0

Piekny list VV, wieczna legenda, wiecznie w sercach Cules!

0

Nie, faktycznie nie ma. Co z tego, że bramkarz Elche każdą groźną sytuację pozbawiał zagrożenia.

0

Właśnie przez takie podejście zawodnicy tacy jak Keita nigdy nie zyskali takiego szacunku i nie zostali docenieni na tyle, na ile zasłużyli. Seydou był w identycznej sytuacji jak Adriano, a nawet w trudniejszej, bo robił wszystko - strzelał, asystował, odbierał piłki, walczył, gryzł murawę i nigdy się nie poddawał, a i tak uchodził za słabiaka i tyle było radości, kiedy odchodził, jakby co najmniej Messi wygrał kolejną Złotą Piłkę. Na szczęście nie u wszystkich. A Adriano w dobrej formie jest zazwyczaj i jest jednym z regularniejszych zawodników, jedyne co mu można zarzucić, to że łatwo łapie kontuzje, ale ogólnie rzecz biorąc to, że teraz nie jest w podstawowym składzie to decyzja trenera i wyższość Alby, a nie brak umiejętności Correi.

0

W ogóle nie jestem za tym by Adriano odchodził, ale jeśli już to Napoli byłoby dobrą opcją. Klub z ogromnym potencjałem i niezłą kadrą, ale też nie pokroju Juve czy Milanu, więc Adriano śmiało mógłby powalczyć o częste występy, bo jak najbardziej na nie zasługuje. Tak czy siak, jeśli zmieni barwy, to za jego strzałem z dystansu i uniwersalnością będę tęsknić.

1

Przy okazji namówi Iniestę, żeby się przeniósł do Chin.

1

Wcale się nie zdziwię, jeśli odejdzie. Song jest zbyt dobry, by siedzieć na ławce i oby w innym klubie go docenili. Jeśli tak miała wyglądać jego kariera w Barcy, to lepiej było, by w ogóle do niej nie trafiał, bo kto się nie rozwija ten się cofa, a w Arsenalu Song miał wszystko.

0

Każdy chciałby grać w takim klubie. Dziwne tylko, że do tego grona dołączył Courtois, który obecnie razem z Atletico może walczyć o najwyższe, najważniejsze wyróżnienia.

0

Pogba jest fantastyczny, ale ciężko sobie wyobrazić, by trafił na Camp Nou, a jeszcze trudniej byłoby zastąpić nim któregoś z naszych pomocników, patrząc na pewne miejsce Iniesty czy Busiego w składzie.

4

Przecież Messi nie rozkazał zarządowi tak postąpić, nie zdecydował kogo ściągnąć, a kogo nie, tylko jedynie wskazał Aguero jako naprawdę silne wzmocnienie, doradził, bo zna go z reprezentacji i wie na ile go stać. To jeszcze nie patologia.

0

Coraz ciekawsze nazwiska pojawiają się w "kręgu zainteresowań". Aguero, Courtois, Luiz, Kompany, Pogba, Ter Stegen, Javi Martinez, wcześniej Ozil... Ciekawe czy chociaż część z nich trafi na Camp Nou.

0

Patrz! 60 % bramek Barca zyskała ze strony Messiego, a on dalej gra! Tak więc uważam, że Tata powinien zostać. Czy to jest mądre? Nie sądzę.

6

I bardzo dobrze, że są osoby, które w takich momentach potrafią wspierać drużynę, a nie jak tutaj, mieszać z błotem. Tata jest mądrym trenerem i na pewno podejmie odpowiednią decyzję, ale niezależnie od niej trzeba to uszanować.

0

Messi to Messi i od początku było wiadomo, że będzie liderem. Za to cieszy liczba bramek Alexisa i Pedro, bo chłopaki w tym sezonie grali bardzo dobrze.

0

Za to ma więcej straconych, więc po co takie porównanie?

0

Od pewnego czasu nawet dobry mecz Leo jest meczem słabym, bo ludzie wymagają od niego więcej.

0

Powiedzmy sobie szczerze, że 3 bramki dla kogoś takiego jak Leo to pestka, ale z drugiej strony wypracowanie jeszcze większej przewagi Ronaldo jest tak samo realne.

0

W ogóle wystawianie zawodnika na tak krótki okres czasu jest bez sensu, chyba że faktycznie ktoś nie daje już rady, trener chce grać na czas albo po bramce wzmocnić blok defensywny. Mimo to, decyzja należy do Taty i Tello musi się z nią pogodzić.

1

Chyba treningami, bo na boisku nie ma jak.

1

Barcelona jest przepięknym miastem, ale mimo wszystko ani fontanny, ani widok ze stadionu olimpijskiego nie robi takiego wrażenia jak Camp Nou.

0

A co ma do rzeczy osiemnastka?

9

Wasza zgoda ani jemu, ani klubowi nie jest do niczego potrzebna. :)

0

A już był z nimi spokój.

2

Nie zdziwiłabym się, gdyby Hazard faktycznie chciał odejść z Chelsea, jeśli plotki o tym, że nie układają mu się relacje z Mou to prawda.

1

Nie mówię, że jestem zachwycona grą Neymara, ale akurat co do tej akcji to jest genialna, trzeba wreszcie skończyć z rasizmem i Alves w świetny sposób zaczął.

0

Oczywiście Ty wiesz czy stałam, czy nie. Bez przesady, człowieku, grał jak grał, wielokrotnie ratował Barcy tyłek, spędził tutaj połowę życia i za to należy mu się szacunek, a nie przekreślanie, kiedy tylko obrał inną drogę w swojej karierze. Nic dziwnego, że zmienia klub, skoro wygrał już w nim wszystko, a Cules nie potrafią go docenić. Zawsze krążyła o nim opinia, że jest słaby i puszcza babole. Obyś jeszcze kiedyś za nim zatęsknił. To Twoje genialne uzasadnienie to pewnie wyssane z palca bzdury. W tym sezonie obrona dawała ciała regularnie, a on wyciągał takie piłki, że pierwszy raz w życiu wyszedł z cieniu Casillasa (zdaniem kibiców) i wreszcie zaczęto mówić o nim jako o bramkarzu godnym barw tego zespołu. Oczywiście, hipokryci ujawnili się w momencie, gdy postanowił wybrać pieniądze, a nie wtedy, gdy ratował nam punkty.

0

To nie znaczy, że nie można z tym walczyć.

8

Chce hajsu to niech ma, to nie Wasza sprawa. Zaczyna sie od poczatku gadanie jaki to on bezuzyteczny... to ze wybral Monaco to nie znaczy, ze macie zapominac o wszystkim, co przez lata zobil dla klubu. Zero wdziecznosci, tylko wiecznie pretensje.

0

I bardzo dobrze wybral. Monaco zaskakuje, ma swietny projekt na przyszlosc i co wazniejsze, VV bedzie gral z Abim. Na pewno obaj za soba tesknia, a Victorowi bedzie latwiej sie wkomponowac.

0

Tak samo jak ludzie tutaj nie mają prawa wyzywać osób, o których nie mają pojęcia. A Ty stoisz po ich stronie, więc mnie nie pouczaj. Nazwałeś, czy nie, jesteś zwolennikiem "prawdziwego opierdolu", a od tego już blisko.

0

I co? Masz z tym problem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?