Neymarsros
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brawo Pique ! Jeszcze ze dwa i hattrick !
0
No to oglądamy prawdziwe starcie - Borussia : Arsenal, to jest dopiero mecz.
0
Przecież widać od razu, że to ściema...
Real ? Wątpię... Perez nie dałby 125 mln, a w dodatku ciekawe co na to Ronaldo. Zresztą sam zapewne wiedział jaką usłyszy odpowiedz od piłkarza.
Bayern ? Bawarczycy również nie daliby takich pieniędzy...
Może jedynie Chelsea...
0
I dobrze, niech się tam zmarnuje, bo na pewno Pep nie będzie go wystawiał w podstawie. To nie ten typ piłkarza.
0
Na canal + jest.
0
Dokładnie Sanchis.
0
No dobrze, ale ma odpowiednich piłkarzy do tego, miał czas żeby chociaż czegokolwiek ich nauczyć, a oni nadal nic z tego pozycyjnego nie grają...
To nie jest szkoleniowiec na Real i mam nadzieję, że Perez zatrudnił go przejściowo na próbę i czeka na kogoś poważnego, bo ten Pan to jakiś żart.
Co on w ogóle robi w trakcie meczu ? Po co on na nie przychodzi ? Stoi i sięp patrzy na Bernabeu, a na wyjazdach tylko siedzi. Ewentualnie uniesie ręce kiedy sędzia podejmie niekorzystną decyzję i tyle. Ciekawe jak on prowadzi te treningi, gdyby nie humor niektórych, to zapewne byłby tam taki zamuł, że można iść spać.
0
Co to za ubrania xD
0
Ten Ancelotti niszczy ten zespół... Taka ofensywa, taka pomoc, a grają tak beznadziejnie... Czekać tylko na zmianę trenera, bo to jest tragiczny szkoleniowiec.
0
Song niedługo się spakuje i słusznie.
0
Wątpię żeby zmarnował taką okazję jak gra w Barcelonie...
0
Hehehehehe... Ale śmieszne...
0
0
Wyczuwam stratę punktów ;/
0
Wymiotuję, bo widzi jak słabo gra.
0
Identyczni... xD
0
A za co to wyróżnienie ? Przecież on się kula, a nie gra.
0
No fakt, co do zachowania przyczepić się nie można.
Ale osiągnięcia sportowe ? Gdyby nie Barcelona, to by ich nie miał...
Nie jest to wielki piłkarz pod względem sportowym.
0
Hahaha... Good joke.
0
Haha... Lewy tutaj... Co za absurd.
Co do Ronaldo to świetnie odpowiedział Blatterowi.
0
Wątpię... Po ostatnich słowach Blattera ?
Zapewne Ribery będzie pierwszy, a drugi Messi, bo przecież wyszedł z ciężkiej kontuzji. A ostatnio nawet potrafi ściągać na siebie rywali.
Ronaldo zapewne nawet nie pojawi się na gali. I moim zdaniem słusznie.
0
Indywidualnie to Ronaldo jest w tym sezonie jak i roku chyba najlepszy.
Riberiego ratuje tylko jeden świetny sezon z Bayernem, gdyby nie to, to nie byłoby o czym mówić w kontekście złotej piłki.
Ronaldo i Messi są tam co rok - to pokazuje, że są najlepsi na świecie.
A ostatnie słowa Blattera sporo mówią...
0
" Barcelona chce Lewandowskiego "
"Robert Lewandowski, o sprowadzeniu którego śnią kibice Barcelony, ostatecznie nie trafił do Bayernu, z którym podpisał wstępny kontrakt. Wydaje się, że już nie zagra w Monachium, ponieważ Josep Guardiola raczej nie jest zainteresowany jego usługami. Gdyby okazało się, że Barcelona musi zapłacić Bayernowi za Polaka, prawdopodobnie zrobiłaby to. Dzięki Lewandowskiemu, na Camp Nou pojawiłaby się prawdziwa dziewiątka, a Marino mógłby wreszcie wycofać Lionela Messiego za napastników - co planuje zrobić"
Hahaha... Śnicie o nim ? Co to za brednie...
0
I standardowo banują tych co piszą same negatywne komentarze :)))
Ahhh... Już niedługo skleję film ze zdjęciami za jakie ja to komentarze dostałem bana. Po prostu absurd jakich mało.
0
Oczywiście musiał to zaproponować klub, bo trzeba odkładać pieniążki... Jednak szacunek dla Puyola, że nie robił problemów.
0
Wow ! This is amazing... !
0
0
Dobra decyzja.
0
Hahah, on chyba sobie żartuje...
0
I tyle pewnie zostanie.