1

Jak dla mnie ten pseudo sedzia juz nigdy nie powinine sedziowac meczow Barcelony. Za kazdym razem musi cos odje.ac.

0

@Tomek54321 nie latwiej bylo napisac tvp1? No ale coz...

0

@rodi30 dziekuje

0

@donleo12 dziekuje.

0

Jest transmisja w tv czy brak?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Najlepszy mozliwy sklad. Martwi troche prawa obrona ale jestem dobrej mysli. Po zwyciestwo!!!

0

@dominikm niestety z UK nie dziala.

0

@dominikm dziekowac

0

Na jakim kanale transmisja?

3

Busiego z Pjaniciem bym zamienil I gitara. Po 3 punkty. Musisz Barcelono!

0

Jak taka forma bedzie do konca sezonu to ciezko bedzie nawet o lige europy... po 3 punkty Barcelono!!!

2

Moim skromnym zdaniem nie ma takiej opcji!!! Prędzej Nejmar dolaczy do nas niz Messi do nich. Raz jeszcze tylko moje zdanie.

0

Dobry sklad, cieszy Grizman na zawce. Po 3 punkty Barcelono !!!

0

@Undertaker87 hahaha tam ponoc najlepsze rozkminy wpadaja do glowy

32

Wszyscy nie zadowolnei z obrony... a ja wrecz przeciwnie, moim zdaniem zajebi... pomysl I co tak naprawde moze sie stac? Przegramy? A z Lenglet to co wygrywalismy wszystko? Oby nas mlodziez dzis pozytywnie zaskoczyla. Po 3 punkty BARCELONO!!!

1

@Derean dzieki. Przez chwile jak przeczytalem po nowym roku to pomyslalem ze po tym sezonie a po chwili do mnie dotarlo ze rok sie konczy :D

0

Czy ktos wie kiedy Dembele wroci?

47

Mecz wygląda zupelnie inaczej gdy sędzia nie jest z Hiszpanii

0

Grizman przeszkadza tylko. Mam wrażenie że lepiej by im się grała w 10. A Pjanic dalej w Juve gra.

1

Jutro do pracy na kacu to juz niemal pewne ;)

0

7-3 a co niech bedzie dobry mecz. VEB

1

Dlaczego Antek jest ciągle na boisku?

8

Nie sprzedanych a oddanych zawodników. Taka malenka różnica.

12

Wiekszosc plakala ze nie gra mlodziez tylko stara gwardia a teraz od uja ludzi placze ze zmiany do dupy bo mlodzi weszli. Tak wiem, nam Polakom nigdy się nie dogodzi.

0

Jordan juz dawno z żółta powinien byc

15

Araujo jak dla mnie wyrasta na podstawowego obrońcę. Tak tak wiem to dopiero 45 min ale gra w sumie pierwszy mecz i z bardzo dobrym przeciwnikiem.

0

Kiedy Dest bedzie mógł zagrać? Na następny mecz?

0

Roberto byl na boisku w drugiej polowie? Chyba ani razu typa nie widzialem

0

@th@les stary dobry Luis szkoda ze ostatnie dwa lata to juz nie ten sam chlop.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?