0

Jeśli Messi jest w dobrej dyspozycji, a w to nie wątpię, koledzy staną na wysokości zadania i trener nie będzie kombinował jak w I połowie z Bośnią to może skończyć się pogromem. Aczkolwiek na tym Mundialu były już większe niespodzianki.

0

A Suarez albo Aguero tak? Równie mądre pomysły.

0

A może Robben, van Persie albo Muller? Skoro już "bierzemy się" za tych, którzy działają coś na Mundialu.

0

Już nie przesadzaj. Raz mu się zdarzyło i wielki chuligan.

0

ha ha ha

0

No, prawda. Co z tego, że został z czystym kontem, mimo że połowa strzałów odbywała się dwa metry od niego...

0

Weźmy tego z Meksyku, maestro!

0

Trochę chyba ostatnio się za bardzo rozgadali.

0

Guzik prawda. O Aguero też Leo mówił, że chciałby go zobaczyć w klubie, nawet były plotki o takim warunku z jego strony, a jakoś nadal biega w trykocie City, a nie naszym. To, że Leo się wypowiada to naturalne, zresztą tak samo jak fakt, że byłby zadowolony, mając na Camp Nou więcej niż jednego reprezentacyjnego kolegę. Znają się świetnie i uzupełniają na boisku jeszcze lepiej.

0

Aguero najlepszy z tej trójki, ale ja tego transferu nie widzę.

0

Faktycznie, Rojo może i mógłby, zwracam honor. Ale Aguero, Higuain, Zabaleta, Di Maria, Gago, Garay? Nawet Romero, który wpuścił bramkę miał swoje dobre momenty, mimo że nie należy do klasowych bramkarzy.

1

Szkoda Jonathana. Jak nie ławka, to kontuzje, aż w końcu musi odejść, bo Enrique nie widzi go w składzie. Życzę mu, żeby w innym klubie dostawał dużo więcej minut niż zwykle w Barcy, bo zasługuje, jak najbardziej.

0

Chyba Ci się grupy pomieszały.

0

A Ty, widzę siedzisz w szatni albo lepiej, jadasz z nim obiadki, że wiesz za kogo się uważa i czego chce. Lepiej mądrze stać, niż głupio biegać i lepiej wykorzystać jedną szansę, niż nie wykorzystać dziesięciu, co pokazał mecz Hiszpania - Holandia chociażby.

0

Jakie oceny w takim razie wystawilibyście innym? Nie sądzę, by którykolwiek z graczy Argentyny zagrał lepiej niż Leo, a jednocześnie nie tak słabo, żeby mieć mniej niż 6.

0

To mimo wszystko nie zmienia faktu, że Cesc nie jest jedyny.

2

Statystyki minimalnie na korzyść Alexisa, ale zarówno on, jak i Pedro są świetnymi zawodnikami i jak najbardziej przydatnymi w szeregach Barcy, i jak dla mnie żaden z nich nie powinien zostać sprzedawany. Chyba, że Enrique zamierza doprowadzić do jakiejś bomby typu Aguero, a to mało prawdopodobne.

0

Takich piłkarzy jest więcej. Tevez - City i United, Balotelli - Inter i Milan, van Persie - United i Arsenal, Lewandowski - Borussia i Bayern, Ibrahimović - Inter i Milan. Mimo to większość świata ma ich za świetnych zawodników, chociaż trzeba przyznać, że takie obietnice, które później nie zostają spełnione faktycznie mogą boleć. Ktoś mówi, że chce gdzieś spędzić całą karierę, bo to jego dom, a decyduje się odejść. Na sytuację Cesca można spojrzeć nieco inaczej, bo wydaje się, że nie odszedł za pieniędzmi, a żeby dostawać więcej minut, ale to i tak nie zmienia faktu, że nie musiał wybierać Chelsea.

0

I słusznie :D

0

Chyba to normalne, że chce grać dla kraju, w którym spędził dzieciństwo i w którym żyje jego najbliższa rodzina.

