0

Musi być silny, animo Tito!

0

To nie jest kwestia płci tylko dojrzałości. Krytyka powinna do czegoś prowadzić, a jeśli się coś kocha to się nie nazywa tego gównem. Kończę dyskusję, bo nie ma sensu, dalej wyzywaj zawodników Barcy, wielki kibicu.

0

Oczywiście, bo piłka nożna jest dla facetów i wy we wszystkim jesteście lepsi. Typowo męskie podejście. Łatwiej powiedzieć, że czegoś nie rozumiem niż przyznać rację, tak samo jak łatwiej kogoś gnoić niż zrozumieć.

0

Chyba jest różnica między krytyką, a rzucaniem obelg w czyimś kierunku. Jeśli jej nie widzisz to nawet nie odpisuj, bo szkoda czasu.

0

Nie. Takich, którzy nie mają szacunku do ukochanego klubu.

2

To nie Ty będziesz o tym decydował.

0

O, patrz, większość tutaj mówiło, że Tito jest słaby, a doszedł do półfinału LM i wygrał LL.

0

Niech wszyscy mają te 1,74 m jeśli mają tak grać i przyjmować decyzje sędziego z taką pokorą jak wczoraj Mascherano.

2

Co Ty piep**ysz? Skoro wyszły informacje, że Bartra 6 minut przed golem Garetha prosił o zmianę to chyba logiczne, że mogła odnowić mu się uraz. Przecież już z Messim też były takie sytuacje. To także wyjaśnia jego jak napisałeś "słabość fizyczną", obrońcy potrzebowaliśmy od zaraz, Marc był dopiero co po kontuzji. Wczoraj grał świetnie, popełnił JEDEN błąd. Mógł zaryzykować faul, ale jest młody, gra nieregularnie, jeszcze się nauczy podejmowania odpowiednich decyzji.

1

TA STRONA SCHODZI NA PSY. Jak nie Pedro, to Pique, jak nie Pique to Alves. Jeśli ma odejść to odejdzie, po co od razu pisać, że spierd*lił cały sezon, że jest gównem, jakieś aluzje, że nie ma mózgu? Wstyd, że się w ogóle odzywa? Wstyd, że Barcelona ma takich kibiców.

0

Nie gównem, bo żaden kibic nie powinien powiedzieć czegos takiego o piłkarzu. Jest bez formy, zdarza sie, ale skoro on nie potrafi nawet przyjac pomocy od Ramosa to czego oczekuje? Napięta sytuacja napiętą sytuacja, ale bez przesady, nie musimy robić tego co Real. Gdzie fair play?

0

A może bez Ciebie? Zajmij się kibicowaniem, co jest rolą Cules, a nie wyznaczaniem kto ma w tym klubie grać, a kto nie, bo od tego są odpowiedni ludzie.

0

Czasami trzeba wykorzystywać sytuacje, ale on to robi zdecydowanie częściej. Piłkarz podobno gra dla kibiców, więc chyba jednak trochę go obchodzi zdanie innych.

0

Dzięki za ostrzeżenie w takim razie. Nie zdawałam sobie sprawy.

0

Tyle, że nawet jeśli ustabilizuje formę i będzie dążył do bycia najlepszym to nadal pozostawia po sobie złe wrażenie swoim zachowaniem.

1

A z Tobą jest taki problem, że zawsze jesteś najmądrzejszy.

0

Przynajmniej będzie mniej sezonowców.

19

Nawet jeśli Alves pokazuje swoje emocjonalne przywiązanie do tego klubu to wam źle, bo przecież jego dawno nie powinno już w nim być! Szkoda tylko, że gdyby takie coś powiedział Puyol, to nikt nie pisałby o jego formie, tylko o tym jaki cudowny z niego kapitan i zawodnik, że nie traktuje Barcy wyłącznie jako pracy, a głównie jako dom, którego nigdy nie opuści. Tylko, żeby kogoś zgnoić... każdy mądry przed telewizorem!

0

Rany boskie... to, że dodał kilka postów to od razu oznacza brak skupienia? To może w ogóle zakażmy im używania takich portali, bo przecież to roboty i do jasnej cholery nie mają prawa do wolnego czasu, ze względu na to, że wszystko ich dekoncentruje. Zakażmy im zakładania rodzin, bo przecież sytuacje prywatne też mają wpływ na ich mentalność!

0

Trzeba było się nie przyzwyczajać do sukcesów, skoro teraz płaczesz po dwóch porażkach.

0

Najpierw niech popracuje nad symulowaniem.

0

Faktycznie, nic nie masz do Martino, nazywając go "nikim". I na pewno Ty wiesz, co mówi zawodnikom...

0

Sport to może sobie pisać o czym chce, ale póki nie ma oficjalnej informacji to można ich artykuły o kant d*py rozbić.

16

W takim razie piłkarzy Barcy muszą intensywnie uważać na nogi.

0

Bo Neymar jest równy...

0

Najpierw się naucz pisać.

0

Chyba kpisz! Nie po to od lat mówiono, że Barca to więcej niż klub, że ma najlepszych kibiców, by teraz któryś z nich gwizdał na byłych zawodników i wyzywał obecnych.

0

Jak mają kogoś nazywać skur****nami to niech zaczną od siebie. A potem, jak znów zaczną wygrywać, to przyjdą z powrotem, mając się za wielkich kibiców.... Idioci, nic więcej.

2

Widocznie FIFY nie interesuje dobro footballu, skoro ogranicza pracę szkółki, która wydała na światło dzienne największych zawodników i nadal może takich wydawać.

2

Wenger pewnie nadal płacze po nocach po stracie Songa i Cesca, więc jak już się przydarzyła okazja to popiera akcję, która w pewien sposób krzywdzi Barcę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?