0

W tym sezonie zamiast Atleitco to dorównuje Sevilla i Valencia, zobaczymy jak długo wytrzymają tempo w sezonie.

3

I pomyśleć, że spora część kibiców Realu nie chciała Ancelottiego w roli trenera Realu, większość była za Heynckes'em, chociaż kto wie jakie sukcesy osiągałby Real pod jego wodzą. Tak czy siak Carlo świetnie zmienił Real, aż tak, że Królewscy bez defensywnego pomocnika ogrywają Barcelonę gdzie 2/3 lata temu wychodzili z dwoma czy trzema. Jestem ciekaw jak długo będzie trwała kariera Włocha w Realu i co jeszcze wygrają.

0

Myślę, że nieciekawie, Rakitić jest bardziej destrukcyjny, a na pozycji Iniesty trzeba być szybkim i zwrotnym, z dobrym prostopadłym podaniem ( chociaż Rakitić to posiada ).

1

Dobrze rozłożone i napisane, najlepszy fragment to ten z defensywnymi pomocnikami Realu, jeszcze 2/3 lata temu Królewscy wychodzili na Barce z 2/3 destrukcyjnymi piłkarzami ( Khedira, Xabi itp ), a teraz nie wyszli ani jednym bo przecież Kroos czy Modrić to nie są piłkarze do odbierania piłek, a co dopiero James czy Isco. To pokazuje jak Real się rozwinął i myślę, że to jeszcze nie koniec.

0

Najlepsze jest to, że w przyszłym sezonie nie będzie lepiej bo przecież jest zakaz transferowy ;>.

0

No zobaczymy jakie zajdą zmiany w następnym meczu, jakie wnioski wyciągnął Lucho po GD itp.

2

Może niech lepiej zamieni te słowa w czyny i zacznie coś prezentować na boisku, a nie na '' filmikach '' .

0

Ciekawie zapowiada się druga połowa w Manchesterze, mam nadzieję, że United da radę i zdołają wygrać to spotkanie, bez wątpienia da im to kopa i wiarę w siebie.

0

Mhm... W drugą stronę jest podobnie - Neymar zawsze wykorzysta okazję gdy ma obok siebie faceta ;]

0

Dzisiaj też popołudniowy przegląd prasy czy może jednak wieczorny ?

3

Hahaha... A kogo skrzywdziły te kartki ? Messiego i Neymara którzy odpowiadają za zadania defensywne i musieli grać bezpieczniej ? Przecież Ci piłkarze grają w ataku - jaki to ma wpływ na grę zespołu, że oni otrzymali zółte kartki ? Gdy kartonik dostaje obrońca czy defensywny pomocnik robi się problem bo musi grać ostrożniej, ale gdy dostaje piłkarz nie mający zadań defensywnych ( aż takich jak obrońca ) to nie ma znaczącego wpływu na mecz, tym bardziej że oni na te kartki zasłużyli, Messi za drugi groźny faul, a Neymar dał się sprowokować. Iniesta tez nie ma za dużo zadań obronnych przez co ta kartka ograniczała go może w 20%... Śmiech na sali po prostu. A Pique oceniany na żółto, gdyby nie jego idiotyczna ręka to mecz może wyglądałby inaczej... Ale to i tak arbiter zawsze jest tutaj najgorszy.

6

Nikt inny nie mógł zakończyć tej passy, tylko najlepszy strzelec Europy.

1

Taki styl jest uniwersalny, w większości sytuacjach zadziała i bardzo ciężko taktycznie rozgryźć jak powstrzymać taki atak bo kontra jest dynamiczna, rozwija się z biegiem akcji więc taktycznie nie da się tego powstrzymać. A takie klepanie Barcelony czy grę Messiego można powstrzymać, eliminować wolne przestrzenie itp, ale do tego trzeba mieć dobrych wykonawców, Real akurat ma świetnych.

1

Tutaj ostatnio jest sporo newsów o statystykach i rekordach, jakby rywal był już pokonany przed wyjściem na boisko i kibice tylko czekali aż któryś z piłkarzy Barcy pobije kolejny rekord...

1

Tak tak, prawda boli.

5

Każdy mówi to samo bo to jedyny argument, Real też miał swoje okazję na początku jak sytuacja Benzemy gdzie piłka uderzyła w poprzeczkę i tak dalej... Nie strzelili gola i tyle, każdy może sobie gdybać co by było gdyby...
Przygotowanie fizyczne było słabe, bo Real wyglądał znacznie lepiej pod tym względem, a grali na wyjeździe z trudniejszym rywalem i mieli dzień mniej odpoczynku... A kontrolowanie meczu przez Barce to jest standard, tego nie trzeba mówić w wywiadach...

0

Ancelotti po prostu miał mecz pod kontrolą i wiedział co robić w jakich sytuacjach, Real grał swoje nadal po stracie gola i tak jak powiedziałeś o Neymarze - Carlo lada moment wyłączył go z gry przydzielając odpowiednie zadania komu trzeba. Enrique nie wyciągnął wniosków po pierwszej połowie, a Real w drugiej zagrał znacznie lepiej niż w pierwszej, a kto rozmawiał w przerwie z piłkarzami ? Trener.
To pokazuje, że Luisowi jeszcze daleko do takiego trenera jak Ancelotti.

0

Hahahahaha, nie no rozgryzłeś mnie ;(... Pozwół, że w ten sposób zakończę tą śmieszną dyskusję.

0

A pokazał coś ? Zmarnował sytuację która mogła dać zwycięstwo... Kilka dryblingów, ale to standard, jak na piłkarza takiej klasy to za mało.

0

No to już problem trenera... Zimą pewnie nie odejdzie, ale nawet jak latem to i tak Barca ma zakaz transferowy i zastępstwa nie ściągnie, także troszeczkę masz racji.

0

O czym Ty mówisz... Jeśli drużyna funkcjonuje nadal bez Valdesa czy Puyola to bez Xaviego też dadzą radę, tym bardziej po tym co pokazał wczoraj czyli praktycznie nic.

0

To już zadanie Enrique, zobaczymy jakie wnioski wyciągnie po tym meczu.

0

Kompleksy ? Bo pisze komentarze ? To Ty mi pierwszy odpisałeś więc to Ciebie coś skłoniło do tego aby rozpocząć dyskusje... Kto tu ma kompleksy -.-

0

Oglądam oglądam, trzeba obejrzeć powtórkę tego pięknego meczu.

0

Gdzie Ty tu widzisz trolowanie ? Taka jest prawda, sami przecież pisaliście tutaj na tej stronie, że Real to sam fart i wygrywają przez karne... No to macie, przegraliście z fartem i to dosyć wyraźnie.

0

Warto dodać, że Real miał dzień mniej odpoczynku i do tego grali na wyjeździe z trudniejszym rywalem, a i tak byli przygotowani lepiej fizycznie i motorycznie...

0

Ale faul był potem kontynuowany w polu karnym.

0

Eliminacja wolnych przestrzeni i Messiego nie ma - tylko tak się go da zatrzymać i Real to potrafi. Co do Bale'a nie wiem czy byłoby lepiej bo grałby za Isco, który przecież zagrał bardzo dobry mecz. Ja szczerze wolę Isco w pierwszym składzie niż Bale'a, ale wiemy, że to niemożliwe.

0

Niespodzianka taktyczna Enrique, tylko na tyle było go stać, reszta standardowa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?