0

Nie znam.

0

Przecież Ronaldo na Ciebie nie głosował ; o

0

Ronaldo najlepszy !

0

I tak Rosell kupi jakiegoś dziecioła za 10 mln.

0

No wybacz żeby Neymar dostał złota piłkę gdyby Messi wygral mundial, a Ronaldo potrójna koronę...

0

To zależy od klubowego sezonu i mundialu Argentyny oraz Portugalii.

0

Ja na 4-, ewentualnie 3+.

0

Jak najbardziej nowy stadion.

0

Ale smęty...

0

Robery ? Kto to ? Jeśli chodzi Ci o Riberiego, to zasłużył Bayern, a nie on, bo jest tam tylko nominowany dlatego, ponieważ wygrał z Bawarczykami potrójną koronę.

0

Tylko, że Bale jest bardzo dobry fizycznie i potrafi wrócić po takiej kontuzji czego raczej nie można powiedzieć o Messim co było widać w ostatnich meczach, a co dopiero za te 6 tygodni...

0

A o co ? To jest ta sama sytuacja tylko inny piłkarz.

0

0

Aha czyli teraz kibice Realu którzy cieszą się z kontuzji Messiego i jego słabej dyspozycji to gimbusy taaak ? A jak Wy się śmialiście jaki to Bale jest drewniany i kupiony z kontuzją to byliście dorośli ?
Pogratulować... Widać gdzie siedzą gimbusy :)

0

On już nie wróci do wielkiej formy z 2010/11/12 roku. Nie jest tak dobry fizycznie jak chociażby Ibra czy Ronaldo. Zresztą te kontuzję pokazują jego siłę fizyczną. Nie łapał tyle lat i teraz się nazbierało.

0

Oczywiste, że Ibra. To było wiadome odkąd strzelił tę bramkę rok temu i ogłoszono, że nie zostanie ona dodana do nominacji w 2012 roku.

0

I tak mają awans, więc nic nie tracą, a ofensywę i bez Messiego mają dobrą.

0

Ogólnie najlepsze tutaj jest to, że gdy ktoś napiszę o sprzedaży Messiego za te 200-250 mln i poda swoje argumenty, to osoby odpisujące mają tylko takie '' puknij się w łeb / zastanawiam się czy masz mózg '' .

0

To było do przewidzenia. To nie jest piłkarz, który jest na poziomie fizycznym jak Ronaldo i Ibra co właśnie teraz pokazuję. Ciekawy jestem czy będzie w stanie wrócić do formy z 2010/11/12 roku, bo mam do tego wątpliwości.

0

Szklany Messi :)

0

Czemu jaja ? Patrzycie przez sentymenty, ale patrząc na aspekty sportowe to za 250 mln można tyle, że ja pier****e... Od pół roku Messi ma kontuzję, a jak gra to nie zachwyca. A 250 mln ? Wiecie co za to można zrobić ?
Nieprawdopodobne pieniądze... Za taką kasę to można zbudować cały skład, a tutaj wystarczy obrońcę i killera, który zastąpiłby Messiego.

0

W sztabie medycznym oczywiście.

0

I tak ogólnie nie wiem co za patelnie siedzą w tym sztabie, że piłkarz, który prawie nie miał kontuzji nagle łapie 3x takie same pod rząd. Parodia.

0

Nie chcę nic mówić, ale czy ktoś tutaj pisał o szklanym Bale'u ?
No proszę... Wyszło Wam śmianie się :)
Teraz to Bale odpalił, a Messi zrobił się szklany.

0

Aha czyli to jego standardowa forma ? Zastanów się Pique co Ty mówisz...

0

Standardowo jak co mecz widzę komentarze '' czuję hattricka '' / '' czuję kilka bramek '' ...

0

Tak tylko, że łatwiej wygrać te 8 na 10 meczy niż 80 na 100.
Grał w meczach w których Barcelona zazwyczaj wygrywała, bo zazwyczaj ogólnie wygrywa...

0

Rosell musi wziąć sprawy w swoje ręce, bo Zubi nie daje rady z prostym kontraktem hahaha...

0

Taaa... Song gra tak często, że się nie dziwie patrząc na % wygranych w tym sezonie i poprzednim.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?