1

Piękne zakończenie roku :)

1

Oj blado widzę ten następny sezon... Bez wzmocnień mimo wszystko będzie ciężko, tym bardziej, że kilku piłkarzy jest już wiekowych i wypada szukać za nich kogoś innego... Najlepiej to wyjdzie prawa obrona i środek pomocy, toż to tragedia będzie. A gdy kara minie to najbliższe okno to będzie rewolucja w składzie czyli kolejny sezon na budowę drużyny i dopiero będzie można mówić o czymś sensownym w kontekście pucharów...

0

Chyba wiadomo kto wygra... Chociaż ciekawe, Neymar znacznie mniej od Sancheza. Suarez to wiadomo, daleko w tyle...

1

Zdjęcia adekwatne do tego co jest teraz w klubie - przekręty i cyrki.

2

'' 8. Chce wrócić na pozycję numer jeden na świecie. ''
Czyli sam Sport przyznaję w tym zdaniu, że Messi nie jest obecnie najlepszym piłkarzem świata.

0

Montoya tak wychwalany przez wszystkich ma najmniej %...

1

Mniej więcej tak jak powinno być, bez zastrzeżeń.

2

Co sobie wyobrażasz ? Bo mi wyobraźnia podpowiada, że siedzi w pięknym domu przy dużym stole z rodziną i świetnie spędza czas... A Ty co robisz ? No właśnie... Szkoda gadać chłopie. Przejdź lepiej na inny news napisać kolejny komentarz.

0

Ale ja nie mówię, że mi przeszkadzasz... Po prostu śmieszy mnie to ile przesiadujesz na tej stronie gdzie jest tyle pajaców, a Ty robisz za ich głównego wodza. Popularność Ci uderzyła do głowy, Ty po prostu piszesz żeby ludzie o Tobie nie zapomnieli.

3

Albo to jakiś troll albo facet jesteś aż tak zdesperowany żeby cały czas tutaj pisać... Może to już przechodzi w uzależnienie...

8

Mam nadzieje, że na powrót Neymar doprowadzi się do porządku...

4

Poprzednia edycja Złotej Piłki po mundialu pokazała, że mistrzostwa świata nie są raczej brane pod uwagę... dlaczego teraz ma być inaczej ? Zresztą indywidualnie Messi nic wielkiego tam nie zrobił, nic aż tak wielkiego co pozwoliłoby mu sięgać teraz po złotą piłkę.

0

Kolejny piłkarz z letniego okienka, który w obobecnym sezonie prezentuje cień piłkarza z poprzedniego sezonu. Suarez, Rakitić... kto jeszcze ?

2

Bez dyskusji, zdecydowanie Masip, fantastyczna forma w każdym spotkaniu.

0

2

Za 2 tygodnie - '' Messi może pobić rekord Zarry w meczu z Sevilla ''
Jestem ciekaw jak zagra drużyna za 2 tygodnie z kolejnym ciężkim rywalem w Lidze ;]

2

Lucho jest geniuszem ! Suarez gra na pozycji ''9'' , cóż za zmysł taktyczny tego świetnego szkoleniowca !!

1

Teraz Enrique dokona zmian piłkarzy, a taktyka i cała reszta zostaną bez zmian, ten trener w ogóle nie ma pomysłu jak ma grać ta drużyna.

0

Niech Enrique znowu się zamknie z piłkarzami w szatni, widać efekty...

0

I tak wina Pereza...

0

Tak tak, czepiaj się tego co pisałem ponad rok temu bo nie masz więcej argumentów, rozumiem ;]

0

Wybacz, nie będę się domyślał czy to jest ironia czy nie... Nie mam zamiaru też szukać specjalnie dla Ciebie po innych newsach takich komentarzy, wiem co widziałem. Trolling ? Raczej obiektywizm, ale Ty nadal sobie żyj w latach 2010 - 2012 i oszukuj się, że Barca nadal najlepsza.

1

Ty to powiedziałeś... Mi chodzi o to, że wszyscy tutaj byli przekonani, że Luis zaraz wleci w drużynę i zostanie najlepszym strzelcem po kilku meczach, a tymczasem prawda jest inna.

3

A tak pompowaliście tutaj balonik miesiąc temu czy dwa, że Suarez w Gran Derbi hat-tricka uwali, a tymczasem nie strzelił nawet debiutanckiego gola, a grał już w 3 meczach. Więcej pokory proponuję następnym razem.Tak wiem, gra na skrzydle...

8

Oglądałem wczoraj w nocy finał Ligi Mistrzów z 2011 roku gdzie Barca grała z Manchesterem United... Powiem Wam, że obecna gra nie ma w ogóle porównania z tą z 2011, co trzecią akcję to buzia mi się otwierała bo czegoś takiego dawno nie widziałem... Ta dynamika, zmiana pozycji, ruchliwość, gra na jeden kontakt, ciągłe podania w trójkątach ( najczęściej Messi - Xavi - Iniesta ), coś niesamowitego. A to co robił tam Messi... Poezja, aż nie mogłem uwierzyć w niektóre akcje, z miejsca zostawiał za sobą 2-4 rywali i w idealnym momencie otwierał podaniem drogę do bramki. Jeszcze takie smaczki jak gra Abidala czy wejście pod koniec Puyola, Guardiola na ławce Barcelony czy Ferguson na ławce Manchesteru... Polecam każdemu obejrzeć ten mecz bo warto powspominać, fajnie się to ogląda.

0

O właśnie takiej odpowiedzi oczekiwałem. Dzięki wielkie, aż pakiet wykupie żeby ten mecz ściągnąć.

0

Wow... Dzięki bo nie wiedziałem... A teraz cwaniaczku pokaż gdzie w tym internecie jest ten mecz z polskim komentarzem ;] Jak na razie znalazłem tylko z Niemieckim.

0

Wie ktoś gdzie można ściągnąć / obejrzeć mecz Barcelony z Manchesterem United z 2011 roku ?

0

Nwm po co dwóch DM, przecież Busi gra za trzech defensywnych pomocników.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?