0

@lukasz159 zawsze.

0

Tyle co bym go ściągnął A on strzela :P

0

Suarez i Umtiti out Grizman albo Braithwaite i Lenglet in

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Zmiany w koncu

0

@Naker też mnie nic nie zdziwi to tylko taka cicha nadzieja.

0

Wydaje mi się że Barcelona nie jest az tak głupia żeby wymieniać Arthura na Pjanicia. Moim zdaniem spowodowne jest to słaba forma Arthura i w ten sposób chce mu dac do zrozumienia żeby się ogarnął.

0

@Spokojny zgadzam się w 100%

0

Zgadza sie panie Rakitić masz prawo decydować gdzie chcesz grać ale z drugiej strony nie powinno się zostawać tam gdzie Cię nie chcą, nie potrzebują.

0

Gdzie jest de Jong ja sie pytam? W szatni zostal???

2

Rakitic zszedł i odrazu brameczka.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Mutas95 niechcesz uwierz mi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Conthino1993 podpinam się do pytania

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Real właśnie 2-0 w plecy. Jak wygramy dzisiaj to puchar nasz.

1

@PartidarioCatalan no Semedo gra mecz zycia dzisiaj a co do Dembele to mam nadzieje ze da nam duzo radosci i oby bez kontuzji na długi czas.

11

Widać zmianę trenera i to już teraz. Może zbyt wcześnie żeby się podniecać no ale coz... VEB

6

Musiał rakietę wpuścić musiał... Nie wiem po ch..

1

@bulbo74 nie. Jakoś nigdy mnie to nie interesowało.

0

@enyz ja zastanawiam się co fan Realu robi na stronie Barcelony??? Ja jako fan Fc Barcelona nawet przez mysl mi nie przeszlo zeby na strone Ralu zagladac nie mowic juz nic o zakladanio profilu. Pozdrawiam.

2

@El dominatore dokładnie tak :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Mam zle przeczucia że zostanie dlatego 2 treningi. Pewnie powiedział że się poprawi i że bd większy nacisk na przygotowanie fizyczne dawał stąd 2 treningi. Obym się mylił.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

@tkankowski A kim są jak nie frajerami roku? Pisać i myśleć mogę co chce. Nie podoba się? Nie czytaj i przewijaj w dół.

4

Z dwojga złego... lepiej dostać wpier... Od Atleti niż od Realu.

0

Zamiast FcBarca.com powinno być FcFrajerzyroku.com. Jak tak można? Brak słów do tego wuefisty. Jak mu Bartek przedłuży na kolejny sezon kontrakt A jest to możliwe to chyba zacznę balet oglądać....

0

Można prosić o link do meczu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?