Olszak1986
Dołączył/a: lipiec 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak dla mnie ten pseudo sedzia juz nigdy nie powinine sedziowac meczow Barcelony. Za kazdym razem musi cos odje.ac.
0
@Tomek54321 nie latwiej bylo napisac tvp1? No ale coz...
0
@rodi30 dziekuje
0
@donleo12 dziekuje.
0
Jest transmisja w tv czy brak?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Najlepszy mozliwy sklad. Martwi troche prawa obrona ale jestem dobrej mysli. Po zwyciestwo!!!
0
@dominikm niestety z UK nie dziala.
0
@dominikm dziekowac
0
Na jakim kanale transmisja?
3
Busiego z Pjaniciem bym zamienil I gitara. Po 3 punkty. Musisz Barcelono!
0
Jak taka forma bedzie do konca sezonu to ciezko bedzie nawet o lige europy... po 3 punkty Barcelono!!!
2
Moim skromnym zdaniem nie ma takiej opcji!!! Prędzej Nejmar dolaczy do nas niz Messi do nich. Raz jeszcze tylko moje zdanie.
0
Dobry sklad, cieszy Grizman na zawce. Po 3 punkty Barcelono !!!
0
@Undertaker87 hahaha tam ponoc najlepsze rozkminy wpadaja do glowy
32
Wszyscy nie zadowolnei z obrony... a ja wrecz przeciwnie, moim zdaniem zajebi... pomysl I co tak naprawde moze sie stac? Przegramy? A z Lenglet to co wygrywalismy wszystko? Oby nas mlodziez dzis pozytywnie zaskoczyla. Po 3 punkty BARCELONO!!!
1
@Derean dzieki. Przez chwile jak przeczytalem po nowym roku to pomyslalem ze po tym sezonie a po chwili do mnie dotarlo ze rok sie konczy :D
0
Czy ktos wie kiedy Dembele wroci?
47
Mecz wygląda zupelnie inaczej gdy sędzia nie jest z Hiszpanii
0
Grizman przeszkadza tylko. Mam wrażenie że lepiej by im się grała w 10. A Pjanic dalej w Juve gra.
1
Jutro do pracy na kacu to juz niemal pewne ;)
0
7-3 a co niech bedzie dobry mecz. VEB
1
Dlaczego Antek jest ciągle na boisku?
8
Nie sprzedanych a oddanych zawodników. Taka malenka różnica.
12
Wiekszosc plakala ze nie gra mlodziez tylko stara gwardia a teraz od uja ludzi placze ze zmiany do dupy bo mlodzi weszli. Tak wiem, nam Polakom nigdy się nie dogodzi.
0
Jordan juz dawno z żółta powinien byc
15
Araujo jak dla mnie wyrasta na podstawowego obrońcę. Tak tak wiem to dopiero 45 min ale gra w sumie pierwszy mecz i z bardzo dobrym przeciwnikiem.
0
Kiedy Dest bedzie mógł zagrać? Na następny mecz?
0
Roberto byl na boisku w drugiej polowie? Chyba ani razu typa nie widzialem
0
@th@les stary dobry Luis szkoda ze ostatnie dwa lata to juz nie ten sam chlop.