1

ten pedał lahoz jak zawsze musi swoje jak naszym Idzie zbyt dobrze.

0

Ja pier.... Cały mecz na stojąco!!!! Veb

0

@sonia1 podpinam sie

14

Mecz trzymał w napięciu do ostatniej sekundy. Chyba o to chodzi w meczach? A tak serio najważniejsza wygrana nieważne jak.

0

@CTLM wiem że gra dobrze. Jestem sfrustrowany tyle.

0

Umtiti ładna brameczka. Nie ma co

1

A miałem nadzieję że do meczu z Realem wytrzyma... Trudno. Oddać za darmo i zapomnieć. Najlepiej już w styczniu niech idzie w UJ.

0

Bayern przegrywa u siebie 0-1 z Mainz w pierwszej połowie. To daje dużo do myślenia jak średnio jest u nas w klubie.

0

@Tomix_83 też się zastanawiam.

1

@HavertzKai jemu chyba chodziło o to że może czerwona zobaczyć. Przynajmniej ja to tak odebrałem.

0

@Matix90 ile razy my powinniśmy mieć karnego? I nie został podyktowany. Nie mówię o tym meczu tylko ogólnie.

0

@Cules2011 Jeszcze przyjdą piękne czasy. Wystarczy cierpliwosci

15

I co płaczki??? Nie ważne jak ważne że do przodu. Śmieszy mnie za każdy myśli że Xavi zmieni ten klub w 2 tygodnie. Cierpliwości koledzy

5

@rocky5 ma więcej doświadczenia niż Guardiola jak do nas przychodził. Reszta to już historia...

0

@noface pewnie masz rację.

0

Rudy powinien mieć godność i odejść po meczu. Ale zaskocze was bardzo....
Nie zrobi tego :D

4

Brawo panowie brawo. Lepiej się tego nie dało zjeb...

3

Jeżeli mingeza jest u nas w wyjsciowym składzie to czego możemy oczekiwać...

3

Tak więcej warta chyba razem ze stadionem.

8

Nie ma co płakać. Jeszcze nadejdą piękne dni, wystarczy poczekać.

0

@novy1899 nie ma się co łamać. Za dwa lata będzie lepiej. Trzeba być cierpliwym i wspierać. Tyle nam zostało póki co. Pozdro.

0

@novy1899 szczerze wątpię żeby Bayern wystawil rezerwę. Oni zawsze grają do końca. Nawet jeśli to zrobi to i tak nas zjedzą.

2

Poczekajcie na mecz z Bayernem na wyjeździe. Oby nie była dwucyfrowka.

9

Teraz widać ile Leo robił dla tej drużyny...

3

Zawsze wina trenera nigdy piłkarzy. Nie mówię że trener jest bez winy ale nawet nie ma kim grać. Albo same kontuzje albo brak siana na transfer. Ci co mogą grać to nie robią różnicy na boisku. Ja bym zaczął od sztabu medycznego.

0

@ToJa79 bardzo śmieszne. Wszystkie kanały dlalaja tylko nie ten jeden....

0

Czy komuś też nie działa canal+sport 2??? Czy tylko u mnie czarny obraz???

0

@ToJa79 haha właśnie miałem to pisać. Chcą się Umtiti pozbyć za wszelką cenę ja bym wolał się pozbyć Lenglet

8

Jak Messi odejdzie to tak będzie wyglądać gra w przyszlym sezonie jeżeli nie kupią nikogo z topu, no i o ligę Europy może być ciężko... Obym się mylił.

0

To że nie wygramy ligi już się pogodziłem... Ale ze Atleti dało du.. i real wygra ligę z tym się nie pogodzę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?