how jednak nigdy się nie wykształcił. Wychowanie dobrej 9tki jest jednak dzisiaj i tak szczególnie rzadkie bo Cruyfizm dominuje piłkę jak i również młodzieżowe szkolenia od dobrych ostatnich 20 lat. Przez to młodziki za bardzo się nie trenują w byciu typowa 9tka. Brazylijczycy zawsze zasilali zasób napastników zgaduje z powodu mniej formalnego wychowania piłkarzy jednak ich piłka jest w kryzysie i kluby nie są w stanie przygotować zawodników do tego żeby Ci się profesjonalizowali. Szkoła RB może być przeciwwagą ale trochę ostatnio słabo im idzie. La Masia się tego nauczy jeśli będziemy kiedyś mieli jakiegoś trenera z RB który ostro się odcisnie na naszej historii Taka moja hipoteza.

0

@APTAPT wartość rynkowa araujo to 35 mln. Biorąc pod uwagę duży kontrakt pewnie będzie go trzeba puścić pod wartością rynkową. Zasadniczo nie opłaca się go sprzedawać na ten moment. Te wartości bardzo szybko fluktuują i jeden dobry sezon może ja odbudować. Nie musi jej odbudowywać w wielkich meczach

0

@Kgorecki2500 Jak często pierdolisz tak zaskakująco bazowana odpowiedź, +1 byczqu

0

@19Macio93 O nie to już nie ma sensu. Też na lata przestałem ale w zeszłym roku jak mieszkałem trochę u brata kupiłem tą subskrypcje EA i bez żadnych zobowiązań grało się przyjemnie. EA zabiło jakikolwiek esportowy potencjał zbilansowanej gry jak zablokowali wolny rynek w 15stce. Pocenie się przez cały rok jest bez sensu.

0

@Borneo Nie no ja nie mówię cokolwiek na obronę Hamasu i zasadniczo masz racje, ale on dawno jest zrównany z ziemią i te argumenty dawno straciły znaczenie. W najlepszym wypadku miałeś doczynienia z czymś jak OB PPS z nieco większą ilością zewnętrznych środków. Nic co mogłoby się stawić na dłuższą metę armii mającej plecy w usa

0

@VinDiesel dziena

1

@Borneo No dobrze to tak samo jak zwykli Rosjanie może są obojętni bo tak samo jak Putin, totalitarny Hamas włada w autorytarny sposób i Palestyna demokracja nie jest. Głupie byłoby obwinianie zwykłych Chińczyków, Rosjan i Irańczyków o czyny władzy bo zasadniczo nie mają na to wpływu i nie mają środków publicznej komunikacji żeby się organizować. W czym inny jest Hamas? Jeśli już miało dojść do wojny to po eliminacji wierchuszki powinni odpuścić i powinni wpuścić jakieś siły stabilizacyjne NATO. Ale im chodzi o ludobójstwo. Hamas był tylko pretekstem tak jak pretekstem dla lebensraum były niemieckie prowokacje ( swoją drogą Hamas również na początku rozwinął się przez izraelskie wsparcie bo wiedzieli że potrzebują destabilizatora w regionie żeby zwalczać demokratyzujace się wtedy stare komunistyczne siły plo)

0

@Tasde problem bardziej był z wywoływaniem całej tej inby i podważaniem wyników ale szkody mamy już za sobą. Zmniejsza to wiarę w społeczeństwo ludzi którzy już mają jakieś obywatelskie nastawienie i potwierdza obawy tych których wiara została zachwiana. Po sukcesie konfiarzy i PiSu (era smoleńska) Tusk z Giertychem i frakcja cynicznych staruchów zauważyli że spiskuństwo ma to swoje zalety. Naturalne jest to że w takich ręcznie robionych obliczeniach przez zmęczonych randomow zajdą jakieś głupie błędy ale nie ma to zasadniczo żadnego znaczenia. Po prostu Tusk gra znowu na umacnianie swojego twardego elektoratu. Nakręcanie takiej paniki to gierka medialna. Jeśli byliby poważni to służby zajeleby się tym po cichu i przyszłyby z dowodami za 2 tyg i cichosza o temacie ale wojenka w mediach być musi

1

@Criss18Barca Pedri też miał być skończony. Potężny Niemiec weźmie go w obroty z Żulem z motorem w dupsku i będzie zapierdalałpółmaratony dookoła nowego camp Nou z nudow

0

@Borneo porwali narwani ekstremiści, nie jakieś 20 tys martwych dzieci i kobiet które zabili potem...

0

Grywa ktoś tutaj w Fifę na pc? W starych czasach grywałem na konsoli ale trochę nie chce mi się kupować takiego grata dzisiaj ale FIFA zawsze wtedy kulała na pc w fucie szczególnie. Czy coś się zmieniło?

0

A co gdyby Raph zaczął grać na szpicy?

0

@Michael24 myślę że pierdolenie o Smoleńsku było bardziej szkodliwe i Giertych po prostu pogrywa w tą grę, ale jest to szkodliwe, prawda.

0

@Kgorecki2500 Ok, tylko to się dzieje w twojej głowie, nikt tego nie popiera. Mamy jeden z wyższych współczynników samobójstw w Europie. Państwo na ten moment nie robi nic żeby to zmienić i ma w dupie życie człowieka, partykularne takiego który nie widzi sensu zyc. Problem nie znika jeśli się patrzy na niego przez sito. Czy fakt że uciekasz tak daleko nie mówi więcej o tobie niż o tym problemie?

0

@gohan77 Na skrzydle może i pogra. Przydałby się taki gówniarz na dorobku który mógłby zmienić jamala z jakimiś ogórasami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?