MidfielderGirl
Dołączył/a: listopad 2013
Opole
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
I kto na czyi tyłek patrzył.
9
I po co wstawiać komentarze "kibiców" Realu albo drążyć temat rąk w kieszeni? Przypuszczam, że część na to nawet nie zwróciła uwagi. Polska strona madridistów to żenada, każdy prawdziwy kibic tego klubu przyzna, że Leo w tym roku zmiażdżył przeciwników i zrobił to tak, jakby nie kosztowało go to żadnego wysiłku. Wszyscy wiemy, że jest najlepszy na świecie, skoro ktoś nie potrafi się z tym pogodzić, to jego problem. Niektórzy zawsze znajdą powód, żeby go udupić, tak samo jak czepianie się, że nie mówi po angielsku. Mogą próbować ile chcą, ale on wszystkim zamyka usta, kiedy jest na murawie. Tylko hejterzy mówią, bo oni mówią zawsze.
1
Leo, pewnie przez celebrację z drużyną i docenianie bramek.
0
Ja nie mówię o krytyce. Krytyka zwykle do czegoś prowadzi, motywuje. Chodzi mi raczej o zbyt szybkie skreślanie, wyrzucanie z druzyny i obrażanie przede wszystkim.
0
Ja się z tym nie spotkałam, a tutaj nie wchodzę często, ale to głupie, niezależnie u jakich kibiców i na pewno tego nie poprę, bo dotyczyło Barcy.
2
Każdy z tej trójki miał słabszy okres, ale się odblokowali i ich forma uległa znacznej poprawie. Tego się powinni nauczyć, żeby nie skreślać kogoś po kilku nieudanych występach. Krytyka krytyką, ale "wypi*rdalaj" nie uczy niczego, nie motywuje i nie jest ani trochę konstruktywne.
0
Iniesta ostatnie mecze miał świetne, Pedro pokazał, że jest bardzo przydatnym zmiennikiem i potafi pomagać druzynie w ważnych momentach.
0
Wszyscy, którzy go obrażali i wyrzucali powinni się czegoś po tym nauczyć. To samo się tyczy Iniesty czy Pedro.
0
Najlepsze jest to, że jak Real wygrał decimę to super-kibice Realu mówili, że Cristiano wygra Złotą Piłkę, bo mieli świetny sezon. Jak Barca wygrała wszystko co mogła, to mówią, że Cristiano zdobędzie Złotą Piłkę, bo Pichini wygrał, a ZP nie jest za osiągnięcia drużynowe tylko indywidualne :D
0
Na pewno jutro.
0
My też gratulujemy, ale głupoty, że zwolnili Ancelottiego. A tak poważnie, to jeśli to szczere życzenia to bardzo miłe :)
0
Naprawdę chcesz tego słuchać?
1
Może chcieli, żeby jeszcze Messi strzelł.
0
A niech sobie pokazują cały ich skład. To my mamy tytuł i to jest najważniejsze.
0
A Ty chyba nadal nie odróżniasz płci.
0
Raczej nikogo nie ominie. Jakoś nie wszyscy zawodnicy po zakończeniu karier mówią takie rzeczy.
0
Nie ma znaczenia ile karnych miała i czy wszystkie Realu były słuszne, a większości (nie mówię, że autorowi komentarza) chodzi o to. Karne też trzeba umieć strzelać, a Neymar i Suarez czasem nurkują tak jak Ronaldo.
0
Nie widać na załączonym obrazku albo po nicku, że nie jestem "eś"? Muszę się chyba bardziej postarać. No, masz racje, na przyklad z Manchesterem City nie miała.
0
Apetyt rośnie w miarę jedzenia i głupio byloby nie wykorzystac tak fenomenalnej okazji, ale nawet gdybsmy - odpukać - trypletu nie zdobyli, podpiszę sie obiema rękami pod tym, że ten sezon jest fantastyczny.
7
Ale należałoby podkreślić, że Messiemu zdarzyło się karnego zmarnować. Oczywiście to nie jest zarzut, najlepsi rownież maja gorsze momenty, ale to nie jest też do końca tak, że Barcelona nie miała karnych, a Real dostaje z kapelusza.
