2

Real ciśnie na farcie ? To jak słaba musi być Barca skoro pokonał ich fart i grający pod siebie Ronaldo.

1

Zrozum, że nie ma znaczenia w piłce co i jak, historia zapamięta tylko kiedy i kto.

1

Tutaj tak będzie zawsze, ciągle jest zła ocena rywala, sytuacji i drużyny, zbytnie wywyższanie, a prawda od jakiegoś czasu jest inna. Nie chce nawet przypominać jakie tutaj były artykuły przed meczem z Realem i PSG i porównania Lucho z Martino bo aż szkoda gadać.

0

Nie wiem czy masz problem z czytaniem i czytasz tylko kilka słów w całym zdaniu, ale proponuję przeczytać całość. Te zacytowane słowa to odniesienie do Enrique o którym pisałem kilka słów wcześniej...

0

Na '' naszej '' ? Nigdzie nie poinformowałem, że '' należę '' do tamtej strony także spokój ;]

2

Niedawno Lucho idealnym trenerem dla Barcy, a teraz nagle tutaj nie pasuję, kolejny dowód na złą ocenę pracy szkoleniowca, zbyt szybkie wyciąganie wniosków i brak dojrzałości na tej stronie.

3

A Wy piszcie dalej o rekordzie Messiego i hat-tricku Suareza przed takim ważnym meczem jakby to był najmniejszy problem i w ogóle 0 zmartwień jakby Barca wychodziła już z wynikiem 2:0 na boisko... Żenada, zero dojrzałości, zła ocena rywala i zbyt pochlebne zdanie o swojej drużynie i tyle.

1

Ważne, że jego drużyna wygrała i on jej w tym pomógł, to zapamięta historia - zwycięzców.

3

Wielka Barcelona hahaha, najlepsza defensywa i hat-trick Suareza, wielki Messi i jego rekord, śmiech na sali.

1

I ciekawe gdzie ten hat-trick Suareza, gdzie ten duet Neymar - Messi, gdzie najlepsza defensywa, gdzie to zmiecenie Realu... Tyle chwalenia było, a tu taki klops haha, drugi ważny mecz na poziomie Europejskim i druga porażka, oj cienko widzę Lige Mistrzów w tym sezonie jak tak dalej będzie.

4

Do strefy spadkowej.

0

Robie po prostu to co większość osób na tej stronie, tyle że robię to w drugą stronę ;]

0

Pięć.

1

Chyba Szpakowski i Szaranowicz.

0

1

1

My ? Zaliczasz mnie do tego grona ponieważ ? Aha, ponieważ nie masz argumentów i nie wiesz co napisać, ale błysnąć trzeba.

0

Prędzej Tobie transmisje padną niż mi prąd odłączą, także martw się o siebie ;]

1

5

Chcesz grać w 10 rozumiem ? Nieźle...

0

Idź szukaj transmisji bo potem wszystko padnie ;)

0

Raczej to pierwsze, czytając prowokacyjne artykuły, obrażające komentarze itp nie pozostanę dłużny ;]

1

1

2

Ta passa zostanie zapewne przełamana w meczu z Realem, to niemożliwe żeby zachować przeciwko takiemu atakowi czyste konto i tym samym strzelać im bramki...

2

Jak Pique tak wyjdzie na Real to Cristiano czy Bale tak go będą wkręcać, że aż mu się odechce biegania na boisku...

3

Zesrałem się patrząc na ten mecz i naszą gównianą grę ;/

3

No to już wiadomo, że tego nie wygramy... Jak nie Real nas rozjedzie to Atletico którego nie potrafiliśmy pokonać ani razu w poprzednim sezonie.

0

Boże... Po co usunęliście jego komentarz... W 2 minuty miał prawie 20 minusów...
Przecież napisał, że '' szkoda, że odchodzi '', więc jakieś tam odniesienie do artykułu było, a to, że sobie napisał, że robi rekord minusów to nie wiem w czym przeszkadzało.
Zapewne zdobyłby ponad 100 minusów skoro w 2-3 minuty miał ich 20. Fajne jaja by były ;>

0

Ta... Wymyślili sobie, że Real rozpoczął nagonkę na Neymara i teraz trzeba jakoś odpowiadać wypisując bzdury... Policja bada transfer Pepego, który był kilka lat temu ? Co to za głupoty ?
Szkoda słów na te katalońskie gazety...

Co do Realu to Ancelotti świetnie zajął się tą drużyną. Po odejściu Mourinho inne ekipy padały, a Madryt stał się jeszcze lepszy i poważnie może myśleć o dublecie w tym sezonie, a nawet potrójnej koronie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?