1

Nic dziwnego, że Valdes odszedł, skoro tutaj są tacy kibice.
Po pierwsze, mówię o całokształcie jego kariery. Kiedy strzelał finezyjnie to był najlepszy na świecie, a po jednym słabym sezonie już się z niego kpi? Róbcie tak dalej, to dotrzyma słowa, tylko nie płacz wtedy, że straciliśmy legendę.
Po drugie, to nie Messi zażyczył sobie podwyżki. Inicjatywa wyszła od strony zarządu, a każdy o zdrowych zmysłach przyjąłby to, co mu się oferuje, w momencie, gdy jest to z korzyścią dla niego. I z pewnością doceniono jego osiągnięcia i sukcesy w drużynie, chciano, by najlepszy zarabiał najwięcej. Są to za duże sumy, ale nie nam to oceniać.
Po trzecie, jak na moje to w ogóle nie warto rozmawiać z kimś kto ironizuje o osobie, która zapewniła ukochanej drużynie połowę trofeów. Ciekawe co napiszesz jak będzie sięgał po kolejną Złotą Piłkę.

0

A co ma to, że to futbol do tego, że to mężczyźni? Ludzie przywiązują się do siebie niezależnie od płci, a piłka nie jest wyłącznie męskim sportem, więc jaki w tym przekaz?

0

Niestety, bardzo ciężko pogodzić się z tym, że jedni odchodzą, inni zastępują ich miejsce. Kiedyś straciliśmy Ronaldinho, Toure, Henry'ego, później Keitę czy Abidala, a w tym sezonie trzech kolejnych wielkich zawodników i wspaniałych ludzi (wnioskując po zachowaniu, prezentowanych wartościach i sposobie bycia), Pinto, Puyola i Valdesa. To zawsze boli i ciężko oglądać takie pożegnania, ale jedyne co zostało to wspomnienia, oby tych dobrych chwil i oby z uśmiechem na ustach każdego kibica, BO SĄ TEGO WARCI.

0

Nienawidzę mówienia, że strzela na pustą, bo to guzik prawda. Tyle razy ośmieszał bramkarzy, że takie słowa w ogóle nie powinny nasuwać się na myśl. Ale co do reszty wypowiedzi się zgodzę, na jego bramkę pracuje cała drużyna, na sukces pracuje cała drużyna.

0

Ludzi to on niech lepiej nie słucha, bo po kilku słabych meczach znajdą się "eksperci", którzy mówią, że w jego miejsce można kupić paru światowych graczy i że się wypala.

0

Messiego na ławce posadzić potrafił, ale na początku sezonu, a nie teraz. Może powinien go tym zmotywować, ale jego rozumowanie można zrozumieć, ponieważ wiadomo, że lepiej grać z tak trudnymi rywalami z najlepszym zawodnikiem świata, a nie bez niego. Bartra jak najbardziej zasługuje na szanse, ale miałby łatwiejszą sytuację , gdyby występował na boku obrony. Zarówno Pique jak i Mascherano to świetni defensorzy. Nasza gra wygląda jak wygląda, ponieważ Javier jest niski i przyzwyczajony do roli DP. Nawet jeśli pełnienie obowiązków obrońcy za Guardioli szło mu dobrze, to jednak nie jest to jego nominalna pozycja. W reprezentacji Argentyny jest bardzo ważnym punktem w linii pomocy. Co do Barcy B się zgadzam, co do wyciągania wniosków po części też, bo nie jestem w stanie, ani ja, ani Ty zresztą stwierdzić czy to robił, czy nie. Możemy tylko przypuszczać, patrząc na efekty. Mówisz, że to tylko słowa, ale chyba odejście z klubu, mimo obowiązującej umowy to raczej czyn. Uznał, że nie podołał i zgodził się odejść. Więc ma jaja, jaki by nie był.

0

Ja też go lubię i chciałabym, by został. Wczoraj swoją świetną postawą potwierdził, że nie jest tak słaby, jak niektórzy mówią.

2

Z jednej strony Bartra jest fenomenem i zasługuje na minuty, ale z drugiej - Mascherano i Pique grali dziś bardzo dobrze, i nie zawiedli, według mnie.

0

"W tym momencie przyszłość Javiera Mascherano jest najmniej ważna, liczy się przyszłość Barcelony." Może niekoniecznie potrzebowalismy takich okolicznosci, by to zaobserwowac, ale cieszy to, jak Masche kocha Barcę.

1

Tylko nie mówcie, że nie ma jaj. Zawsze potrafił przyznać się do winy, brał na siebie odpowiedzialność za rezultat meczu, a teraz postanowił odejść.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?