0

Busquets nie powinien zachowywać się jak Pepe, ale inna sprawa, że człowiek, który ma tyle za uszami jeszcze otwarcie mówi o umiejętności przyznania się do winy, czego nigdy nie robił.

8

Jak chcą zmieniać świat to niech zaczną od siebie.

0

Rany boskie... ciekawe czy kibice Valencii analizowali to tak dogłębnie jak Ty to robisz, kiedy Barcelona z nią grywała, a Villa być może dorzucał coś od siebie. Kluby się nie dzielą na takie, w których piłkarz był i w których nie był. Wiadomo, że skoro gra teraz dla Atletico to dla niego chce dawać całego siebie, wygrywać, pomagać w osiąganiu korzystnego wyniku, a niestety - wykorzystywanie pewnych sytuacji (najłagodniej mówiąc) też jest tego elementem.


0

Neymar też symuluje. I co, gwizdają na niego? Jakoś nie zauważyłam. Robben, Suarez czy Ronaldo to samo. To niestety jest codziennością w dzisiejszym footballu i nic z tym nie zrobisz. A co do gola, to niby czemu nie powinien? To, ze np. CR7 kiedy strzela ManU się nie cieszy, to nie znaczy, że Villa ma robić to samo. Jego sprawa, czy celebrował, czy nie.

0

Gest palców wskazujących już znasz, dlatego teraz radzę przeczytać coś o Puyolu, może się czegoś nauczysz, czegoś, czego uczyć się warto.

0

Jeśli już w ogóle są "znienawidzone kluby" (w co wątpię, to raczej rywal, po prostu) to chyba przed Atletico wrzuciłabym Espanyol.

0

Wyobraź sobie, że ja nigdy jakoś Villi specjalnie nie lubiłam, ale szacunek mam do rywali, a co dopiero do zawodników Barcy i David też na niego zasługuje. Nie napluł na herb, żeby go mieszać z błotem, nie obraził w żaden sposób Barcy, żeby go skrytykować. A to, że celebrował bramkę? Miał do tego prawo, gra teraz w Atletico, dla Atletico strzela i jeżeli to jest największy zarzut, to chyba nie ma tak naprawdę o czym rozmawiać... Poza tym zwyczajnie nie przystoi miłośnikom TAKIEGO klubu, mających TAKIEGO kapitana, gwizdać na swoich byłych zawodników. Potem większość krytykuje zachowanie kiboli Espanyolu, zachowanie kiboli Realu, a jednocześnie popierają to, że Cules gwizdają na Villę. Mądre?

0

Pewnie większość wolałaby, żeby zostali, ale na to już wpływu nie mamy...

0

Bardzo dziwna sprawa i bardzo trudny moment dla Barcy. Chęć odejścia dwóch ogromnych legend, teraz możliwa decyzja o tym, że przez rok nie będziemy ich mogli zastąpić... Jeśli kara zostanie nałożona to będzie ciężko, ale nie możemy przestać wierzyć w tę drużynę. Mimo rys, o których piszecie ma mnóstwo argumentów, które za nią przemawiają.

0

Puyol odchodzi z Barcelony, a nie kończy karierę.

0

Nie gwiazdę, a piłkarza Barcelony. Był jej częścią i Cules powinni uszanować jego, i zarządu decyzję o odejściu.

0

Widzę, że ludziom na stadionie udzieliło się zachowanie kibiców Espanyolu. Jeszcze tego brakuje, żeby gwizdali na Abidala albo Puyola czy Valdesa, kiedy odejdą. Wstyd!

0

To, że Pinto jest świetny to jedno, a to, że Ter Stegen jest naszą przyszłością i ten transfer był bardzo ważny - drugie.

0

Wiem, ale nie mogłam się powstrzymać.

0

Nie. To Madryt ich nie zna.

0

I co Ci dają takie porównania? W piłce ostatni w tabeli może wygrać z pierwszym.

0

Poprawili się, fakt. Są silni, fakt, ale nie powinni dopuścić do tego, by w takim ważnym meczu, przeciwko takiej drużynie grać przez bodajże pół godziny w 10. A to nie jest pierwszy przypadek Ramosa, więc nie ma co mówić o tym, czy zasłużyli na przegraną, czy nie, bo sami pod sobą wykopali dołek.

0

Jeżeli to faktycznie było celowe, to postąpił jak prostak. Zresztą zachowanie Alvesa też mi się nie podobało, nie mówiąc już o grze, niepotrzebnie się dał sprowokować.

0

Brawo Marcelo, jeden mądry.

0

Ramos mógłby czasem wziąć przykład z innych zawodników swojej drużyny, np. z Modrića, który sfaulował Albę i od razu przeprosił, uścisnęli się, a nie wiecznie dorzucać swoje trzy grosze. Każdy kto przegrywa jest sfrustrowany, ale to jeszcze nie jest powód, by psuć piękno tego sportu.

0

Strasznie to przykre, że wielcy piłkarze nie potrafią przegrywać.

0

Nic dziwnego, że Ronaldo jest zdenerwowany. Biedny, nawet na własnym stadionie nie może dorównać Messiemu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?