0

No to dziwne, bo kiedy rok temu Messi pobijał rekord Müllera to też miał na koncie tylko Puchar Króla i o dziwo pisaliście tutaj, że liczy się w większości indywidualność. Teraz natomiast kiedy to Ronaldo jest lepszy indywidualnie od Messiego too naaaaagle liczą się osiągnięcia drużynowe ^.- ?
Ja wiem, że kobieta zmienną jest, no ale Wy tutaj też się tak zachowujecie...

0

Ibrahimović kolejny hattrick...

0

No i dobrze, że przyszedł Guardiola. Wspaniały trener, to ze względu na niego oglądam w tym sezonie Bayern.

0

A Messi nie jest zainteresowany PSG...

0

Jest jest, nie zgrywaj de*ila którym jesteś :)

0

0

Real wymiata jak na razie.

0

No pewnie nie jak będziecie tak grać.

0

No przytyło mu się ostatnio.

0

- 6758493... - 6758494... - 6758495...

0

A jak dla mnie to głupie... Nie pokaże to dokładnie najlepszej trójki piłkarzy świata... O wiele łatwiej dostać się do takiej piątki niż trójki.

0

Dobry żart...

0

Może dla Ciebie, ale są osoby, które chciałyby trochę zmienić, a nie cały czas to samo klepanie w środku.

0

Liczę na Gran Derbi w finale.

0

Pokazuję tylko prawdę ;)

0

0

No szczególnie przez kibiców Barcelony nie będzie normalnie oceniany, bo dla nich najważniejsza jest cena :)

0

No prosze... To teraz nagle Wasz piłkarz ma prawo po kontuzji słabo grać, ale kiedy Bale po niej wracał, to nie wiadomo czemu on musiał od razu grać fenomenalnie, bo inaczej był '' drewnem ''.
Jakby nie patrzeć kiedy Messi wracał po kontuzji i grał na skrzydle to też ruszał się jak drewno.

0

Standardowe wypowiedzi, nic szczególnego.

0

Przecież widać wyraźnie, że górną część ciała miał za linią... Za dużo przed komputerkiem siedzisz i oczka się psują.

0

Haha... Współczuję.

0

Niech lepiej zajmie się transferami, bo od kilku lat z tym jest beznadziejnie :)
A obiektywizmu ma zero, zresztą on sam jest zerem.

0


Niezły spalony...

0

Ten Pan nigdy nie potrafił się dobrze wypowiadać i nadal nie potrafi :)

0

Minusy tylko to potwierdzają, na to właśnie liczyłem :)
Prawda boli, niestety.

0


Fajny gol ze spalonego.
Jeszcze czekamy na filmiki z karnego i zobaczymy czy Neymar symulował, czy był naprawdę faulowany.

0

To nawet lepiej.

0

Wielki powrót do formy Messiego, wow !!! Złota piłka, bo dokonał czegoś nieprawdopodobnego......

0

GOOOOOOOOOOL Arsenal !!!

0

Fajnie, że tak spokojnie to przyjmujecie ^^, zapewne gdyby była to bramka zabierająca prowadzenie, to byłyby same wyzwiska.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?