MidfielderGirl
Dołączył/a: listopad 2013
Opole
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Świetny pomysł, a przede wszystkim cieszą zmiany, jakie wprowadza Enrique. Coś się dzieje w klubie, facet ma pomysł na tę drużynę, są transfery, Montoya ma grać częściej, dobrze, oby tak dalej!
0
Po przeprosinach. Przed się z niego wyśmiewał.
0
Rzecz jasna nie zrobiłabym czegoś takiego, ale sama bym chciała mieć takie umiejętności.
0
Skąd wiesz?
0
Wydaje mi się, że ten z Nigerią był lepszy, aczkolwiek w obu przypadkach Messi jak najbardziej MVP.
5
Fryzjer mistrz.
0
Ohhh... jak słodko.... a wiesz ile ludzi go naśladuje?
1
Tak, a na innych stronach pisali, że jego cała rodzina wielcy fani Realu.
1
Ile on będzie pracował na to wynagrodzenie? Trzeba było zrobić klauzulę, że jak ugryzie to wylatuje.
1
Ten się śmieje kto się śmieje ostatni.
0
W zachowaniu niby czemu?
0
Pedro gra pressingiem, więc czy to jest głupie to bym się sprzeczała.
0
Chyba jak patrzysz w lustro.
1
Niech nie biega, jeśli ma grać tak jak gra i tyle dawać Argentynie, ile daje.
0
Ciekawe czy byś tak pisał, gdybyś zobaczył jej zdjęcia w normalnych ubraniach. Koszulki piłkarskie nie podkreślają atutów, zresztą także u płci męskiej, mięśnie widać tylko u takich naprawdę napakowanych zawodników. Ci mniej wyglądają naturalnie.
0
Szczególnie dzisiaj słabo gra.. Messi robi na boisku wszystko, może oprócz biegania, ale skoro wygrywa mecze, to można mu to wybaczyć. Pozostali zawodnicy marnują jego akcje i mam nadzieję, że to oni "wejdą na wyższy poziom" w fazie pucharowej, bo z trudniejszymi rywalami Leo mimo swojego ogromnego talentu może nie podołać. Kiedy będzie go kryło 4 Niemców, a obrona Argentyny gra jak gra, o bramkarzu nie mówiąc...
1
Mniejsza z tym z kim, ale pokazał, że potrafi, mimo że wcześniej nie miał ku temu wielu szans.
2
Neymara? To, że strzela w Brazylii nie znaczy, że ma strzelać w Barcy. O ile Alexis zostanie, to bardziej zasługuje.
0
Myślę, że nie zmieniali go, bo był w piątce kapitanów wcześniej. Zastąpili po prostu osoby, które odeszły, a on automatycznie przesunął się do przodu. Nikt nie będzie taki jak Puyi, ale wierzę w Andresa.
0
To, że nie pcha się do mediów i tym bardziej do sędziego nie znaczy, że jest cichy, a raczej pokorny, a to dobrze. Ważne, by w szatni potrafił zmotywować zespół, a nie sądzę, by tego nie umiał, skoro miał okazję to robić już kilkakrotnie.
0
Bardzo dobry wybór.
0
Muszą się podnieść. Mają fantastyczny atak i światowych piłkarzy z najlepszych klubów. Szkoda, że nie widać tego po wymęczonych wygranych.
0
Brawo dla Neymara za bramki i postawę w meczach reprezentacyjnych, ale te gesty mógłby sobie darować, bo gdyby nie symulował tak dużo, nikt nie miałby do niego pretensji, patrząc jedynie na umiejętności - jest bardzo dobry.
0
Grupę ma już wygraną, a poprawić się mogą w każdej chwili.
1
Bardzo profesjonalne zachowanie piłkarzy. Iniesta był najlepszy na boisku.
0
W sumie go szkoda, ale del Bosque wie, że jest słabo i stara się z nich coś wykrzesać...
0
Jeśli każdy myśli jak Ty, to nic dziwnego, że przegrywają.
0
Ważne, że potrafi przyznać się do błędu, brawo!
0
Za wszystko co zrobił dla klubu powinien mieć wolną rękę i właśnie możliwość odejścia do wybranej drużyny, nawet za darmo.
0
Mam nadzieję, że jeśli odejdzie to ludzie nie będą rzucać w niego mięsem jak za innymi (Valdes, Fabregas chociażby), bo żaden z nich na to nie zasłużył, a Generał tym bardziej.