Neymarsros
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Real ciśnie na farcie ? To jak słaba musi być Barca skoro pokonał ich fart i grający pod siebie Ronaldo.
1
Zrozum, że nie ma znaczenia w piłce co i jak, historia zapamięta tylko kiedy i kto.
1
Tutaj tak będzie zawsze, ciągle jest zła ocena rywala, sytuacji i drużyny, zbytnie wywyższanie, a prawda od jakiegoś czasu jest inna. Nie chce nawet przypominać jakie tutaj były artykuły przed meczem z Realem i PSG i porównania Lucho z Martino bo aż szkoda gadać.
0
Nie wiem czy masz problem z czytaniem i czytasz tylko kilka słów w całym zdaniu, ale proponuję przeczytać całość. Te zacytowane słowa to odniesienie do Enrique o którym pisałem kilka słów wcześniej...
0
Na '' naszej '' ? Nigdzie nie poinformowałem, że '' należę '' do tamtej strony także spokój ;]
2
Niedawno Lucho idealnym trenerem dla Barcy, a teraz nagle tutaj nie pasuję, kolejny dowód na złą ocenę pracy szkoleniowca, zbyt szybkie wyciąganie wniosków i brak dojrzałości na tej stronie.
3
A Wy piszcie dalej o rekordzie Messiego i hat-tricku Suareza przed takim ważnym meczem jakby to był najmniejszy problem i w ogóle 0 zmartwień jakby Barca wychodziła już z wynikiem 2:0 na boisko... Żenada, zero dojrzałości, zła ocena rywala i zbyt pochlebne zdanie o swojej drużynie i tyle.
1
Ważne, że jego drużyna wygrała i on jej w tym pomógł, to zapamięta historia - zwycięzców.
3
Wielka Barcelona hahaha, najlepsza defensywa i hat-trick Suareza, wielki Messi i jego rekord, śmiech na sali.
1
I ciekawe gdzie ten hat-trick Suareza, gdzie ten duet Neymar - Messi, gdzie najlepsza defensywa, gdzie to zmiecenie Realu... Tyle chwalenia było, a tu taki klops haha, drugi ważny mecz na poziomie Europejskim i druga porażka, oj cienko widzę Lige Mistrzów w tym sezonie jak tak dalej będzie.
4
Do strefy spadkowej.
0
Robie po prostu to co większość osób na tej stronie, tyle że robię to w drugą stronę ;]
0
Pięć.
1
Chyba Szpakowski i Szaranowicz.
0
1
1
My ? Zaliczasz mnie do tego grona ponieważ ? Aha, ponieważ nie masz argumentów i nie wiesz co napisać, ale błysnąć trzeba.
0
Prędzej Tobie transmisje padną niż mi prąd odłączą, także martw się o siebie ;]
1
5
Chcesz grać w 10 rozumiem ? Nieźle...
0
Idź szukaj transmisji bo potem wszystko padnie ;)
0
Raczej to pierwsze, czytając prowokacyjne artykuły, obrażające komentarze itp nie pozostanę dłużny ;]
1
1
2
Ta passa zostanie zapewne przełamana w meczu z Realem, to niemożliwe żeby zachować przeciwko takiemu atakowi czyste konto i tym samym strzelać im bramki...
2
Jak Pique tak wyjdzie na Real to Cristiano czy Bale tak go będą wkręcać, że aż mu się odechce biegania na boisku...
3
Zesrałem się patrząc na ten mecz i naszą gównianą grę ;/
3
No to już wiadomo, że tego nie wygramy... Jak nie Real nas rozjedzie to Atletico którego nie potrafiliśmy pokonać ani razu w poprzednim sezonie.
0
Boże... Po co usunęliście jego komentarz... W 2 minuty miał prawie 20 minusów...
Przecież napisał, że '' szkoda, że odchodzi '', więc jakieś tam odniesienie do artykułu było, a to, że sobie napisał, że robi rekord minusów to nie wiem w czym przeszkadzało.
Zapewne zdobyłby ponad 100 minusów skoro w 2-3 minuty miał ich 20. Fajne jaja by były ;>
0
Ta... Wymyślili sobie, że Real rozpoczął nagonkę na Neymara i teraz trzeba jakoś odpowiadać wypisując bzdury... Policja bada transfer Pepego, który był kilka lat temu ? Co to za głupoty ?
Szkoda słów na te katalońskie gazety...
Co do Realu to Ancelotti świetnie zajął się tą drużyną. Po odejściu Mourinho inne ekipy padały, a Madryt stał się jeszcze lepszy i poważnie może myśleć o dublecie w tym sezonie, a nawet potrójnej koronie.