MidfielderGirl
Dołączył/a: listopad 2013
Opole
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Przecież ten artykuł tylko informuje o tych językach. Arabskim też raczej się porozumiewać nie będą.
0
Dobrze, że nie sędziego, marudo.
1
Debilizm. Messi jest tak samo ważny, jak ważny był Puyol czy Valdes. A do tego pierwszego Leo brakuje jeszcze kupę lat.
2
Dno. Tacy kibice to wstyd.
0
Może bez takich, co?
1
"Tutaj są tacy, którzy mówią, że może mogą zapomnieć o futbolu. Może mogą zapomnieć o oddychaniu." - Houllier
0
Nie mówię, że nie, ale na pewno Ronaldo nie grał takiej padaki jak Costa.
0
Costa na Mundialu to się popisał...
0
Jakby igły nie było, to byśmy wideł nie robili. Pokory trochę, męczyli się z nimi przez ponad 90 minut i Argentyńczycy mieli kilka świetnych okazji, by ich pokonać.
1
No tak, przecież wygrali z nimi pogromem w pierwszej połowie, faktycznie mają się z czego śmiać...
1
I co z tego, że są gorsze zachowania? Szacunek to szacunek.
0
Neymar, bo co?
0
Jak można być Cule i mieć takie zdanie o liderze swojej drużyny? Rany boskie, co się z wami dzieje!?
0
Albo Ciebie.
0
Nie sądzę, że grał lepiej niż Messi, ale masz rację, na pochwałę zasługuje.
1
Może i kontrowersyjna nagroda, ale złote rękawice dla Neuera też nie są do końca sprawiedliwe, biorąc pod uwagę formę innych bramkarzy na tym Mundialu. Navasa, Howarda czy Ochoa'y. Zresztą to było do przewidzenia, że oba trofea trafią do kogoś z finału. A Messi? Wyprowadził Argentynę z grupy, stwarzał kolegom świetne okazje w każdym meczu, których zresztą nie potrafili wykorzystać, zaliczył asystę przy golu Di Marii, wcześniej przejmując piłkę i dryblując między trzema rywalami, rozpoczął akcję pięknym kółeczkiem, po której Higuain zdobył bramkę, nie zawiódł w półfinale, pewnie wykorzystując jedenastkę, walczył w defensywie, podczas gdy zarzucano mu, że zbyt mało się w niej udziela, był najlepszym punktem reprezentacji Argentyny, czterokrotnie zdobył tytuł MVP meczu.
0
Romero, Messi i Mascherano najlepsi w tej reprezentacji. Rojo też źle nie wyglądał, ale to co zrobili Higuain, Aguero i Palacio... Pełen szacunek dla Argentyńczyków, szkoda, bo byli naprawdę blisko i zagrali wielki mecz. Jak równy z równym z faworyzowanymi Niemcami. Cóż, niewykorzystane okazje się mszczą.
0
Jak najbardziej zasłużył na taki zaszczyt.
0
Widzisz, co piszesz?
0
Rodriguez prawdopodobnie będzie Królem Strzelców, a taki tytuł przyznałabym Mascherano. To dopiero byłoby wyróżnienie i jeszcze większa motywacja.
0
Mascherano gra świetnie i pokazuje, że powinien grać na swojej nominalnej pozycji, a nie jako stoper.
0
A, to wybacz pomyłkę :)
0
W Barcelonie chciał grać za darmo i go nie chcieli, więc za ile to nie ma znaczenia...
1
Mój mistrz!
0
A dupa tam, z Nigerią biegał. Jeden mecz i od razu powrót do krytyki.
0
Ciekawe czy Robben będzie miał siłę zasuwać w półfinale bądź ewentualnym finale. Nie można oceniać tego tak szybko, są doświadczeni, wiedzą, że przed nimi trudne starcia, być może umiejętnie rozkładają siły. A dynamiki to mu nie brakuje, co pokazały mecze w grupie. Dzisiejszy nie świadczy zupełnie o niczym.
1
Oczywiście, że racja. Tym bardziej, iż nie stoi sam jak pień, bo Higuain wcale więcej nie biegał, a i w innych kadrach są takie przypadki. Każdy ma jakieś zadania na boisku, denerwuje mnie jedynie to gadanie, że Leo ma większy wpływ niż Sabella. Zmienił taktykę w meczu z Bośnią, decyduje o tym z kim chce grać, nie musi wracać do defensywy... cholery można dostać.
1
Świetnie to może nie, ale żeby od razu z czwórką, bo zmarnował setkę? A bo to on jeden? To skończyłoby się gorzej, gdyby Argentyna nie prowadziła, a tę bramkę w dużej mierze mu zawdzięczają. Poza tym Courtois zachował się świetnie. Jak inni zagrywali mu źle piłkę, za mocno albo niecelnie to co niby miał z nią zrobić? Wystarczy, że pokazał swój geniusz, przyjmując tę na siedemnastym metrze.
4
Chyba sobie żartujecie z tą oceną. Może i niewidoczny, ale bez przesady. Wracał do defensywy, biegał, a zawsze mówicie, że tego nie robi, zaczął akcję Higuaina, posłał fenomenalną piłkę do Di Marii, wywalczył rzut wolny po świetnym dryblingu między trójką obrońców, kilka razy naprawdę sprawnie ich gubił i pokazywał dlaczego jest najlepszy na świecie, chociażby akcja, kiedy Szpakowski nazwał go Maradoną, walczył. Może to mało na 8,5 jak w poprzednich meczach, ale, żeby od razu nieco ponad 4? Ciekawe czy Argentyna wygrałaby ten mecz bez niego, mimo że gola nie strzelił.
2
To nie jest ani trochę śmieszne :)