5
Obaj są legendami, Messi ma ten komfort, że jest grającą legendą i caly czas może sróbować swoje wyniki, rekordy i umiejętności. Jeśli już nie jest lepszy od Diego to wkrotce będzie na pewno. I jest jeszcze jedna róznica między nimi, na korzyść Leo - SKROMNOŚĆ, ktorej ani Pele ani Maradona nie mają za grosz. A żeby być wielkim piłkarzem, przydałoby się być najpierw wielkim człowiekiem, co pokazują od lat nasi zawodnicy.
0
Moze juz ktoś to pisal, ale jakby ktoś nie wiedział, to mecz na żywo w cyfrowym polsacie będzie na niemieckim ZDF, ja to mam na 237, nie wiem jak wy ;)
0
A najlepiej, jeśli Barca wygra oba mecze.
1
Ogólnie piszę :)
39
Można mówić, że przez sponsorow, napisy na koszulkach czy pracę sztabu zanika hasło "MES QUE UN CLUB", ale myślę, że ono cały czas tutaj jest. Tworzą je ci fenomenalni, skromni zawodnicy, którzy pokazują, że ten klub to ich drugi dom, a dla kolegów z zespołu zrobią wszystko. Może brzmi to banalnie, ale takie sytuacje jak oddanie karnego mimo walki o Pichini czy fakt, że Alves chciał "podzielić się" swoją wątrobą, kiedy Abidal tego potrzebował, że przejął jego numer, są cenniejsze niż to z której strony koszulki jest "Unicef". Jest mnóstwo zawodników, którzy grają samolubnie, dobrze, że nasi nie tracą poczucia, że bez innych nic nie osiągną.
1
Nawet mi szkoda Pepa. Ewidentnie mu nie idzie w tym Bayernie tak jak sobie to wyobrażali kibice, ale już się pojawiają teksty, żeby "wyp*ierdalał", a sukcesami z Barcą nie zasłużył sobie na takie słownictwo. To nie byle trener tylko Pep Guardiola, który jeszcze niedawno był okrzykiwany mistrzem z każdej strony.
0
Nie wiem jak Ciebie, ale wydaje mi się, że większość kibiców interesuje sytuacja w lidze i przede wszystkim wyniki rywali, z którymi walczy się o tytuł. Osobiście wolę przeczytac o tym tutaj, obiektywnie, niż wchodzić na stronę Realu, gdzie.... wiadomo, 3/4 komentarzy to teksty, że Barca miała szczęście w tym sezonie, a Real, mimo przegranej, grał piękny mecz. ;)
0
Dlatego napisalam "o ile się dostaniemy do finału" i że "na razie" jest on wiecej niz pewny. Moim zdaniem tak to wyglada. Bayern to jedna z najlepszych drużyn na swiecie, ale wszystkie czynniki składaja się na ich porażkę, gdyby nie Neuer to przegraliby wyżej i już w ogóle nie byłoby wątpliwósci przed rewanżem. Football jest nieprzewidywalny i teoretycznie mogą doprowadzić do remontady, ale wierzę, że Barca postawi kropę nad "i", bo nie sądzę, żeby mając taką zaliczkę, kompletną kadrę bez kontuzji i zawodników w wysokiej formie byli w stanie to zaprzepascic. Jednak, jeśli Bayern wygra to cóz, czapki z głów. A co do Mundialu, wybacz, ale nie mam o nim pojęcia.
1
Oczywiście, że nie można zlekceważyć rywala albo odpuścić meczu z Atletico, bo mamy już mistrzostwo. Chyba, że będziemy przed finałem CL i Enrique będzie rotował, o ile w ogóle liga zostanie przeprowadzona do końca, a my się dostaniemy do finału, co na razie jest więcej niż pewne. Po prostu już w jakimś tam małym stopniu możemy cieszyć się z tytułu, z którego naprawdę możemy być dumni, bo Barca jest niesamowita w tym sezonie.
0
Cudowna bramka, wielkie brawa dla Pedro. Zasłużył na nią wszystkim, co robi na boisku, niezależnie od "genialnych" opinii jaki jest bezużyteczny.