0

I tak nic nie przebije kupno najlepszej '' 9 '' świata po to żeby wystawiać go na skrzydle, jeśli tak dalej będzie to jak dla mnie jest to kompromitacja trenera i zarządu, ale przede wszystkim szkoleniowca, który nie potrafi skorzystać z piłkarza światowego formatu i do tego go ogranicza.

0

Ostatni kawałek bardzo dobry, po prostu nie zdajemy sobie sprawy kogo możemy oglądać na żywo do tego mając świetne warunki porównując je do poprzednich lat. Nigdy chyba w historii piłki nie było dwóch tak genialnych piłkarzy którzy grali w tych samych czasach i nie było jeszcze takiej rywalizacji. Cieszmy się tym bo warto.

1

Chelsea remis z Mariborem, City przegrywa u siebie z CSKA i znów kompromituje się w LM. " Premier League najlepsza liga świata ", a zdobywca tytułu nawet z grupy nie wychodzi buahahaha.

0

Kupić 9-tke za 81 mln żeby grała na skrzydle i chuuj xD, takie rzeczy tylko w Barcelonie

6

Taki skład ma też swoje plusy... W komentarzach jest wesoło ;d

0

Hahaha :D Pewnie prosto z cofika xD

0

Myślę, że żartem to już jest wystawianie go cały czas w pierwszym składzie ;d

0

A może Lucho udaje głupa i na drugą połowę sezonu zaskoczy cały świat robiąć myk taktyczny w postaci przesunięcia Mascherano na DM xD

2

Faktycznie... Derby Europy ku**a ;d

1

Alves to gra, ale na trybunach bo tam tylko podaje.

5

Wygrana w kieszeni, Busi kolejny raz zdominuje środek pola i zmiecie wszystkich przed sobą. Lucho to jednak geniusz sam w sobie, mieć taki zmysł taktyczny, ajajaj.

1

Dzięki, że napisałeś bo nie zauważyłem... Myślałem, że hat-tricka strzelił.

1

Każdy kolejny sezon udowadnia, że Premier League to najbardziej efektowna liga świata, ale to zespoły z La Ligi osiągają największe sukcesy w Europie.

5

Wy tak samo zapowiadaliście pogrom Barcy na Bernabeu, hat-tricka Suareza i tak dalej... To działa w obie strony ;]

2

Real wygląda z Isco znacznie lepiej niż z Bale'em, lepiej wychodzi im gra kombinacja, wymiana pozycji, gra obronna, gra na jeden kontakt... Isco dodaje do drużyny więcej kolektywu, Gareth jest po prostu kolejnym piłkarzem potrafiącym jedną akcja rozwiązać mecz, jednak nie zawsze to działa.

25

Szkoda, że Busi się nie zgubił bo to chyba jedyna opcja żeby Masche wystąpił na DM....

2

http://www.fcbarca.com/58143-luis-enrique-i-tata-martino-dziesiec-roznic.html
O prosze... Nagle lekko po ponad dwóch miesiącach już mamy dziesięć problemów, a pamiętamy jak było za Martino ? Początek też świetny i potem tylko w dół ;]

2

Ja tam jestem spokojny, Busi wyjdzie na DM i zdominuje środek pola sam dzięki czemu wygraną mamy w kieszeni.

1

No jeśli reszta widzi wybawienie w Messim, a nie trenerze to nie mam pytań... Zresztą nie dziwie się, skoro Leo sam sobie decyduje kiedy schodzi z boiska... Do czego to dochodzi.

0

To chyba oczywiste, że powinien się tam znaleźć... Najlepszy strzelec Europy i najlepszy piłkarz jednej z dwóch najlepszych lig świata - to mówi samo za siebie.

3

Real od tej porażki z Atletico nie do zatrzymania, ciekawe jak długą wytrzymają taką passę. Ale patrząc na ich kadrę to może trwać długo...

1

Trudno żeby nie był zadowolony, w końcu mamy potrójną koronę już w październiku.

2

Niby Atletico tak zależy na drużynie i kolektywie, a teraz marudzą o nagrody indywidualne...

18

Sezon w sumie skończony, wygraliśmy wszystko co się dało, reszta Pucharów nie dla nas bo jesteśmy z innej planety i gramy futbol totalny, to dlatego chłopaki odpoczywali w GD, po prostu chcieli osiągnąć szczyt piłkarski.

4

Wymowne zdjęcie, pewnie tak wyglądają jego treningi skoro jeszcze nie zadebiutował.

1


Proszę bardzo, tak zachowuje się legenda piłki... Żenada i obłuda. Pieprzony śmieć myśli, że mu wszystko wolno.

0

O jezu... I tak każdy zna jego wartość, a złotej piłki i tak by nie wygrał.

1

Tak jest na większości stadionach, wliczając w to Camp Nou więc nie rozumiem o co chodzi w tym artykule...

0

Raczej niczego innego nie można się było spodziewać, zmiany to nie kwestia kilku tygodni, a kilku miesięcy, trzeba wycofać niektóre automatyzmy powtarzane przez poprzednie lata i wprowadzić nowe, a to nie będzie łatwe. Zarząd dobrze o tym wie i mają zapewne spory kredyt zaufania do Lucho. Kwestia wyciągania wniosków, zobaczymy czy Enrique potrafi to robić dobitnie i coś zmieni w następnym spotkaniu, jeśli nie będzie uczył się na błędach to wszystko będzie się powtarzało aż wiadomo do czego to doprowadzi.

1

Wszystko co dobre kiedyś się kończy, czasy Pepa już minęły, ta generacja piłkarzy powoli tez mija i trzeba zacząć szukać czegoś nowego. Tego co było 3-5 lat temu już nie będzie, Puyol'a nie ma, Xavi jest już stary, Iniesta powoli też nie to samo, Messi to nie ten Messi co 3/4/5 lat temu, Pique też leci w dół, Alves to samo... To co było kiedyś to najlepsza generacja piłkarzy w historii Barcy, która trafiła na siebie w najlepszym momencie i gdy był do tego najlepszy trener, to się rzadko powtarza i wątpię aby w najbliższym czasie to nastąpiło, trzeba szukać nowych rozwiązań. Jestem tylko ciekaw czy Lucho temu podoła.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?